REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# nnn

04.01.2024 11:24

Jak patrzę na pracę władz miasta i dzielnic oraz zarządów spółek miejskich, to mam wrażenie, że tam nie ma ludzi którym na rozwoju miasta zależy. Jedni traktują to jako odskocznię do urzędów państwowych, drudzy jako dobrze płatną fuchę a pozostali są z łapanki, bo akurat był wolny etat dla swoich.

# Tubylec

04.01.2024 20:21

Z zawodu urzędnik, któremu najbardziej będzie zalażało na żerowaniu na podatkach. Nawet nie pochwali się, co dobrego zrobiła dla ludzi, dla których pracę wykonuje. Najważniejsze osiągnięcie - skończenie studiów i kolejne urzędzy w CV.

# jkk

04.01.2024 22:52

Więcej optymizmu. Może akurat to krok w dobrą stronę. Marazm bemowskich władz musi się kiedys skończyć. Przecież im nie zależy na niczym innym aniżeli otrzymywanie regularnych pensji bez zaangażowania w pracę. Czy się stoi, czy się leży...

REKLAMA

# gość

08.01.2024 15:53

>jak patrzę na pracę władz miasta i dzielnic oraz zarządów spółek miejskich, to mam wrażenie, że tam nie ma ludzi którym na rozwoju miasta zależy. Jedni traktują to jako odskocznię do urzędów państwowych, drudzy jako dobrze płatną fuchę a pozostali są z łapanki, bo akurat był wolny etat dla swoich.
DOKŁADNIE TAK JEST

# gość

08.01.2024 16:04

> ak patrzę na pracę władz miasta i dzielnic oraz zarządów spółek miejskich, to mam wrażenie, że tam nie ma ludzi którym na rozwoju miasta zależy. Jedni traktują to jako odskocznię do urzędów państwowych, drudzy jako dobrze płatną fuchę a pozostali są z łapanki, bo akurat był wolny etat dla swoich.
DOKŁADNIE!
Ewentualnie są spadochroniarzami, którym nie poszło w wyborach do sejmu i dostali fotel w samorządzie jako nagrodę pocieszenia.

# kinga

08.01.2024 21:49

dajcie jej szansę może się sprawdzi, lepszy na tym stanowisku typowy urzędnik niż polityk z przerostem ambicji a
w zarządach bemowa już nie takie kwiatki były, choćby burmistrz Ola

REKLAMA

# pride of yelonky

16.01.2024 21:20

Dziś mnie olśniło jak widziałem migawki z sejmu. Przecież ten pisior Poboży od wąsika i kamińskiego też był na MOIM Bemowie wiceburmistrzem i to w układzie z lokalną PO! Ktoś może wyjaśnić o co tu chodzi???????
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA