REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

WALCZMY O MOST PÓŁNOCNY!!!!!!!!!!!!!!!

# Jola

26.02.2003 12:12

"Życie Warszawy" z 25.02.br. Wywiad z prezydentem W-wy Lechem Kaczyńskim, cytat:
"- A budowa kolejnego mostu? Mówił Pan, że miasta nie stać na budowę dwóch jednocześnie. Który zatem będzie pierwszy: Północny czy Na Zaporze?
- Raczej Północny. W charakterze żartu mogę powiedzieć, że mnie prywatnie jest wszystko jedno, bo ani jednym, ani drugim mostem mi nie po drodze do rodziny i znajomych. Natomiast znaczna część mojego zarządu ma powody preferować powstanie mostu Na Zaporze (śmiech)".
Mnie osobiście jakoś nie do śmiechu. Po przeczytaniu tej wypowiedzi śmiem przypuszczać, że właśnie z powodu preferowania budowy mostu Na Zaporze przez znaczną część zarządu możemy zapomnieć o szybkim powstaniu mostu Północnego.
Prywatna obojętność p. prezydenta też jakoś mnie nie bawi.

# Alf

26.02.2003 13:14

Bo most wybuduje już kolejny prezydent miasta W-wa, gdy Kaczyński będzie (chciał być:-) prezydentem kraju.
Zawsze to miło mieć własny sukces, nieprawdaż?
Niestety politykami rządzi nie dobro publiczne, tylko krótkoterminowe interesy. Jego wypowiedź tylko potwierdza, że realizuje nie cele społeczne, tylko własne.

# antypolityka

26.02.2003 15:01

jak chce zostać prezydentem kraju to musi troszkę zagrać pod publiczkę, więc chociaż może zaczną, a jak zaczną to już jakoś pójdzie, teraz nikt się już nie opiera na łopacie - za duże łapówki, wszystkim się śpieszy żeby w jak najkrótszym czasie zrobić jak największe pieniądze, przykład------> biurowiec w alejach gdzie zawalił się garaż :-))))
pozdrawiam i życzę miłych, porannych dojazdów modlińską do pracy

REKLAMA

# link4

26.02.2003 19:27

Śmiech prezydenta Kaczyńskiego z mieszkańców Białołęki pokazuje, że prywata zadecyduje o budowie tego, czy innego mostu:
"....
część mojego zarządu ma powody preferować powstanie mostu Na Zaporze (śmiech)".
Mosty w Warszawie to temat drażliwy, więc żarty prezydenta nie są tu na miejscu. Poza tym tymi żartami pokazał, że o decyzjach zarządu miasta decydują prywatne fobie.

# Piotrek z Odkrytej

27.02.2003 09:08

No cóż skoro jemu wszystko jedno, bo rodzina i znajomi mieszkają gdzie indziej, to sprawa pewnie bez szans. A taki się wydawał ............ "normalny" ?

# NN

27.02.2003 10:10

Nieco rozsądku... most powstanie. I raczej u nas, a jeśli nie... to tam także jest potrzebny!

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

27.02.2003 10:37

NN a gdzie patriotyzm lokalny i ciągnięcie w swoja stronę ? Żartowałem oczywiście. Jeśli jeszcze powstanie komisja d/s zbadania komu bardziej potrzebny most i inne udogodnienia, to zapewne wszystko odbędzie się praworządnie i demokratycznie, jak na młodą demokracje przystało: ekspertyzy, oceny, tony papierów, lobbing, sprawozdania, komisje, biurokracja, znajomości, korupcja (a fuj), interes społeczny, zasady jakieś tam, i tysiące innych przeszkód. To jest to.

# antypolityka

27.02.2003 13:15

piotrze to chyba jasne że nam jest potrzebny bardziej ten most, to jest tak oczywiste, że aż zacząłem się tobie dziwić, gdziekolwiek ten "inny" most miałby być to na pewno nie jest tam tak samo niezbędny jak u nas
no niech ktoś powie, że nie mam racji

# znawca

27.02.2003 13:30

A może u nas powstanie most pontonowy?

REKLAMA

# Kotka

27.02.2003 20:22

Właśnie, może by wykorzystać most Syreny? I Syrenkę też od razu tu przywieźć, punkcik gastronomiczny koło niej założyć, od razu szkolne wycieczki będą się zjeźdżać.... Nam będzie wygodniej, żadnych TIRów, żadnych tramwajów, cisza, spokój i nowe miejsca pracy. A niezmotoryzowanym niech wystarczy przeprawa promowa...

# aa

28.02.2003 21:30

Most Syreny jest teraz używany do przeprawy na Rakowcu!!!
Syrenkę zostawcie w spokoju-Krachelska w grobie by się przewróciła. A miejsca pracy .... poczytajcie o tym informacje
GUS-u !!!!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024