REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

uwaga kontrole......

# poliglota

08.10.2004 09:18

Na tarchominie oraz ulicy modlińskiej pojawiły się "kanary" tak więc gapowiczow chciałbym ostrzec, aby baczniej jeździli na gapę i rozglondali sie kto wsiada do autobusu:-))
(wiecej dowiesz się na stronie www.ztm.waw.pl)
Mnie akurat dorwali w 510 nie spodziewałbym się że to "kanary" bo takie stare zgredy ale sobie poradziłem.
Jak uniknąc kary w wysokości 120 zł za przejazd bez biletu??
1. możesz dać mu dyskretnie 20 zł,
2. możesz w/g przepisów zapłacic mniejszą karę jeśli zapłacisz w ciagu !!!kilku dni!!,
3.możesz powiedzieć że nie masz dokumentów:
a) z pokorą porozmawiać tak żeby kanar zrozumiał że wstydzisz sie i odczuwasz skruchę :-)
b) przedstawić trudną sytuację rodzinną( niepracujesz lub tato utrzymuje rodzinę za tyle i tyle),
Reakcja kanara:
1. puści cię jak mu odpowiednio opowiesz mu dlaczego nie kasujesz biletów.
2. jak bedzie uparty i chamski zadzwoni po Policje ( jak mu się nie śpieszy oraz jest skropulatny)
- wtedy musisz zdać się a swój spryt i odpowiednie przygotowanie biegowe->> po prostu uciekaj
Dlaczego niepłacimy za bilety??
- bo nas nie stać,
- mamy inne wydatki,
-bilety sa zadrogie a warunki podrózy okropne,
- lub inne......
W KONCOWYM MOIM RAPORCIE PRAGNĘ PODZIEKOWAC MOIM MIESZKAŃCOM TARCHOMINA ORAZ WCIĄZ NAPŁYWAJĄCYCH Z CAŁEGO KRAJU DZIEKUJĘ!!!!!!! TO DZIEKI WAM Z RANA MOGE JEŹDZIĆ NA GAPĘ GDY JEST CIASNO MUCHA NIE SIADA TO ZNACZY KANAR NIE WSIADA HEHEHEHHE
Pewnie pytacie dlaczego nie płacę?? A bo nie!!!! Politycy, ministrowie wszyscy okradają nawet ksiadz jankowski z gdanska za co kupił taką furę????? wiadomo kradł nachalnie a ja jeżdze kulturalnie miłego dnia życze

# zibii

08.10.2004 09:27

cześć poliglota wiesz na ile okradasz Warszawską ko0munikację? jesteś studentem to płacisz dajmy 40 zł miesięcznie no nie to
40zł x 12 miesięcy = 480 zł
w ciagu 5 lat= 2400 zł!!!!!!!!
To niezłe oszczednosci masz heheh ja to autem jeżdze ale w pracy mam darmową kawę i herbate dajmy ze herbata kosztuje 1 zł
to w ciagu miesiaca oszczedzam 30-31zł
w ciagu 5 lat 1800 zł heheeh a jakbym robił jak ty to 4 200 oszczednosci eheheh a jakbym chodził na degustację i w domu nie jadł to ulalalla pozdro tak trzymaj młody

# martynaW

08.10.2004 09:30

zapomnieliście doliczyć abonamentu, opłacić za psa jesli macie w domu!!! zrezygnowac z parkingu i mycia sie w domu a u sasiada lub na dole w suszarni to sa oszczednosci panowie nie chodzic do kina itp przechodzicie w skarjnosci

REKLAMA

# płatnik

08.10.2004 11:16

a ja płacę za bilet 66 PLN co 30 dni i nie dość tego dojeżdżam samochodem na gaz z płud, istny Park & Ride :-))))), a za bilet też chętnie bym nie płacił ze względu na autobusy Solaris, Man i inne w kórych nie ma klimatyzacji i nie ma jak się przecisnąć między siedzeniami :-)))), a w ogóle to płacę jeszcze klimatyczne w czynszu
a ty zibii to skąd bierzesz hebratę po 1 PLN??? to jakiś dobry sort , daj namiary to możę się zatrudnię u ciebie, herba gratis to nie byle co, a po za tym to ja nie oszczędzam na niczym, zawsze biorę wszystko z najwyższej półki :-)))))

# Marginalia_Filozoficzne

08.10.2004 12:28

... po wynikach wyborow na Bialolece widac, co to dla Ciebie znaczy Najwyzsza Polka. Albo lubisz sie wypinac w pochyleniu ... hmm, albo jestes Karlem z Julinka . I stad ten cyrk

# płatnik

08.10.2004 13:05

szkoda że nie ma znaczka [ziewanie] bo to jedyne co mi przychodzi na myśl jak cię czytam :)

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

08.10.2004 13:30

... pozwolimy sobie przekleic Twoja uwage do Sekcji Forum nt Forum, Dzial Emotikonki. To wszystko, co mozemy w tej chwili zrobic.

# płatnik znudzony

08.10.2004 15:20

ok [ziewanie]

# sssses

08.10.2004 15:20

eeeeeeeeee

REKLAMA

# Vladymir

08.10.2004 22:20

Kiedyś kanary w zatloczonym tramwaju chodzili ludziom po glowach w... bamboszach, pamiętacie "Misia" Barei ?
A tak na poważnie: co za debil skalkulował ceny biletów na komunikacje podmiejską, które są, po przekroczeniu strefy miejskiej droższe o 300 % /tak, tak, to nie jest pomylka, doświadczyłem tego/ od ceny podstawowej, tj 2.40 ? To powoduje, że wszyscy jezdżą samochodami, bo to sie bardziej opłaca. Gdybym nawet jezdził do Legionowa czołgiem, który pali 20 l/km najdroższej benzyny 98, to i tak wyjdzie taniej, bo polowe biletu ZTM. Pogratulować kiepeły, biurwy z Bankowego !!!

# Rysio.Ochucki

08.10.2004 23:01

Vladymir... To zmiennicy byli. Bo wiesz za miasto to tramwaje tymbardziej nie polecą... Bo tulejki się palą

# Webster

09.10.2004 16:49

Hmmm skutecznie sobie podobno poradzono z problemem kanarów na Targówku, słyszałem, że kiedyś kanary przyjechali autobusem a odjechali karetką. Od tamtej pory podobno jest spokój.

REKLAMA

# aza

09.10.2004 17:08

Vladymir - z tytulu pracy w innym miescie przysluguje Tobie dodatek socjalny na bilet - bodajze 19 zlotych :D
pzdrowionka

# karol

10.10.2004 00:51

A w jakiej konkretnie scenie tego "Misia" Barei chodzili w bamboszach ?

# personalny_Łukasik

10.10.2004 08:02

Zasadniczo konkretnie to chodziło o pierwszy odcinek "Zmienników" i vice versa...

REKLAMA

# Vladymir

10.10.2004 21:09

Oj, rzeczywiscie, wszystko mi się dokładnie popiórkało... to nie był zaden MIs, tylko Zmiennicy, motorniczym tramwaju był niejaki Piórecki, któremu spaliły się tulejki w lożyskach i musiał ludzi z wozu wyrzucić, a tu wpada kanar i bilety sprawdza. Na to Piórecki: tłok dzis taki, że szpilki nie wciśniesz. A kanar: w takim razie poproszę bambosze. Cześć AZa, nie tylko dodatek przysługuje, ale też zwiekszona suma tzw kosztów uzyskania przychodu, czy cos takiego. Nie są to jednak kwoty powalające z nóg i w żaden sposób nie rekompensują cen biletów ZTM w strefie podmiejskiej. Więc jeżdżę samochodem, bo taniej, chociaż mógłbym autobusem, bo blisko. Gdzie tu logika ? trza pytać w ZTM.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA