REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Sylwek

06.05.2013 09:44

To wszystko tylko dzięki wspaniałemu zarządzaniu gminą przez Panią Wójt Muniak.

# pepe

06.05.2013 15:49

Jeżeli 10 zł, to dokładnie tyle samo co będzie w Legionowie (od 1.07), bo obecnie jest 8,50 zł.
Więc skąd wzięło się w tytule taniej?

# Kit sprzedaje

06.05.2013 16:34

#pepe napisał(a) 06.05.2013 15:49
Jeżeli 10 zł, to dokładnie tyle samo co będzie w Legionowie (od 1.07), bo obecnie jest 8,50 zł.
Więc skąd wzięło się w tytule taniej?
Bo ten kumaty radny z Alternatywy 4 dla Chotomowa co pisał ten artykuł, jak zwykle podwiesza się pod osiągnięcia wójt Muniak i nic z tego nie rozumie.

REKLAMA

# Alojz

06.05.2013 18:07

Polecam samemu coś napisać. Bo jak widać w komentarzach, nawet zdania złożonego nie potrafisz poprawnie napisać. Dopiero potem jest podstawa do krytyki. Bo tak to jest słabe i świadczy tylko o frustracji.

# Asia

06.05.2013 18:53

Ja oddaję trawę do firmy, z którą obecnie mam podpisaną umowę tj. dwa razy w miesiącu i co mam teraz z tym zrobić, pod gminę komuś zawieźć, no chyba nie, czy czekać cztery razy w roku, aż samo wyjdzie z worka.
Ktoś tu mówił o sukcesie wójta?
Chcę aby gmina realizowała, to tak jak mam teraz w umowie, czyli odbiór trawy z domu dwa razy w miesiącu. Tak to nigdy czysto nie będzie.

# Donald

06.05.2013 18:57

Autor tego artykułu to chyba tradycjonalista z niskim libido, bo liczy tylko koszty modelu 2+2 : "To wszystko za 40 zł miesięcznie dla czteroosobowej rodziny".
Ile to wyjdzie w nowoczesnym modelu: 1+3 żony+4 kochanki+7 dzieci?.

REKLAMA

# zelona wyspa

06.05.2013 20:37

Trawę suszy się na siano a nie wyrzuca na fajans. W zimie na paszę do gara jak znalazł.

# Miejscowy

06.05.2013 20:54

#zelona wyspa napisał(a) 06.05.2013 20:37
Trawę suszy się na siano a nie wyrzuca na fajans. W zimie na paszę do gara jak znalazł.
Tyż racja, tylko ta napływowa chotomowska "inteligencja", chce razem z trawą pozbyć się psich kup z trawników, zebranych przez kosiarki.

# qwert

07.05.2013 10:23

trawę przecież można zakopać w ogrodzie

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe