REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wedliny

20.01.2003 15:59 #Nowy
Jakos nie moge zanalezc miejsca na Tarchominie gdzie mozna kupic swieze i smaczne wedliny. Probowalem juz w kilku miejscach i na razie totalna porazka.
20.01.2003 20:27 #Duśka
Na bazarku przy Światowida/Myśliborska naprzeciwko wypożyczalni Video Alicja, obok dentysty, jest mały sklepik nie tylko z wędlinami. Ale mają smaczny bekon i szynkę z nogą , naprawdę. Tam świeżo i czysto. Kupuję tam dzieciom i jeszcze się do niczego nie przyczepiłam. Poza tym nie mają nakrojonej w plasterki tony wędlin, tylko kroją na bieżąco.Duśka.
20.01.2003 23:49 #kitchen
sam piekę. SAchab,piekę najlepszy na Tarchominie to wiem!!!!!!!!!!
21.01.2003 12:29 #nicka
Ja bardzo rzadko kupuję wędliny, bo wszystkie mają smak chemii a nie wędzonego mięsa. Do niedawna w Auchan można było kupić dobre wędliny mazurskie, ale i one są już coraz bardziej chemiczne. Od dłuższego czasu piekę mięsa samodzielnie.
Kitchen, jeżeli pieczesz pyszny schab, to jeśli możesz podaj sposób w jaki to robisz, bo mi zawsze wychodzi za suchy albo za twardy.
21.01.2003 19:14 #Duśka
Kitchen! Daj przepis na ten cudowny schab. Duśka
REKLAMA
21.01.2003 20:23 #pola
Ja też piekę pyszny schab, i pierś z indyka ze śliwkami- myślę że tak dobry jak kitchen'A- zaproszę Was kiedyś na degustacje, jak Wam posmakuje pomyślę o wykurzeniu wędlinianego dłubacza w nosie z Książkowej.Pozdrawiam.
21.01.2003 21:52 #kitchen
Do Was wszystkich co lubicie piec wędlinki! Ja też Was zapraszam na schabik pieczony.Pola niech też przyniesie swój. Upiekę na sobotę i przyniosę na spotkanie w spbotę do pizzerii- jak Wam posmakuje - dam przepis.A potem razem z Polą otwieram sklep "Tarchomiński schab- lepszy niż krab"
25.03.2020 17:02 #Marjan
Ja nie bardzo mam czas na robienie własnych wędlin, ale kupuję takie naturalne, ekologiczne od Kiszeczki w Warszawie na Wąwozowej. Jest super i nie ma dodatków chemicznych.

168/7420 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA