REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Spotkanie z burmistrzem 30.01.2008

# cobra22

27.01.2008 19:48

Mam nadzieje, że Herox będzie na tym spotkaniu i wygarnie burmistrzowi to wszystko co opisuje na forum.
Przestaniesz kolego być anonimowy, a jeśli ciebie nie będzie to w moich oczach będziesz tchórzem, który potrafi tylko bić pianę!
A więc przygotuj sobie mowę na temat: oczyszczalni, mostu, tramwaju, metra, kupców itd.
Nie zapomnij zostawić listy w sprawie odwołania burmistrza.
Do zobaczenia na spotkaniu krzykaczu!

# platformers

27.01.2008 23:26

herox jest prawdopodobnie byłym burmistrzem

# herox

28.01.2008 09:33

Nerwy puszczają?
Zbliża się koniec panowania wąsacza - więc to zrozumiałe.
Będzie ciekawie, zapewniam was - bufetowe podnóżki!

REKLAMA

# heretic

28.01.2008 11:30

do platformers - nawet bardziej niż prawdopodobnie !! :)

# cobra22

28.01.2008 22:05

Nerwy? Koniec panowania burmistrza?
Nie żartuj sobie, za krótki jesteś!

# platformers

29.01.2008 09:56

No właśnie, herox, z tego co widzę w twoich postach, jeszcze sobie nie załatwiłeś tego pozwolenia na budowę osiedla.
cobra22 ma rację, za krótki jesteś :)

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

31.01.2008 06:53

Jakoś dziwnie umilkło forum po spotkaniu z burmistrzem. Domyślam się, że członkowie partii jednej i drugiej tłumnie się na nie wybrali. "Normalnych" mieszkańców takie komedie raczej nie interesują. Poza tym to nic wnosi. Z jednej strony opis osiągnięć i planów ( a raczej życzeń), z drugiej opis zaniechań i niedociągnięć. Czy może tym razem wyglądało to inaczej?

# B.W. radny

31.01.2008 07:32

A o czym pisać, jeśli pyta się o Białołękę, a odpowiedź dotyczy Księżyca...? Cóż, widać, że "konkretnym" stylem i formą odpowiedzi jednego z członków Zarządu zarazili się pozostali burmistrzowie.
Szkoda też, że Pani Rzecznik i Pan Smoczyński zachowują się w stosunku do mieszkańców nie jak rzecznik (reprezentant, mediator...) i burmistrz (gospodarz), ale raczej jak żołnierze wojsk najeźdźcy...
Więcej taktu, więcej kultury, więcej sympatii. Każdy PR powie, że kobieta-rzecznik ma szereg atutów. Warto z nich korzystać w interesie Zarządu.
W tym aspekcie wielki plus za klasę dla Burmistrza Kaznowskiego.

# nick

31.01.2008 11:53

Totalny cyrk i kompromitacja .Mamy władze że ho,ho

REKLAMA

# cobra22

31.01.2008 21:20

Jaka kompromitacja? Czy za rządów Gospodarności były spotkania mieszkańców z Burmistrzami?
Na każde pytanie była udzielona odpowiedź, więc o co chodzi?
Natomiast Herox to tchórz! Straszył, straszył i co? To zwykły opowiadacz, który wypisuje nieprawdę! Może ogarnęła go trema przed taką ilością mieszkańców.

# herox

01.02.2008 10:56

Herox się nie wypowiadał,
ale cieszy się, że wielu mieszkańców ma podobne zdanie i mówi to publicznie.

# cobra23

01.02.2008 13:01

Bo Herox jesteś tchórzem ! - umiesz klepac tylko kłamstwa w klawiaturę i to anonimowo.

REKLAMA

# olek

01.02.2008 20:00

E tam burmistrz dobrze wypał. Tylko wstyd za ludzi którzy przychodzą na spotkanie tylko po to aby dorwać się do mikrofonu i robić sobie kampanię.
Po co radni zadają pytania na spotkaniu dla mieszkańców, skoro oni decydują o kształcie polityki samorządu? Blokują tylko mównicę, co by takie ludki jak ja sie nie dopchali.

 Jellyeater

02.02.2008 07:48

"E tam burmistrz dobrze wypał."
Połamał się chociaż? Bo dobrze wypaść to on może tylko z okna. [regulamin]

# Bożena

03.02.2008 21:05

Najlepij to wypadł Bartek.Z kurtki.Nie wytrzymał napięcia ,spocił się i jak zwykle pod publikę...Ponieważ go nikt nie słuchał (a przecież pragnął zaistnieć ) to i ucikł z sali.Jestem przekonana że się i na nim i na innych krzykaczach ludzie poznali.

REKLAMA

# cobra22

03.02.2008 23:07

Uciekł z sali to radny PIS-u, taki z brodą, chyba Ostrowski. Natomiast Jeśli chodzi o Pana Włodkowskiego, to słuchałem z zainteresowaniem tego co mówił. Krzykacze podobno byli, ale nie zaistnieli np. Herox. Bardzo dobrze, że mieszkańcy przedstawiają publicznie swoje lokalne problemy.
Takie spotkania z Burmistrzami powinny się odbywać przynajmniej raz na pół roku.

# siekierka kurpiowska

04.02.2008 06:51

"...Bardzo dobrze, że mieszkańcy przedstawiają publicznie swoje lokalne problemy...."
I co z tego wynika? Czy padła jakakolwiek deklaracja o rozwiązaniu tych problemów? Po co mleć ozorem po próżnicy?
Wolałbym, żeby raz na pół roku burmistrz przedstawił w punktach wykaz spraw załatwionych przez siebie i swój urząd, a zgłaszanych w różnych formach ( choćby na łamach tego forum) przez mieszkańców.
Burmistrzu minął ponad rok- proszę o wykaz spraw załatwionych:
1. Zgoda na bazar przy Marywilskiej
2. Zgoda na oczyszczalnię i spalarnię
3. ....

# zielony

04.02.2008 10:43

Bartek nowym burmistrzem. To jedyna szansa dla Białej.

REKLAMA

# ZIELONY 2

04.02.2008 13:27

Bartek niech się weżmie za grę na organach/ma za to płacone/

# cobra22

04.02.2008 18:19

Tak właśnie było, Burmistrz przedstawił w punktach co zostało zrealizowane, dodatkowo mieszkańcy, którzy byli na spotkaniu mogli pobrać informator związany z inwestycjami 2007/2008 realizowanymi w naszej dzielnicy.
Natomiast osoby przedstawiające publicznie swoje problemy otrzymywali odpowiedź od razu lub zostali zaproszeni przez Burmistrzów na indywidualne spotkania.

# ojciec

04.02.2008 19:21

Droga siekierko !!!
Bazar i Oczyszczalnia to marginalne problemy Białołeki.
Mnie gryza przyziemne problemy:
godzinnne stanie w korku w drodze do pracy
brak miejsca dla moich dzieci w przedszkolu i złobku.
ojciec

# siekierka kurpiowska

04.02.2008 23:00

Ten bazar wbrew temu, co mówisz Ojcze powiększy korki w drodze do pracy. Jak zapchana będzie Marywilska to więcej samochodów będzie jeździć przez Modlińską.

# B.W. radny

05.02.2008 03:59

Do Zielonej Bożeny: owszem cały czas grywam (i staram się jednocześnie nie PO-grywać; a robotnik godzien jest swojej zapłaty), nie za bardzo nawet fałszuję, a nawet mam całkiem niezły słuch. Co prawda nie absolutny, ale potrafiący wychwycić detonujące głosy. Niestety w odpowiedziach Pana Burmistrza, przy całym szacunku, mało było konkretów (i nikt mi np. nie wytłumaczył, dlaczego Podgórną wyasfaltowano na środkowym odcinku, pomimo, że tytuł w WPI dotyczył dwa razy dłuższego odcinka...) . Ale to właściwie jest oczywiste - przez rok próbowano forsować na Białołęce politykę wygodną z punktu widzenia ratusza z Pl. Bankowego. Lokalna PO liczyła, że ten absurd "ma sens... ma sens". teraz wszyscy widzą, że sensu brak. I to dobry prognostyk. Dzień później na sesji Burmistrz mówił, ze właściwie nie chce kupców na Marywilskiej (bardziej zależało Mu na oczyszczeniu tego terenu...), będzie walczył o metro itd. itp. W dodatku wreszcie obiecał, że przy szkole na Białołęce Dworskiej powstanie samodzielna biblioteka - lokalne centrum animacyjne, o co walczę od roku... Zmiana. Pozytywna! Szkoda tylko straconych 12 miesięcy. Trzymam więc kciuki za nowe obietnice Burmistrza.
A pierwszym posunięciem powinno być odwołanie obecnych Zastępców - ci bowiem fałszują na całego - brak talentu i brak postępów aż nadto widoczne; stanowią kulę u nogi Burmistrza Kaznowskiego.
A co "zabierania" czasu przez radnych - osobiście pytałem na prośbę mieszkańców (i przepuściłem zresztą "zwykłych" mieszkańców), zresztą takie możliwości (podejmowania decyzji) i taka rola opozycji. Nie byłem zresztą sam - głos zabierał również K. Pelc. A ideę spotkań z mieszkańcami popieram i wciąż o niej mówiłem i pisałem w "Echu" od początku kadencji. Cieszę się, że zwyczaj się zakorzenia. Czekam na następne. Np. w propozycji rozwiązania problemu braku miejsc w przedszkolach...

# siekierka kurpiowska

05.02.2008 06:53

a może tak trochę hitorii przedszkolnych:
http://www.gazetaecho.pl/cgi-bin/ echo/forum/forum.pl? theme&000001&1132319540&&0&1202190448
(zlikwidować 2 spacje)

# PŁUDY

05.02.2008 11:33

Bartuś przyznaj się ,że chałturzenie na organach to Twój cel życiowy-chodzi o mamonę.Natomiast rajcowaniem mydlisz oczy wyborcom,bo też chodzi o mamonę.

# B.W.radny

06.02.2008 01:28

no, przejrzałe/aś mnie! Przejrzałe/aś! Z organów wystawiłem przecież te 3 wille, a z diety kupiłem 4 maybachy i wciąż mi mało! (A jak przytyłem od czasu uzyskania mandatu - świnia nie człowiek!!!) Bez umiaru! A tylu przecież chętnych do chałturzenia! Ja się nie daję, łokciami rozpycham i chowam klawisze i piszczałki po kieszeniach, żeby nikt podczas sesji nie zagrał! Przecież takie organy to złoty interes. Mówią nawet o mnie "łowca organów". Strzeż się Białołęko, strzeż!

# .....

06.02.2008 06:50

No przecież i tak chodziło Ci o kasę...to nie zamylaj. A jak nie to oddaj jej 100% wartości na czyn społeczny. Może Cię za 3 lataka wybiorą, może...Pozatym oczy są zwierciadłem duszy a Twoje są kłamliwe i intryganckie. A efekt ten, przez okulary x2!

# myślący

06.02.2008 19:17

Myślę,ze dla ogólnego klimatu byłoby lepiej gdyby dieta radnego nie była dwukrotnie większa niż pensja młodego lekarza czy nauczyciela (choćby miał ze dwa fakultety).

# ojciec

06.02.2008 20:45

A czy radny coś zrobił w kwestii przedszkoli? Jaką propozycję ma radny dla mnie ojca dwóch bajtli czekających na żłobek i przedszkole?
Zaznaczam na prywatne mnie nie stać.

# myk

06.02.2008 23:36

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break