REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

W czym jest Sęk ???

# wyborca

12.10.2007 13:40

W tym, że mało kto Go zna.
Czy to jest gość z Białej ???
Panie Sęk napisz Pan coś o sobie na tym formum, nad którym patronujesz (12-10-2007).

# deska drzewniana

12.10.2007 16:50

sęk w tym, żeby kliknąc w baner i poczytać

# Paweł Sęk

12.10.2007 22:14

Witam serdecznie,
Cieszę się, że chce Pan dowiedziec się o mnie czegoś więcej.
Rzeczywiście, tak jak napisał forumowicz powyżej, klikając w baner można otworzyc moją stronę internetową www.pawelsek.pl
Tam może Pan się dowiedziec gdzie mieszkam, czym się zajmuję, jakie mam wykształcenie oraz czym się interesuję. Jest tam również mój adres mailowy. Gdyby po zapoznaniu się z moją stroną chciał Pan jeszcze o coś zapytac to zapraszam do napisania maila. Oczywiście odpowiem również na Pana pytania na forum.
Pozdrawiam serdecznie.
Paweł Sęk

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

12.10.2007 23:02

Sęk w tym, że nie zobaczyłem żadnych osiągnięć. Jedynie trochę drewnianych nieociosanych siekierką banałów.
Co konkretnie chce zrobić człowiek, który kandyduje na posła i który całe dotychczasowe życie pełni w zasadzie funkcje urzędnicze ( czytaj dalekie od "prawdziwego życia")?
Co może zaoferować wyborcom z Białołęki poza utartymi kolejnymi banałami?

# Paweł Sęk

13.10.2007 15:27

Zastanawiam się, czy przeczytał Pan /Pani?/ to co umieszczone jest na mojej stronie internetowej. Napisane jest tam m.in. że pracowałem również na kierowniczych stanowiskach w dużej, zatrudniającej wtedy ponad 2000 ludzi, Spółce. A więc mam doświadczenie nie tylko urzędnicze, ale również biznesowe.
Ja znam problemy Warszawy i, co ważniejsze, umiem je skutecznie rozwiązywać. Po latach mojej pracy w urzędach pozostały nowo wybudowane ulice, np. druga nitka ul. Odrowąża, rondo Żaba, basen Polonez na Bródnie, wyremontowane szkoły, pięknie zrewitalizowany park Wiecha na Targówku, pozyskane dla mieszkańców Bielan lokale komunalne, i wiele innych. Wszystkie te dokonania nie są oczywiście jedynie moją zasługą. To efekt pracy wielu ludzi. Ja mam jednak ogromną satysfakcję, że poprzez umiejętność współpracy z nimi mogłem się do tego przyczynić. Pan/i ma prawo do wątpliwości, ja wiem, że nie mam się czego wstydzic.
A co Pan/i zaoferowałby mieszkańcom Białołęki gdyby kandydował do Parlamentu? Jakie sprawy są dla Pana/Pani najważniejsze?
Pozdrawiam serdecznie.

# siekierka kurpiowska

13.10.2007 17:14

Niech Pan poczyta choćby trochę trochę tekstów na forum:
- rozwiązanie problemu przedszkoli i żłobków ( z pewnością nie poprzez budowę publicznych, ale przez umiejętne dofinansowanie każdego dziecka w wieku przedszkolnym).
- problem dostępu dzieci do obiektów sportowych BOS-u,
- problemy komunikacyjne lepiej pomińmy, bo planowany jarmark przy Marywilskiej je jeszcze zwiększy, ale forsowanie umieszczenia linni metra w planach na najbliższe lata zdecydowanie tak,
- zagospodarowanie na potrzeby turystyki obszaru wzdłuż Wisły,
- powstanie obiektu sportowego z prawdziwego zdarzenia, gdzie mieszkańcy mogliby spędzać aktywnie wolny czas - boisko pełnowymiarowe, basen, hala sportowa, kregielnia, skatepark, lunapark dla dzieci,
- wymuszenie na developerach budujących w naszej dzielnicy konieczności budowy miejsc rozrywki i odpoczynku, a nie tylko " sypialni" zabarykadowanych jak więzienia.
Myślę, że kolejni forumowicze potrafią dodać jeszcze sporo ważnych spraw.
Ciekaw jestem, czy Pan jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie? Bo niestety nie zauważyłem odpowiedzi.

REKLAMA

# Paweł Sęk

13.10.2007 19:42

Problemy, które Pan wymienia rozwiązuje samorząd lokalny. Taki program jaki Pan zaprezentował powinien miec kandydat na radnego Białołeki lub ewentualnie kandydat na radnego m.st. Warszawy. Myślę, że Pan o tym wie. A przynajmniej powinien Pan, kiedy wypowiada się Pan publicznie. Jestem odpowiedzialnym człowiekiem i nie mam zamiaru obiecywac nikomu gruszek na wierzbie, a byłaby nią chocby obietnica, że poseł wybuduje na Białołęce lunapark dla dzieci albo kręgielnię /o czym Pan napisał/. Ja w swojej działalności samorządowej na Targówku i Bielanach pokazałem, że umiem załatwiac sprawy lokalne. W Sejmie mam zamiar dbac o sprawy całego kraju. Oczywiście są sprawy, które chciałbym zrobic dla Warszawy. Przede wszystkim w Sejmie będę forsował decyzje /chodzi mi o celowe dofinansowanie samorządów/ umożliwiające powstawanie w nowych warszawskich osiedlach mieszkaniowych, gdzie mieszkają młodzi warszawiacy, nowych przedszkoli i szkół zapewniających edukację na wysokim poziomie oraz opiekę nad dziećmi w godzinach pracy ich rodziców. Zadbam również o zapewnienie finansowania szybkiej budowy II linii metra z Targówka i Gocławia na Bemowo, umożliwienie wykorzystania istniejącej infrastruktury kolejowej do usprawnienia systemu komunikacji w Warszawie oraz przyspieszenie prac nad oddaniem do użytku lotniska w Modlinie, które odciąży zatłoczony port lotniczy na Okęciu. Jako kibic piłki nożnej zadbam o sprawną realizację inwestycji związanych z przygotowaniami do mistrzostw EURO 2012. Dopilnuję jednak także, aby ich realizacja nie odbywała się kosztem jakichkolwiek grup mieszkańców Warszawy.
Warto, aby Pan pamiętał, że w Sejmie zasiada 460 posłów z całej Polski. Z Warszawy jedynie 19, podzielonych na różne opcje polityczne. Dla dobra naszego miasta potrzebna jest umiejętność przekonywania i zgodnego współdziałania. Ja udowodniłem, że to potrafię.
Pozdrawiam.

# siekierka kurpiowska

14.10.2007 00:37

Niech Pan pamięta, że był gość, który był posłem i załatwiał lokalne inwestycje - patrz Włoszczowa.Czy z Włoszczowej było 19 posłów? Nie mówmy więc, że nie można. Oczywiście inną sprawą jest postrzeganie tego działania przez pozostałe miejscowości, czy ludzi o innych poglądach. Zadziałał jednak skutecznie.
Skuteczność posłów zacznie się wtedy, jak powstaną okręgi jednomandatowe. W innym przypadku będą to jedynie slogany, które nie są do sprawdzenia. Popatrzmy na debatę Tuska z Kaczyńskim. Co z tego, że Tusk wygrał. Nie przedstawił żadnych konkretnych pomysłów na przyszłość. Czy wiemy kogo i co wybierzemy głosując na PO? Chyba nie. Dlatego będziemy głosować przeciw, tak jak ludzie dziś na stadionie Legii.
Na dzisiejszym meczu w momencie, gdy zgasło światło kibice skandowali: Kaczyński zapłać za światło i Kaczyński, gdzie są stadiony?
Byli tam ludzie z całej Polski, z wielu miast i miasteczek.
A jako kibic jeżeli się Panu uda dostać do sejmu niech Pan pamięta,że aby Polska reprezentacja mogła wygrywać to pracę trzeba zacząć szkoląc dzieci i młodzież, a z tym u nas pod górkę w Warszawie ( mimo tytułów sportowej stolicy Europy i wystawiania klat po ordery).
I niech Pan pamięta, że ktoś obiecał w Warszawie przekazanie uprawnień do dzielnic- jak na razie tego nie zrobił. Jedna obietnica na Białołęce już została niedotrzymana. A w samorządzie nie chcemy polityki, chcemy ludzi, którym na sercu leży dobro lokalnych społeczności. W sejmie też wolę mieć kogoś kto będzie dbał o interesy Białołęki, a nie szerzej mi nieznane interesy innych grup ( z tą Polską to różnie później wygląda).

# myślący perspektywicznie

14.10.2007 20:12

myślę że ambicje za wielkie na tak poważną funkcje

REKLAMA

# Paweł Sęk

14.10.2007 20:38

Do Pana siekierki:
Jeśli dla Pana ideałem posła jest pan Przemysław Edgar Gosiewski to trudno.
Ja pozostanę przy swoim. Nie chciałbym jak pan Gosiewski otrzymac przydomka Peron :)
Myślę, że forumowicze właściwie ocenią naszą dyskusję.
Pozdrawiam.

# siekierka kurpiowska

15.10.2007 07:03

Niech Pan nie wkłada w moją klawiaturę słów, których nie wystukałem.Czym innym jest skuteczność polityka niezależnie, czy się go popiera, czy nie, a czym innym uznawanie go za ideał. PO bardzo często brakuje tej skuteczności. Potrafią zakończyć swoją działalność na etapie kampanii wyborczej.
Po raz kolejny też chciałbym zaznaczyć, że zbyt mało wagi przywiązuje Pan do faktu, że wyborcy chcą mieć możliwość rozliczenia wybranych i dlatego chcą wiedzieć konkretnie co Pan dla nich zrobi.
W tej chwili zostanie rozliczony PiS- mam nadzieję, że skutecznie.
W kolejnych wyborach najprawdopodobniej PO- być może właśnie za to, że nie potrafiła konsekwentnie realizować spraw poszczególnych dzielnic i gmin. Zajmując się zmianami w prawie, finansowaniu inwestycji nie można zapominać o absurdach, które przeszkadzają każdego dnia. Czasami te sprawy są dla wyborców ważniejsze niż te, które będą widoczne za rok, dwa lata.
Dlatego można się czuć powołanym do "wyższych celów", ale nie można wtedy liczyć na poparcie wyborców zajętych codziennymi sprawami.Trzeba umieć załatwiać codzienne sprawy szarych ludzi.

# piotrek

16.10.2007 11:12

ja Wam powiem w czym tkwi sęk......działacze, czy to na polu parlamentarnym czy na polu dzielnicowym to nieroby...mają gdzieś ludzi, lubią bogatych inwestorów i przechwałki...zbudowaliśmy to czy tamto(jakby nie należało to do ich zadań), spośród wszystkich radnych, tylko raz w życiu jeden radny-bartek zajął się naszą sprawą, ale chyba też odpuścił, bo nieroby z urzędu m. st. w-wy jak zwykle utrudniają ludziom życie...ja się nie poddaję , na wybory nie idę, walczę z nierobami, a kolejne dyrdymały traktuję jako pożywke dla białołęckich berecików, bo kim są ludki, którzy kolejny raz uwierzą zapewnieniom, które w życiu się nie spełnią.....wystarczy , że dostaną od operatora darmowe rozmowy bez limitu i juz go kochają, i w tym sęk, że w pomrocznej juz nigdy nie będzie godnych reprezentantów ludzi, ale bogatych inwestorów jak najbardziej.....

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

16.10.2007 12:28

Byl juz na Targowku
Gdy powstala Zaba
Byl tez na Bielanach
Tam wyrosla trawa
Dzisiaj w Wilanowie
Robi dobrze od rana
Po obiedzie zas kopie
Na Bemowie U-bahna
Ryjac w strone Goclawia
Z ziemia sie rozprawia
Port lotniczy wymysli
I to wszystko zisci
Tu w rozmowe wchodzi
Siekierka Kurpiowska.
W glosie zal za Czajke
I o dzieci troska.
Lza za mostem i czasem
utraconym w korkach.
A do tego wszystkiego
Ta za bazar kolka
Co przeszywa wnetrznosci
siegajac rozporka
I rozwija Kurpiowska
Inne czarne mysli
Czy to z nienawisci
Pewnie nie przeczytal
Co jest zamieszczone
Ha ! Mozliwe nawet
Ze nie www.szedl na strone
I defetyzm sieje
O detale prosi
Jakby nie rozumial
Ze sie tego nie znosi
Ba ! Edgarem sie wspiera
To cholera, Siekiera
I co tamten baje
W zwatpienie poddaje
Skad nieufny jest taki
Czemu bazy nie kuma
Po co mu lunapark
I z kregielni duma
Skoro wiedza o tym
Nawet male dzieci
Ze na Bialolece
Bedzie gora smieci
Smrod zabije wszystko
A pozolkli handlarze
zajma sie dotacja
z tutejszym wlodarzem
Bo czy z prawa czy z lewa
Czy ze srodka mysli
Tak zyc trzeba Siekierko
By miec z tego korzysci
W czym sek jest pytanie
A w pytaniu sciema
Lepiej pomysl Siekierko
Gdzie tez seka nie ma
Tu masz bowiem konkret
Taki mianowicie
Seka nie ma na Wiejskiej
Czyli przy korycie

# siekierka kurpiowska

17.10.2007 06:56

Mateczko widzę, że odzyskujesz formę.
Zachęcam do lektury:
http://kandydaci2007.pl/index.php?option =com_physiciandirectory&func =viewphysician&Itemid =0&physid =2320
(należy usunąć spacje przed znakami równości)

# Paweł Sęk

18.10.2007 22:33

Witam ponownie,
Ja chyba nie przekonam Panów do swojej kandydatury, ale znalazłem kandydata, który jest z Białołęki.
W tej chwili jest tam radnym. Jeśli wypełnił swoje zobowiązania wobec mieszkańców Białołęki /nie wiem niestety jakie składał/ to byc może w Sejmie zrobi dla Panów jeszcze więcej i za 4 lata będziecie go mogli rozliczyc, a ja chętnie się temu przyjrzę.
Zachęcam do lektury, choc częśc programowa nie jest zbyt rozwinięta:
http://kandydaci2007.pl/index.php?option =com_physiciandirectory&func=viewphysician&Itemid =0&physid =2319
(należy usunąć spacje przed znakami równości)
Pozdrawiam serdecznie.

REKLAMA

# tygrys

24.10.2007 20:55

żaden z bialoleckich kandydatów do sejmu nic nie zrobil dla Bialoleki. Polrolniczak zalatwia wylacznie interesiki swojej spoldzielni. Dolczewski spi na sesjach - to pionek

# Kultursyta

11.07.2019 14:14

Jak chcecie dostac dotacje to obczajcie tego linka
http://dotacjenabiznes.com.pl/dotacje-po-raz-kolejny/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA