REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wąż w kiblu

# polo

16.01.2006 22:17

www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/strazm/2006.01.16
niezłe, no nie.

# Wiesia z Mezem

17.01.2006 09:59

Moj Edward powiedzial, ze gdyby w naszym mieszkaniu muszla byla taka brudna, to On... to On by mnie... , to On by mnie... wzial i przykladnie ukaral !
Boze...
A ludzie to wstydu normalnie nie maja, zeby pozwolic tak fotografowac wlasne niedbalstwo.
Taki kamien w misie ! Zgroza.
Chociaz po cichu, to mnie sie wydaje, ze to nawet i dobrze.
Potem wypisuja tacy na Forumie, jakich to oni luksusow w domu nie maja. Ze niby ciepla woda oddzielnie, zimna oddzielnie, balkon, a sedes ? Lsni jak puzon ! Jakby ze zlota byl... A juz, ze zlota, ha, ha... wy wsioki jedne !
Az w koncu przyjezdza policja na mieszkanie i szydlo wychodzi z worka. Oliwa sprawiedliwa, a tak, tak... Pstryk, pstryk i taka nedza ! Taki nieporzadek ! Taki wstyd... ! Na cala kamienice.
I ta deska sedesowa... ? O jej, widzialyscie dziewczyny ? Czerwona ! No... co za bezguscie ! Z kim ten Mezczyzna zyje ?
No rodza sie, sluchajcie, takie pytania...
Bo powiedzcie Kochani sami, skad ta jego kobieta brala na przyklad mieso ''na mielone'' , ze on takiego tasiemca wyhodowal... ?
Pewnie na bazarku, z budy, bez ''fijoletowego''... Bo taniej !

# sąsiadka

20.01.2006 13:09

Popatrz Pani 80 lat a takiego zywotnego węża ma.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy