REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.02.2013 08:30, wpis modyfikowany 4 razy,ostatnio 10.02.2013 09:38

Czy w tym przypadku również jest zgoda, ale "bez nagłośnienia z uwagi na koszt obsługi w sytuacji dostępności sali"? To nawet zasadne, bo "na rybkach" hałas nie jest wskazany.
Cisze przerwie zapewne pytanie z sali:
"Towarzysze! Osuszono fosę w Forcie Bema! Co się stało z rybami?!"
...i głos zabierze Holden Caulfield.
A tak "na poważnie"?
Bełkot, Panie Wojciechu!
Żeby nie powiedzieć bulgot. Godny pomostu obywatelskiego.

# rowerzysta

10.02.2013 16:08

Apel nr 1 do wędkarzy Koła nr 39 - proszę z sobą wziąc latarki gdyż trzeba będzie oświetlić salę konferencyjną Apel nr 2 - sprzątajcie po sobie gdy kończyćie łowić rybki/ tj dokarmiać/ - gdyż zawsze zostawiacie po sobie śmieci tj i puszki po paprykarzu śczecińskim, butelki, plastyki papier.Może jakąs uchwałę w tej sprawie przyjmijcie

# Marco

11.02.2013 15:40

Czy ktos moze mi powiedziec jak i za ile wyrobic karte by moc sobie legalnie polowic w kanalku zeranskim?

REKLAMA

# rowerzysta

11.02.2013 21:46

apel nr 2 dotyczy oczywiście wszystkich wędkarzy z całej Polski a nie tylko z koła nr 39. Ja sprzątam po nich w ramach różnych akcji to wiem jak to wygląda

 wwojtek84

07.09.2017 11:48

#Marco napisał(a) 11.02.2013 15:40
Czy ktos moze mi powiedziec jak i za ile wyrobic karte by moc sobie legalnie polowic w kanalku zeranskim?
Na to pytanie niestety nie odpowiem Ci, być może w związku będą wiedzieć. Sam mam jednak pytanie: Brat zaczyna przygodę z wędkarstwem, dlatego chciałbym mu coś podarować z tym związanego: Czy na przykład http://wedkarskikrakow.pl/parasole-wedkarskie/ będzie trafionym prezentem? Czy taki sprzęt kompletnie się nie przydaje?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe