REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

VII Betlejem

# adam

27.01.2008 19:29

Dlaczego dzieciaki z klas I-III SP z Legionowa, które śpiewały z orkiestrą nie zostały dostrzeżone? Przecież włożyły w to mnóstwo pracy. Od września moje dziecko chodziło na próby. Tak tragicznie wystąpiły? Czy nie było dla Nich kategorii? Śpiewali już razem w tylu miejscach i wszędzie słuchały Ich tłumy ludzi, gromko oklaskując. A tu, nawet nie zachęcono Ich do dalszej pracy ciepłym słowem. A to, że akustyk nawet nie włączył im mikrofonów jest też niskie. Jeszcze z buzią wyskoczył na Panią Iwonę, która poszła do niego. Dziwię się, bo Avetki słuchające Ich występu były zauroczone. Mówiły: "To jest to", ale widać nie dla Państwa, którzy już na wstępie spisaliście Ich na straty. To przykre, że nie potraficie zachęcać tak małych dzieci, które z tak wielkim entuzjazmem śpiewają, a do Was przyjechały i to niektóre chore...

# B.W.

28.01.2008 06:23

dlaczego, dlaczego nie my, dlaczego...?
...
odsyłam do wielu toczonych i tutaj, i w internetowej księdze gości dyskusji nt. werdyktów konkursowych i idei udziału w tego typu przedsięwzięciach. Cieszę się, że BuA wzbudza emocje. Wielokrotnie w ubiegłych latach w księdze internetowej Fundacji AVE toczyły się burzliwie rozmowy nt. festiwalu, werdyktu, formuły itd. To świadczy o zaangażowaniu. Natomiast przeraża mnie sposób patrzenia na festiwal (jakikolwiek) poprzez pryzmat nagród - "zgłaszam swój udział, proszę mi powiedzieć, kiedy mam wystąpić, i którą nagrodę zdobędę...".
Cieszę się, że występ podobał się AVetkom (mnie też), ale jury pozostaje autonomiczne, często osobiście również mam inne zdanie niż jurorzy, bo każda aktywność artystyczna zawiera w sobie element subiektywny. Dlatego sugeruję, aby nie "rozdrapywać ran", a spróbować znaleźć stosowny dystans. Bywa tak, że ten sam zespół za ten sam repertuar otrzymuje na jednym festiwalu I miejsce, na innym nie zostaje wyróżniony... Najistotniejsze pozostaje nauczenie siebie i dzieci wlaściwego patrzenia na tego typu wydarzenia. Mówię to jako praktyk - z wieloletniego doświadczenia w pracy artystycznej z Avetkami i innymi grupami amatorskimi. Zresztą podkreślaliśmy wielokrotnie na BuA, że nie nagrody są najważniejsze, a wspólne spotkanie, możliwośc obejrzenia siebie, wysłuchania itd.
...
Pozdrawiamy Legionowo i życzymy zdrowia... Cóż, chorym współczujemy, podziwiamy determinację, jednakowoż fakt "bycia chorym" nie mógł mieć wpływu na ocenę...

# justyna

31.01.2008 19:32

Litości.... Przecież Adam nie pisał o nagrodzie, tylko kilku ciepłych słowach... Ale dla niektórych to obce słowa.

REKLAMA

# rysiek

02.02.2008 06:39

Dlaczego nic nie napisał Pan na temat WYŁĄCZONYCH mikrofonów podczas śpiewu tych dzieciaków??? Czyżby nie zauważył Pan tego? Czy unika Pan odpowiedzialności? A może tak bardzo bał się Pan nowatorstwa (orkiestra + dzieciaki), ze z góry skazani byli na niepowodzenie? Bo to tak wyglądało, że wszystko było zaplanowane!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.02.2008 23:58

Mogl tego nie zauwazyc. Liczyl pieniadze...

# B.W.

05.02.2008 04:02

Właśnie, litości! Ciepłe słowa były... Litości... Mikrofon to nie wszystko... Podkreślałem, że można konsultować wszystko z jurorami... Gdybyście Państwo skorzystali - wiedzielibyście, że fakt działania mikrofonów jest dla oceny jury sprawą drugorzędną.
A pieniądze owszem, są na BuA dość istotne i trzeba mądrze liczyć, aby zostały efektywnie wydatkowane i aby starczyło dla każdego laureata.

REKLAMA

# widz

14.02.2008 12:12

Proszę Pana.
Mam wrażenie, że pisze Pan, jakby nigdy nie występował!!! Co wiemy, że jest nieprawdą. Sam Pan wie, jaki efekt jest kiedy wszystko działa. Każdy z przyjemnością słucha. Kiedy akustyk siedzi i reguluje wszystkie zgrzyty, pogłosy; kiedy dodaje efekty. Tak działo się, ale nie przy tym jednym zespole!!! Wyglądało to, jak zamierzony plan. I nie może Pan tego zmienić. TAK BYŁO!!!.
Trochę pokory Proszę Pana! Czyżby zmiana punktu siedzenia zmieniała Pana punkt widzenia?!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break