REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wczorajszy protest -Czajka

# Renata

18.09.2006 11:43

Ciekawa jestem jak odebraliście to co się wydarzyło.

# xxx

18.09.2006 11:58

Krzyki, krzyki, krzyki

# uczestnik

18.09.2006 14:35

Szczyt popisu dał Pusz.

REKLAMA

# miki

18.09.2006 15:50

To woła o pomstę do nieba aby syf z całej aglomeracji lokować w jednym miejscu

# Jolka

18.09.2006 19:17

Byłam,widziałam i drżę.Odniosłam wrazenie że Jacek Kaznowski rozpoczął walkę na śmieci.Kampanię wyborczą.Produkował sie także Pan Pelc -kandydat na radnego.Moim zdaniem to na zadymy to moze jest i dobry.natomiast na radnego to niekoniecznie. To zupelnie inna praca do której chyba się nie nadaje. Jak jeden krzyczal to drugi sie uśmiechał. Co do zachowania Pana Pusza to podzielam zdanie uczestnika.

# piotrek

18.09.2006 19:39

Przyznaję się nie byłem bo musiałem kręcić kolejny odcinek swojego programu tv, ale chciałbym w tym temacie coś powiedzieć.
Jak Kozak był rezydentem W-wy, to z Waldim Puszkiem oczywiście byliśmy u niego i jeszcze nie było mowy o czajce2.
Kozaczek obiecał, że w zamian za te śmierdziuchy dołoży 60 mln pln na kamalizację wianka wokół czajki i przeprowadzi pełną hermetyzację. I co? I wielkie g. jak na czajce, czyli oszustwo. A TERAZ UWAGA !!!!!!!!!!
Platfroma z SLD doprowadziła do przegłosowania na radzie w-wy uchwały pozwalającej rozbudowanie czajki, i ci sami przedstawiciele tych partii( Platformy i SLD) wczoraj stawiali się w świetle przyjaciół mieszkańców wianka wokół czajki, czyli starali się być przyjacielami mieszkańców winuszka wokół czajki. Jest to fałsz i obłuda. COŚ W RODZAJU DZIAŁANIA WUJKA STALINA, on wszystkich Rosjan kochał-ALE TYLKO NA WIECACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# Borko

19.09.2006 07:45

Piotrek-zaczynasz bredzić .Mylisz partie i po tym sądzę że jest z Tobą zle.To właśnie Platforma z SLD cały czas były przeciwne takim rozwiazaniom.Bez dyskusji ,za plecami..
To PiS i Gospodarność ściągali górę z Warszawy i po cichu zalatwiali.Spytaj się Pusza,Cieslaka czy nie chodzili do Burmistrza i Rady i dawali słowa honoru że Zielona Bialołęka rozliczy ich w wyborach.Gdzie beda startować -zobaczymy

# piotrek

19.09.2006 08:26

Borko, skoro wiesz lepiej ode mnie, poproszę Waldka Pusza aby wszedł na to forum do tego wpisu i wyjaśnił tę kwestię, właśnie tak jest poinformowane społeczeństwo...., że Platforma i SLD są i byli po iich stronie......zresztą niech WaldekPusz się wypowie............

# Borko

19.09.2006 09:03

No i teraz masz rację.Nie wierzyć PiSowi i Gospodarności.Będą kombinować jak się da.Waldek to potwierdzi.

REKLAMA

# Szewczyk

19.09.2006 09:27

Borko, Piotrek mówi o decyzjach i zaniechaniach z poprzedniej kadencji a nie z obecnej. Decyzje poprzedników skutkują teraz. Poprzednio rządził w dzielnicy Jacek Kaznowski ze Smokiem, a teraz Jacek obłudni broni Czajki. W mieście wszyscy pamiętają kooalicję PO i SLD co tunele budowała.
Żal mi mieszkańców Choszczówki bo są perfidnie wykorzystywani do cełów wyborczych przez lokalnych krzykaczy.

# Borko

19.09.2006 10:38

Szewczyku ,pamietaj że za poprzedniej koalicji nie mowiono o spalarni i nic nie podpisano .Natomiast Kaczor jako prezio W-wy uzyskal z Brukseli gwarancje.Coś podpisał i sie zobowiązal.Teraz go nie ma i zwalają na innych.Nikt nie chce udostępnić tego zobowiazania.

# Piotr Dąbrówka W

19.09.2006 12:59

Szewczyku nieudolnie bronisz PIS albo brak Ci elementarnej wiedzy o Czajce i spalarni odpadów pościekowych.
Decyzja o budowie tej gigantycznej spalarani na środku Zielonej Białołęki została podjęta w lutym 2005 r. oczywiscie za rządów Pana Lecha Kaczyńskiego i PIS.
Platforma Obywatelska, a tym bardziej Jacek Kaznowski, nie ma z tym nic wspólnego poza faktem, że od momentu tego zbrodniczego dla mieszkańców pomysłu aktywnie wspiera protest mieszkańców i sama protestuje.
Gospodarność, będąc w koalicji z PISem, jest współodpowiedzialna za tą decyzję.
Ja chce mieszkać na Białołęce - a nie wyprowadzać się z niej za kilka lat bojąc się o swoje zdrowie i dzieci.

REKLAMA

# olo

19.09.2006 20:18

Ty Dąbrówka nie manipuluj ludźmi. PiS lokalny z Gospodarnością nie podejmowały żadnej decyzji w sprawie Czajki a wręcz przeciwnie Rada Dzielnicy podjęła kilka uchwał sprzeciwiających się rozbudowie Czajki i budowie spalarni.
PO i tymRazem kłamie i tymRazem nie będzie miała prezydenta w Warszawie i burmistrza w Białołęce.
PO to partia niedoszłych premierów i prezydentów.

# Piotr Dąbrówka W

19.09.2006 22:01

Widzę, że mamy rozłam w PISie. PIS lokalny jest przeciwko PISowi rządzącemu w Warszawie na czele z komisarzem Marcinkiewiczem.

# piotrek

20.09.2006 07:53

Piotr Dąbrówka to chyba kandydat, przynajmniej tak wynika z jego zaciekłego ataku na pewne partie, czy P.D. jest z Dąbrówki Szlacheckiej?

REKLAMA

# mieszkaniec_białołęki

21.09.2006 09:50

Panowie i Panie Antyczajkowcy i Antyspalaniowcy
Powiedzcie mi, ale tak uczciwie, jak i gdzie utylizować śmieci, które WY także produkujecie ???
I nie mieszajcie polityki ze śmieciami.
Polityka to ............. .

# tomek

21.09.2006 11:24

Tak Piotr Dąbrówka to mieszkaniec osiedla JW Constraction przy Aluzyjnej i z tego okręgu III będzie startował do rady dzielnicy.A tak swoją drogą jego pseudo na forum świadczy o uzurpowaniu sobie reprezentowania całego osiedla Dąbrówka Wiślana.Jego program to krytyka i kłamliwe oskarżenia

# tarcho

21.09.2006 20:15

A "tomek" to też kłamca i obłudnik a poza tym to kobieta i to 2-licowa

REKLAMA

# Mieszkaniec Dąbrówki

24.09.2006 09:35

Witam, jestem tu po raz pierwszy i szczerze, co myślę a wiem wiele i znam od wielu, wielu lat nie jednego, nie jedno słyszałem i nie jednego doświadczyłem: Pusz, Kaznowski, Semenkowski to dwulicowcy oszuści i komuchy w kolejności jak wyżej. Sprzedaliby was za kilka srebrników i obietnicę władzy. Partyjniacy ze wszystkich partii zaznaczam wszystkich, działają podobnie robią to, co robią dla kasy i wisi im oczyszczalnia, spalarnia zdrowie ludzi i naszych dzieci. Powiem więcej wasze głosy są śmieszne i naiwne, nie wierzcie nikomu, kto wam obiecuje gruszki na wierzbie. Moje doświadczenie społeczne jest tragiczne, jeden ze stu osób działa szczerze i bez chęci zysku. Obserwując i słuchając was i anty działaczy dochodzę do wniosku, że:
-kilku z was jest w kieszeni miasta i MPWiK,
-spalarni jest pretekstem aby rozbudować samą oczyszczalnię do gigantycznych rozmiarów, nigdy nie miała powstać a wymyślono ją dla osiągnięcia innych celów,
-oczyszczalnie rozbudują i będą was truć i wasze dzieci pomału i perfidnie z dnia na dzień i jest bez znaczenia czy mieszkacie kilometr od oczyszczalni czy też 10 kilometrów dalej,
-odpuście sobie partie i krzykaczy a weźcie się do roboty, działają zgodnie z prawem możecie dziś jeszcze wiele zrobić, na początek czynny protest społeczny potem doniesienie do prokuratury i NIK na działania prezydenta miasta i MPWiK, pożądaną jest tez wycieczka do Brukseli z transparentami i maskami przeciw gazowymi. To na początek, jeśli to nie pomoże zostaje Protest w stylu Solidarności i Lepera jednocześnie ale aż do skutku, aha musicie się liczyć z aresztem a nawet wyrokiem za swoje przekonania i działania tak jak było to kiedyś bo komuna wróciła i to w jeszcze gorszej odmianie.
Pozdrawiam i życzę rozwagi, wytrwałości i odwagi.
Mieszkaniec Dąbrówki od kilku pokoleń.

# Specjalista

01.10.2006 11:40

Z moich informacji wynika że spalarnia wcale nie będzie śmierdziała, nie będzie zatruwać bardziej środowiska a tak czy inaczej powstanie. Protestujcie sobie ludziki, protestujcie :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe