REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Jelonkowy

04.01.2021 15:33

Teksty sponsorowane powinny być odpowiednio oznaczone, w przeciwnym wypadku jest to działanie wątpliwe etycznie.

# życzliwy

05.01.2021 12:58

Brak informacji o tym, że artykuł sponsorowany - jak zauważył Jelonkowy. A bez tego UOKiK może nałożyć karę

# Andy

05.01.2021 20:46

Nie jest to artykuł sponsorowany, gdyż co ma sponsorować, mieszkania w tym bloku dawno się sprzedały, i to z wałkiem bo prezes spółdzielni to chyba z 5 kupił, to samo inni dyrektorzy w spółdzielni i architekt i kierownik budowy, główny wykonawa itp, dla normalnych ludzi nic nie było, wiem bo sam się interesowałem. To wałek i tyle, budowa finansowana kredytem na majątku spółdzielni a zarabiać na tym będą wiadomo kto, bo mieszkania odrazu pójdą na wynajem.

REKLAMA

# robson82

05.01.2021 22:42

chore to , co raz ciaśniej co raz mniej prywatności, ceny z kosmosu , dróg nowych brak, parkingów także

# OjAndyAndy

05.01.2021 23:09

#Andy napisał(a) 05.01.2021 20:46
Nie jest to artykuł sponsorowany, gdyż co ma sponsorować, mieszkania w tym bloku dawno się sprzedały, i to z wałkiem bo prezes spółdzielni to chyba z 5 kupił, to samo inni dyrektorzy w spółdzielni i architekt i kierownik budowy, główny wykonawa itp, dla normalnych ludzi nic nie było, wiem bo sam się interesowałem. To wałek i tyle, budowa finansowana kredytem na majątku spółdzielni a zarabiać na tym będą wiadomo kto, bo mieszkania odrazu pójdą na wynajem.
Tak sie interesowales a sie nie udalo? Boli, bo inni byli bardziej zdeteterminowani i bardziej przewidujacy?
Spoldzielnia nie moze sie zadłuzac co jako jej czlonek powinienes wiedziec. Inwestycja jest finansowana przez przyszlych mieszkancow. Wszystko co piszesz jest klamstwem i pomowieniami i jakbym byl prezesem to pierwszy bym Cie zglosil do organow scigania za pisanie klamstw.
Moze nastepnym razem Ci sie uda. Powodzenia.

# Stop cham

06.01.2021 21:22

Chłopki sprzedają miedzę i lęgną do stolycy

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA