REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

VII Betlejem

# adam

27.01.2008 19:29

Dlaczego dzieciaki z klas I-III SP z Legionowa, które śpiewały z orkiestrą nie zostały dostrzeżone? Przecież włożyły w to mnóstwo pracy. Od września moje dziecko chodziło na próby. Tak tragicznie wystąpiły? Czy nie było dla Nich kategorii? Śpiewali już razem w tylu miejscach i wszędzie słuchały Ich tłumy ludzi, gromko oklaskując. A tu, nawet nie zachęcono Ich do dalszej pracy ciepłym słowem. A to, że akustyk nawet nie włączył im mikrofonów jest też niskie. Jeszcze z buzią wyskoczył na Panią Iwonę, która poszła do niego. Dziwię się, bo Avetki słuchające Ich występu były zauroczone. Mówiły: "To jest to", ale widać nie dla Państwa, którzy już na wstępie spisaliście Ich na straty. To przykre, że nie potraficie zachęcać tak małych dzieci, które z tak wielkim entuzjazmem śpiewają, a do Was przyjechały i to niektóre chore...

# B.W.

28.01.2008 06:23

dlaczego, dlaczego nie my, dlaczego...?
...
odsyłam do wielu toczonych i tutaj, i w internetowej księdze gości dyskusji nt. werdyktów konkursowych i idei udziału w tego typu przedsięwzięciach. Cieszę się, że BuA wzbudza emocje. Wielokrotnie w ubiegłych latach w księdze internetowej Fundacji AVE toczyły się burzliwie rozmowy nt. festiwalu, werdyktu, formuły itd. To świadczy o zaangażowaniu. Natomiast przeraża mnie sposób patrzenia na festiwal (jakikolwiek) poprzez pryzmat nagród - "zgłaszam swój udział, proszę mi powiedzieć, kiedy mam wystąpić, i którą nagrodę zdobędę...".
Cieszę się, że występ podobał się AVetkom (mnie też), ale jury pozostaje autonomiczne, często osobiście również mam inne zdanie niż jurorzy, bo każda aktywność artystyczna zawiera w sobie element subiektywny. Dlatego sugeruję, aby nie "rozdrapywać ran", a spróbować znaleźć stosowny dystans. Bywa tak, że ten sam zespół za ten sam repertuar otrzymuje na jednym festiwalu I miejsce, na innym nie zostaje wyróżniony... Najistotniejsze pozostaje nauczenie siebie i dzieci wlaściwego patrzenia na tego typu wydarzenia. Mówię to jako praktyk - z wieloletniego doświadczenia w pracy artystycznej z Avetkami i innymi grupami amatorskimi. Zresztą podkreślaliśmy wielokrotnie na BuA, że nie nagrody są najważniejsze, a wspólne spotkanie, możliwośc obejrzenia siebie, wysłuchania itd.
...
Pozdrawiamy Legionowo i życzymy zdrowia... Cóż, chorym współczujemy, podziwiamy determinację, jednakowoż fakt "bycia chorym" nie mógł mieć wpływu na ocenę...

# justyna

31.01.2008 19:32

Litości.... Przecież Adam nie pisał o nagrodzie, tylko kilku ciepłych słowach... Ale dla niektórych to obce słowa.

REKLAMA

# rysiek

02.02.2008 06:39

Dlaczego nic nie napisał Pan na temat WYŁĄCZONYCH mikrofonów podczas śpiewu tych dzieciaków??? Czyżby nie zauważył Pan tego? Czy unika Pan odpowiedzialności? A może tak bardzo bał się Pan nowatorstwa (orkiestra + dzieciaki), ze z góry skazani byli na niepowodzenie? Bo to tak wyglądało, że wszystko było zaplanowane!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.02.2008 23:58

Mogl tego nie zauwazyc. Liczyl pieniadze...

# B.W.

05.02.2008 04:02

Właśnie, litości! Ciepłe słowa były... Litości... Mikrofon to nie wszystko... Podkreślałem, że można konsultować wszystko z jurorami... Gdybyście Państwo skorzystali - wiedzielibyście, że fakt działania mikrofonów jest dla oceny jury sprawą drugorzędną.
A pieniądze owszem, są na BuA dość istotne i trzeba mądrze liczyć, aby zostały efektywnie wydatkowane i aby starczyło dla każdego laureata.

REKLAMA

# widz

14.02.2008 12:12

Proszę Pana.
Mam wrażenie, że pisze Pan, jakby nigdy nie występował!!! Co wiemy, że jest nieprawdą. Sam Pan wie, jaki efekt jest kiedy wszystko działa. Każdy z przyjemnością słucha. Kiedy akustyk siedzi i reguluje wszystkie zgrzyty, pogłosy; kiedy dodaje efekty. Tak działo się, ale nie przy tym jednym zespole!!! Wyglądało to, jak zamierzony plan. I nie może Pan tego zmienić. TAK BYŁO!!!.
Trochę pokory Proszę Pana! Czyżby zmiana punktu siedzenia zmieniała Pana punkt widzenia?!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break