REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Spotkanie z burmistrzem 30.01.2008

# cobra22

27.01.2008 19:48

Mam nadzieje, że Herox będzie na tym spotkaniu i wygarnie burmistrzowi to wszystko co opisuje na forum.
Przestaniesz kolego być anonimowy, a jeśli ciebie nie będzie to w moich oczach będziesz tchórzem, który potrafi tylko bić pianę!
A więc przygotuj sobie mowę na temat: oczyszczalni, mostu, tramwaju, metra, kupców itd.
Nie zapomnij zostawić listy w sprawie odwołania burmistrza.
Do zobaczenia na spotkaniu krzykaczu!

# platformers

27.01.2008 23:26

herox jest prawdopodobnie byłym burmistrzem

# herox

28.01.2008 09:33

Nerwy puszczają?
Zbliża się koniec panowania wąsacza - więc to zrozumiałe.
Będzie ciekawie, zapewniam was - bufetowe podnóżki!

REKLAMA

# heretic

28.01.2008 11:30

do platformers - nawet bardziej niż prawdopodobnie !! :)

# cobra22

28.01.2008 22:05

Nerwy? Koniec panowania burmistrza?
Nie żartuj sobie, za krótki jesteś!

# platformers

29.01.2008 09:56

No właśnie, herox, z tego co widzę w twoich postach, jeszcze sobie nie załatwiłeś tego pozwolenia na budowę osiedla.
cobra22 ma rację, za krótki jesteś :)

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

31.01.2008 06:53

Jakoś dziwnie umilkło forum po spotkaniu z burmistrzem. Domyślam się, że członkowie partii jednej i drugiej tłumnie się na nie wybrali. "Normalnych" mieszkańców takie komedie raczej nie interesują. Poza tym to nic wnosi. Z jednej strony opis osiągnięć i planów ( a raczej życzeń), z drugiej opis zaniechań i niedociągnięć. Czy może tym razem wyglądało to inaczej?

# B.W. radny

31.01.2008 07:32

A o czym pisać, jeśli pyta się o Białołękę, a odpowiedź dotyczy Księżyca...? Cóż, widać, że "konkretnym" stylem i formą odpowiedzi jednego z członków Zarządu zarazili się pozostali burmistrzowie.
Szkoda też, że Pani Rzecznik i Pan Smoczyński zachowują się w stosunku do mieszkańców nie jak rzecznik (reprezentant, mediator...) i burmistrz (gospodarz), ale raczej jak żołnierze wojsk najeźdźcy...
Więcej taktu, więcej kultury, więcej sympatii. Każdy PR powie, że kobieta-rzecznik ma szereg atutów. Warto z nich korzystać w interesie Zarządu.
W tym aspekcie wielki plus za klasę dla Burmistrza Kaznowskiego.

# nick

31.01.2008 11:53

Totalny cyrk i kompromitacja .Mamy władze że ho,ho

REKLAMA

# cobra22

31.01.2008 21:20

Jaka kompromitacja? Czy za rządów Gospodarności były spotkania mieszkańców z Burmistrzami?
Na każde pytanie była udzielona odpowiedź, więc o co chodzi?
Natomiast Herox to tchórz! Straszył, straszył i co? To zwykły opowiadacz, który wypisuje nieprawdę! Może ogarnęła go trema przed taką ilością mieszkańców.

# herox

01.02.2008 10:56

Herox się nie wypowiadał,
ale cieszy się, że wielu mieszkańców ma podobne zdanie i mówi to publicznie.

# cobra23

01.02.2008 13:01

Bo Herox jesteś tchórzem ! - umiesz klepac tylko kłamstwa w klawiaturę i to anonimowo.

REKLAMA

# olek

01.02.2008 20:00

E tam burmistrz dobrze wypał. Tylko wstyd za ludzi którzy przychodzą na spotkanie tylko po to aby dorwać się do mikrofonu i robić sobie kampanię.
Po co radni zadają pytania na spotkaniu dla mieszkańców, skoro oni decydują o kształcie polityki samorządu? Blokują tylko mównicę, co by takie ludki jak ja sie nie dopchali.

 Jellyeater

02.02.2008 07:48

"E tam burmistrz dobrze wypał."
Połamał się chociaż? Bo dobrze wypaść to on może tylko z okna. [regulamin]

# Bożena

03.02.2008 21:05

Najlepij to wypadł Bartek.Z kurtki.Nie wytrzymał napięcia ,spocił się i jak zwykle pod publikę...Ponieważ go nikt nie słuchał (a przecież pragnął zaistnieć ) to i ucikł z sali.Jestem przekonana że się i na nim i na innych krzykaczach ludzie poznali.

REKLAMA

# cobra22

03.02.2008 23:07

Uciekł z sali to radny PIS-u, taki z brodą, chyba Ostrowski. Natomiast Jeśli chodzi o Pana Włodkowskiego, to słuchałem z zainteresowaniem tego co mówił. Krzykacze podobno byli, ale nie zaistnieli np. Herox. Bardzo dobrze, że mieszkańcy przedstawiają publicznie swoje lokalne problemy.
Takie spotkania z Burmistrzami powinny się odbywać przynajmniej raz na pół roku.

# siekierka kurpiowska

04.02.2008 06:51

"...Bardzo dobrze, że mieszkańcy przedstawiają publicznie swoje lokalne problemy...."
I co z tego wynika? Czy padła jakakolwiek deklaracja o rozwiązaniu tych problemów? Po co mleć ozorem po próżnicy?
Wolałbym, żeby raz na pół roku burmistrz przedstawił w punktach wykaz spraw załatwionych przez siebie i swój urząd, a zgłaszanych w różnych formach ( choćby na łamach tego forum) przez mieszkańców.
Burmistrzu minął ponad rok- proszę o wykaz spraw załatwionych:
1. Zgoda na bazar przy Marywilskiej
2. Zgoda na oczyszczalnię i spalarnię
3. ....

# zielony

04.02.2008 10:43

Bartek nowym burmistrzem. To jedyna szansa dla Białej.

REKLAMA

# ZIELONY 2

04.02.2008 13:27

Bartek niech się weżmie za grę na organach/ma za to płacone/

# cobra22

04.02.2008 18:19

Tak właśnie było, Burmistrz przedstawił w punktach co zostało zrealizowane, dodatkowo mieszkańcy, którzy byli na spotkaniu mogli pobrać informator związany z inwestycjami 2007/2008 realizowanymi w naszej dzielnicy.
Natomiast osoby przedstawiające publicznie swoje problemy otrzymywali odpowiedź od razu lub zostali zaproszeni przez Burmistrzów na indywidualne spotkania.

# ojciec

04.02.2008 19:21

Droga siekierko !!!
Bazar i Oczyszczalnia to marginalne problemy Białołeki.
Mnie gryza przyziemne problemy:
godzinnne stanie w korku w drodze do pracy
brak miejsca dla moich dzieci w przedszkolu i złobku.
ojciec

# siekierka kurpiowska

04.02.2008 23:00

Ten bazar wbrew temu, co mówisz Ojcze powiększy korki w drodze do pracy. Jak zapchana będzie Marywilska to więcej samochodów będzie jeździć przez Modlińską.

# B.W. radny

05.02.2008 03:59

Do Zielonej Bożeny: owszem cały czas grywam (i staram się jednocześnie nie PO-grywać; a robotnik godzien jest swojej zapłaty), nie za bardzo nawet fałszuję, a nawet mam całkiem niezły słuch. Co prawda nie absolutny, ale potrafiący wychwycić detonujące głosy. Niestety w odpowiedziach Pana Burmistrza, przy całym szacunku, mało było konkretów (i nikt mi np. nie wytłumaczył, dlaczego Podgórną wyasfaltowano na środkowym odcinku, pomimo, że tytuł w WPI dotyczył dwa razy dłuższego odcinka...) . Ale to właściwie jest oczywiste - przez rok próbowano forsować na Białołęce politykę wygodną z punktu widzenia ratusza z Pl. Bankowego. Lokalna PO liczyła, że ten absurd "ma sens... ma sens". teraz wszyscy widzą, że sensu brak. I to dobry prognostyk. Dzień później na sesji Burmistrz mówił, ze właściwie nie chce kupców na Marywilskiej (bardziej zależało Mu na oczyszczeniu tego terenu...), będzie walczył o metro itd. itp. W dodatku wreszcie obiecał, że przy szkole na Białołęce Dworskiej powstanie samodzielna biblioteka - lokalne centrum animacyjne, o co walczę od roku... Zmiana. Pozytywna! Szkoda tylko straconych 12 miesięcy. Trzymam więc kciuki za nowe obietnice Burmistrza.
A pierwszym posunięciem powinno być odwołanie obecnych Zastępców - ci bowiem fałszują na całego - brak talentu i brak postępów aż nadto widoczne; stanowią kulę u nogi Burmistrza Kaznowskiego.
A co "zabierania" czasu przez radnych - osobiście pytałem na prośbę mieszkańców (i przepuściłem zresztą "zwykłych" mieszkańców), zresztą takie możliwości (podejmowania decyzji) i taka rola opozycji. Nie byłem zresztą sam - głos zabierał również K. Pelc. A ideę spotkań z mieszkańcami popieram i wciąż o niej mówiłem i pisałem w "Echu" od początku kadencji. Cieszę się, że zwyczaj się zakorzenia. Czekam na następne. Np. w propozycji rozwiązania problemu braku miejsc w przedszkolach...

# siekierka kurpiowska

05.02.2008 06:53

a może tak trochę hitorii przedszkolnych:
http://www.gazetaecho.pl/cgi-bin/ echo/forum/forum.pl? theme&000001&1132319540&&0&1202190448
(zlikwidować 2 spacje)

# PŁUDY

05.02.2008 11:33

Bartuś przyznaj się ,że chałturzenie na organach to Twój cel życiowy-chodzi o mamonę.Natomiast rajcowaniem mydlisz oczy wyborcom,bo też chodzi o mamonę.

# B.W.radny

06.02.2008 01:28

no, przejrzałe/aś mnie! Przejrzałe/aś! Z organów wystawiłem przecież te 3 wille, a z diety kupiłem 4 maybachy i wciąż mi mało! (A jak przytyłem od czasu uzyskania mandatu - świnia nie człowiek!!!) Bez umiaru! A tylu przecież chętnych do chałturzenia! Ja się nie daję, łokciami rozpycham i chowam klawisze i piszczałki po kieszeniach, żeby nikt podczas sesji nie zagrał! Przecież takie organy to złoty interes. Mówią nawet o mnie "łowca organów". Strzeż się Białołęko, strzeż!

# .....

06.02.2008 06:50

No przecież i tak chodziło Ci o kasę...to nie zamylaj. A jak nie to oddaj jej 100% wartości na czyn społeczny. Może Cię za 3 lataka wybiorą, może...Pozatym oczy są zwierciadłem duszy a Twoje są kłamliwe i intryganckie. A efekt ten, przez okulary x2!

# myślący

06.02.2008 19:17

Myślę,ze dla ogólnego klimatu byłoby lepiej gdyby dieta radnego nie była dwukrotnie większa niż pensja młodego lekarza czy nauczyciela (choćby miał ze dwa fakultety).

# ojciec

06.02.2008 20:45

A czy radny coś zrobił w kwestii przedszkoli? Jaką propozycję ma radny dla mnie ojca dwóch bajtli czekających na żłobek i przedszkole?
Zaznaczam na prywatne mnie nie stać.

# myk

06.02.2008 23:36

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy