REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

weterynarz na białołęce

# katarzyna

17.08.2007 18:33

czy możecie polecić jakąś lecznicę? właśnie zostaliśmy uszczęśliwieni szczeniakiem i szukamy dla niego odpowiedniej opieki.

# cobra22

17.08.2007 21:54

Polecam lecznicę przy ulicy Śreniawitów.Całodobowa.Proszę pytać o doktora Jankowskiego.

# Włodek

20.08.2007 00:19

Oprócz dra Jankowskiego polecam dra Sierakowskiego z tej samej lecznicy. Obaj są fantastycznymi fachowcami, nasze psy zawdzięczają im bardzo dużo!

REKLAMA

# Maryjan

27.08.2007 12:53

i koty też.

 antyurzędnik

01.05.2014 21:55

Myślę, że zachowanie weterynarza było bardzo nie w porządku i myślę, że więcej się uzyska robiąc odpowiednią "reklamę" w okolicy. Proponuję dziennikarzom "Echa" zrobić wywiad z weterynarzem. Myślę, że tak nieetyczne zachowanie powinni poznać wszyscy miłośnicy zwierzaków z Białołęki.
A rzecznik praw konsumenta i ktoś kto nadzoruje pracę weterynarzy są chyba osobami, które powinno się o tej sprawie poinformować.

# xxxxxx

02.05.2014 23:11

Jestem autorem posta wyrażającego się źle na temat PRZYCHODNI WETERYNARYJNĄ WETERYNARYJNEJ CANFELIS <ul. Leona Berensona 4 E (w pobliżu ulicy Ostródzkiej)
03-287 Warszawa Białołęka> zamieszczonej na tym portalu dnia 30.04.2012
CHCIAŁABYM W TYM MIEJSCU PRZEPROSIĆ PRZYCHODNIĘ ZA PODANIE NIE ZGODNYCH Z PRAWDĄ INFORMACJI, wynikających ze złej interpretacji tego co usłyszałam podczas rozmowy telefonicznej.
PRACOWNICY PRZYCHODNI A ZWŁASZCZA JEJ WŁAŚCICIEL WYWIĄZALI SIĘ ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW 100% JEŚLI CHODZI O OPIEKĘ NAD MOIM ZWIERZAKIEM.
INFORMACJE PODANE PRZE ZE MNIE W POŚCIE Z DNIA 30.04.2014 SĄ SPRZECZNE Z OTRZYMANĄ PRZEZE MNIE DOKUMENTACJĄ MEDYCZNĄ W DNIU 02.04.2014.
PRZYCHODNIA TA JEST PLACÓWKĄ GODNĄ POLECENIA O CZYM WIELOKROTNIE PRZEKONAŁAM SIĘ WCZEŚNIEJ I W DNIU DZISIEJSZYM.
CHCIAŁA BYM ZAZNACZYĆ RÓWNIEŻ, ŻE DZISIAJ ZWRÓCIŁAM SIĘ Z PROŚBĄ O USUNIĘCIE POSTA Z NIEPRAWDZIWYMI INFORMACJAMI PRZEZ ADMINA TEGO FORUM.
PRZEPRASZAM UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM ZA WPROWADZANIE W BŁĄD W OCENIE PRACY PRZYCHODNI CANFELIS A W SZCZEGÓLNOŚCI JEJ WŁAŚCICIELKĘ I PRACOWNIKÓW.
DOŁOŻĘ WSZELKICH STARAŃ ABY MOJA NIEWŁAŚCIWA OPINIA ZAMIESZCZONA 30.04.2014 ZOSTAŁA USUNIĘTA Z TEJ STRONY.

REKLAMA

# Kociara

06.08.2015 11:52

Jesli chodzi o lecznice to polecam goraco Toris na Bialolece. Mam psa i dwa koty i tam je lecze. Milo profesjonalnie i taktownie. Nigdy nie odmowili mi pomocy nawet jak przyszlam z naglym wypadkiem 5 min przed zamknieciem i siedzieli ze mna i psem do prawie 24 az zeszka kroplowka i ani Pani doktor ani resta personelu nie mieli mi tego za zle. Naprawde polecam.

# majak12

09.05.2016 10:13

Mega wszechstronnie i nowocześnie jest wyposażona klinika weterynaryjna w Laskach. Nazywają się Vetriver

# Wek

09.05.2016 17:38

jeżeli jesteś z Zielonej Białołęki to polecam weterynarza na ul.Słonecznej za szkołą na ul.Kobiałki ... młodzi, konkretni i gadają ze zwierzakiem przed każdym zabiegiem ... polecam, opiekują się moimi 2 kotami ...

REKLAMA

# Tomek0011

03.08.2016 11:32

Polecam http://weterynarztoris.pl/kontakt/

# loska123

04.02.2018 22:41

nie ma lepszej kliniki i to jeszcze całodobowej niż azwet na zamiejskiej. Serio, sama mam dwa psy i miałam do czynienia z kilkoma weterynarzami i dopiero kiedy trafiliśmy do azwet to zostaliśmy potraktowani tak jak powinniśmy - w sensie, że odpowiednie podejście do zwierzaków, odpowiedni sprzęt do badań i wykwalifikowani weterynarze

# tomasz12

17.10.2018 10:11

Polecam. Bardzo miła pani weterynarz z ogromną wiedzą. Dodatkowo odpowiada na pytania w internecie. www.vetpassion.pl

REKLAMA

# Kierowca

18.10.2018 11:12

#Wek napisał(a) 09.05.2016 17:38
jeżeli jesteś z Zielonej Białołęki to polecam weterynarza na ul.Słonecznej za szkołą na ul.Kobiałki ... młodzi, konkretni i gadają ze zwierzakiem przed każdym zabiegiem ... polecam, opiekują się moimi 2 kotami ...
P_O_T_W_E_R_D_Z_A_M !!! KOSMA Gabinet Weterynaryjny

# Adas

23.07.2019 10:00

Odwiedz weterynarza, mi Pan Marek uratował psa, gdzie wszyscy skazywali go na uśpienie
http://annamarucha.com.pl/najlepszy-weteryna rz-z-rembertowa/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024