REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# obiecanki cacanki

31.12.2022 09:17

- Kanalizacja w ul. Zegarynki będzie budowana w ramach kanalizacji całego obszaru Białołęki Dworskiej, która planowana jest na lata 2015-2018 - mówi Bartosz Milczarczyk, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

# Karramba

31.12.2022 18:57

Absurd polega na tym, że ZDM w tym czasie bierze się za zwezanie ulic Marszalkowskiej, ulic na Bielqnach, Sokratesa, żeby było ładniej i mniej samochodów w centrum. Zamiast zrealizować takie inwestycje, na które ludzie naprawdę czekają, albo gdzie dróg asfaltowych nie ma lub są w opłakanym stanie. Gdzie tu logika???

# Rafał

01.01.2023 15:06

@Karramba Ale piesi czekają właśnie na to, by mogli się swobodnie poruszać po mieście, a nie potykać o samochody. Bardzo dobrze, że niektóre ulice są zwężane. Miasto ma służyć wszystkim, a nie tylko kierowcom. Zgadzam się jednak, że ulice, które są w opłakanym stanie powinny być remontowane.

REKLAMA

# VVV

01.01.2023 19:26

@Rafał
A może według Pana karetki i straż pożarna mają nauczyć się latać przez te zwężone, zakorkowane ulice. Tylko idioci pieją z zachwytu nad tym zwężaniem ulic. To nie zmniejszy ilości samochodów, ani smogu w mieście, a wręcz przeciwnie , bo ciągłe korki spowodują tylko generację dymu z tłumików.
A komunikacja miejska już teraz zipie, przepełniona z ciągle psującym taborem i nie pomieści tych wszystkich ludzi z tych samochodów jeżdżących po mieście.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA