REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# sadasd

24.05.2023 13:52

Bernardelli chodzi po dzielni i patrzy, co by tu jeszcze spi******

# Magara

26.05.2023 09:10

Pomysł brzmi interesująco ale diabeł tkwi w szczegółach. Czyli w wykonaniu.
Czy będzie to tak zrealizowany projekt jak siłownia na tym samym osiedlu? Plac zabaw który przez dwa lata nie mógł być oddany do użytkowania?
Jak z gwarancją, utrzymaniem potem tego parku?
Tego w projekcie nikt nie pisze

# Mieszkanka osiedla

26.05.2023 09:23

Dlaczego taki projekt nie zostanie zrealizowany np na Kepie Potockiej lub na jakimś innym dużym parku ? Park PHPP jest mały i spędzają tam czas mieszkańcy osiedla razem z dziećmi, przyjaciółmi czy chociażby psiakami. Znowu ktoś tu kombinuje z działkami i przy okazji chce z siebie zrobić bohatera. Nie dajcie się nabrać!

REKLAMA

# neph

26.05.2023 15:34

Panie (jr), pan sobie daruje szantaż emocjonalny. Ja mam w sobie dużo empatii i tolerancji, ale ten pomysł jest bez sensu z kilku powodów. Przede wszystkim do parku, który leży w środku osiedla (a z jednej strony ma trasę toruńską) trudno jest dojechać i nie ma gdzie zaparkować - a przecież osoby niepełnosprawne musiałyby się tam jakoś dostać. Po drugie, realizacja takiego projektu oznaczałaby de facto koniec parku - on jest po prostu za mały na takie przedsięwzięcie. O wiele lepszym pomysłem byłaby pobliska Kępa Potocka. Jest też spora łąka (nie wiem o jakim statusie) między Kępą a parkiem linowym - może tam? p

# redit

29.05.2023 14:14

BO to forma terroru mniejszości. Ktoś znajduje sobie kawałek "wolnego" miejsca, wymyśla jakąś bzdurę, a jak ludzie (mniejszość) zagłosują za pomysłem, to choćby był nie wiem jak szkodliwy i poroniony, większość nie ma nawet możliwości wniesienia sprzeciwu. I tak kawałek po kawałku nasza wspólna przestrzeń zostaje upstrzona do cna owocami chorej wyobraźni nadaktywnych społecznie jednostek, które lepiej by zrobiły, zajmując się czymś zgoła innym.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy