REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

UWAGA MIESZKAŃCY TARCHOMINA

# negocjator

17.12.2003 21:05

Od dzisiaj kanary jeszcze bardziej penetrują tarchomin dlaczego:
- bo tutaj dostają w łapę,
- mieszkańcy nie kupują biletów bo na bazarek jest kilka przystanków a kanary o tym wiedzą.
- tu jest pętla autobusowa,
Kanary wsiadaja na pętli i jadą kilka przystanow jak nazbierają się ludziska. Wsiadają przy nowym bazarku i nastepnym przystanku głownie kręcą sie przy przystankach światowida.
Jak zobaczycie trzech byczków którzy rozdzielają się wstronę drzwi autobusowych to kasujcie bilety szybciutko bo oni zastawiają kasowniki i osoba ktora wsiada nie ma czasu wyjac z torebki bo juz za pożno. Ja wczęsniej ich znałem jak jeszcze kasowałem bilety bo było mnie wstać teraz musze sie interesowac jak wygladaja kanary aby nie dac im sie złapać tego samego wam życzę.
-pozdrawiam

# negocjator

17.12.2003 21:12

Pewnie myślicie, że okradam Państwo nie kupując biletów ja to mam w dupie parzcie co ci na stołkach robią jak oni grabią Polske i to w tysiacach a nie groszach co mam byc gorszy mi tez cos sie nalezy a pozatym do komunikacji brazylijskiej czy meksykanskiej nam daleko wiec sie nie martwie.

# kanar

17.12.2003 21:35

Ekipy kanarów się zmieniają aby tacy jak neocjator nie byli w stanie nas zapamiętać. Wiem to napewno.

REKLAMA

# antykanar

17.12.2003 21:44

I dlatego powstają już ekipy bijących kanarow - żeby takie gnidy jak #kanar się bezkarnie nam po Tarchominie nie kręciły! Kanar jak dostaniesz w łeb to Ci się odechce ludzi łapać!

# negocjator

17.12.2003 21:46

popieram takie akcje maja duze lpy bo dostaja w lape.
a te kanarzyny predzej wygladaja na bandytow niz kanarow
kontroluja tylko staruszki i mlodsziez

# ---------

17.12.2003 22:16

KANAR TO ŚWINIA!!!!! łatwo go rozpoznać że wsiada widać po oczach najlepiej zrobić mu opciach w ałtobusie odezwac się głośniej "UWAGA KANAR WSIADŁ " to go trochę zmnieni
Popieram cię negocjator

REKLAMA

# Marcin

17.12.2003 23:43

dyskusja na żenująco niskim poziomie :(

# antymaszynista

18.12.2003 00:00

Witam. Na kanara jest dobry, sprawdzony sposób. Opracowalismy go z kolegą. Jak się zapyta o bilet a nie masz to poprostu pytasz o popularny balonik. Często się denerwują i chcą pisać. Należy kulturalnie wysiąść z autobusu a następnie najlepiej "pomóc" mu się zgiąć w połowie szybkim uderzeniem pod żebra. Zawsze działa :) Pozdrawiam wszyskich i warto spróbować. Ps. Problem jest jak jest ich więcej niż jeden ale nad tym już myslimy.

# Normalny

18.12.2003 09:08

Co to jest? Forum kryminalistów?

REKLAMA

# zgred

18.12.2003 22:41

To jest forum w 50% debili, i bardzo odważnych wypisując bzdury przez neta.

# Lysol

19.12.2003 00:29

zgred: to Ty sie w ktorej polowie miescisz? pewnie tej debili bo bzdury to malo powiedziane o Twojej wypowiedzi...

# playgirl

20.12.2003 13:11

A ja to mam prooooooooosty sposób na kanarów. Mały numerek i po sprawie. I tak im fajnie dyndają .... legitymaaaacjjeeee.

REKLAMA

 scoat

20.12.2003 23:46

ludzie, jak ktos jest uczciwy to kasuje bilet, jak nie kasuje to popelnia kradziez i tyle, nie wazne kogo okrada, fakt pozostaje faktem

# cwaniak

25.12.2003 20:10

a ja mam K.U.P.A.

 dar200

04.01.2004 09:50

LUDZIE CO WY WYRABIACIE?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe