REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

UWAGA NIEUCZCIWA FIRMA!!!!

# oszukana

19.01.2008 15:03

Kilka dni temu zapisałam się w Studiu Urody Elitta ul Myśliborska 85 na headliness. Zależalo mi bardzo , bo mam uroczystosc. Dziś
poszłam na umówiona godzine, dość pożną juz i fryzjerka niegrzecznie odburknęla, ze nic z tego, bo mma farbe na włosach!!! Załatwili mmnie- fryzure zrobilam, ale w o wiele droższym zakladzie i na chybil trafil. Radzę omijać to dziwne miejsce. Zapisywalam sie osobiście, więc mogli mi wtedy powiedziec!!!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.01.2008 16:47

Poruszona do cna Twoja okropna perypetia Matka, przytacza Ci ku rozwadze opinie Pan zaczerpniete z forum Wizaz.pl.
Pisze bowiem zarejestrowana w maju 2006 roku Siostra:
''witajcie zlote!!!!
pomozcie, bo nie wiem co robic. zrobilam dwa dni temu zabieg zwany headlines, fryzjerka polecala i twierdzila ze na moje wlosy mozna to robic (farbowane Blond) ze ten zabieg sprawi ze lekko sie uniosa bedzie super. otoz wlosy sa lekko pofalowane sa dziwnie puszyste i takie pokarbowane prosze napiszcie mi czy tak faktycznie powinno byc???????? ona twierdzi ze to zniknie po paru tygodniach ale jak to rozumiec nagle sie wyprostuja i beda naturalne jak przed zabiegiem??? teraz mam wrazenie jak ich dotykam ze sa sztywne i martwe!!!! "
i odpowiada jej Surise, ktora na worum istnieje od listopada 2005:
"moja koleżanka sobie zrobiła headline'a i tak miała. Jej to nie zniknęło niestety musiała ściąć włosy, bo były jak u lalki (tak określiła) znaczy szorstkie, suche, sztywne - takie jak opisujesz. Nie mówię, że będzie tak z Twoimi..."
Podobnych glosow jest duzo wiecej...
Zatem poblogoslw wyrobnice na zakladzie, ktora moze przy zapisie i pozniej nie mogla wprost i glosno wyrazic sie o tym przekrecie i dlatego tak dyplomatycznie dala Ci do zrozumienia, zebys sobie wziela i poszla w ....
Poki jeszcze wlosy masz na glowie i nie chesz byc lysa ! Przemysl to.

# Wiesia z Mezem

20.01.2008 20:55

A Edward, Moj Maz, to poiwedzial, ze gdybym tak ja, jego zona, wziela z bielizniarki pieniadze i poszla tam sobie to zrobic i gdybym wziela i wrocila ja z ta usluga i tak zesztywniala i szrtstka sie zrobila jak Pani Surise, to on... wzialby mnie za nogi i wsadzil do sedesu i... wyszorowalby miom lbem muszle !
Tak powiedzial... Wiecie ? Dziewczyny ?

REKLAMA

# lysy

22.01.2008 22:50

oszukana zrób sobie fryzure raz a dobrze to nie bedzie problemu

# Styśka

07.02.2008 12:09

jaja sobie robicie ale są nieuczciwe firmy. Ja np. nadziałam sie na ten nowy wytwór na Tarchominie zwany szkołą językową ENGLISH EXPRESS żenada i nic więcej. no może jeszcze złość na siebie że się forum nie sprawdziło więc uprzedzam teraz sama:(
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe