REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

UWAGA NIEUCZCIWA FIRMA!!!!

# oszukana

19.01.2008 15:03

Kilka dni temu zapisałam się w Studiu Urody Elitta ul Myśliborska 85 na headliness. Zależalo mi bardzo , bo mam uroczystosc. Dziś
poszłam na umówiona godzine, dość pożną juz i fryzjerka niegrzecznie odburknęla, ze nic z tego, bo mma farbe na włosach!!! Załatwili mmnie- fryzure zrobilam, ale w o wiele droższym zakladzie i na chybil trafil. Radzę omijać to dziwne miejsce. Zapisywalam sie osobiście, więc mogli mi wtedy powiedziec!!!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.01.2008 16:47

Poruszona do cna Twoja okropna perypetia Matka, przytacza Ci ku rozwadze opinie Pan zaczerpniete z forum Wizaz.pl.
Pisze bowiem zarejestrowana w maju 2006 roku Siostra:
''witajcie zlote!!!!
pomozcie, bo nie wiem co robic. zrobilam dwa dni temu zabieg zwany headlines, fryzjerka polecala i twierdzila ze na moje wlosy mozna to robic (farbowane Blond) ze ten zabieg sprawi ze lekko sie uniosa bedzie super. otoz wlosy sa lekko pofalowane sa dziwnie puszyste i takie pokarbowane prosze napiszcie mi czy tak faktycznie powinno byc???????? ona twierdzi ze to zniknie po paru tygodniach ale jak to rozumiec nagle sie wyprostuja i beda naturalne jak przed zabiegiem??? teraz mam wrazenie jak ich dotykam ze sa sztywne i martwe!!!! "
i odpowiada jej Surise, ktora na worum istnieje od listopada 2005:
"moja koleżanka sobie zrobiła headline'a i tak miała. Jej to nie zniknęło niestety musiała ściąć włosy, bo były jak u lalki (tak określiła) znaczy szorstkie, suche, sztywne - takie jak opisujesz. Nie mówię, że będzie tak z Twoimi..."
Podobnych glosow jest duzo wiecej...
Zatem poblogoslw wyrobnice na zakladzie, ktora moze przy zapisie i pozniej nie mogla wprost i glosno wyrazic sie o tym przekrecie i dlatego tak dyplomatycznie dala Ci do zrozumienia, zebys sobie wziela i poszla w ....
Poki jeszcze wlosy masz na glowie i nie chesz byc lysa ! Przemysl to.

# Wiesia z Mezem

20.01.2008 20:55

A Edward, Moj Maz, to poiwedzial, ze gdybym tak ja, jego zona, wziela z bielizniarki pieniadze i poszla tam sobie to zrobic i gdybym wziela i wrocila ja z ta usluga i tak zesztywniala i szrtstka sie zrobila jak Pani Surise, to on... wzialby mnie za nogi i wsadzil do sedesu i... wyszorowalby miom lbem muszle !
Tak powiedzial... Wiecie ? Dziewczyny ?

REKLAMA

# lysy

22.01.2008 22:50

oszukana zrób sobie fryzure raz a dobrze to nie bedzie problemu

# Styśka

07.02.2008 12:09

jaja sobie robicie ale są nieuczciwe firmy. Ja np. nadziałam sie na ten nowy wytwór na Tarchominie zwany szkołą językową ENGLISH EXPRESS żenada i nic więcej. no może jeszcze złość na siebie że się forum nie sprawdziło więc uprzedzam teraz sama:(
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA