REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

uwaga kontrole......

# poliglota

08.10.2004 09:18

Na tarchominie oraz ulicy modlińskiej pojawiły się "kanary" tak więc gapowiczow chciałbym ostrzec, aby baczniej jeździli na gapę i rozglondali sie kto wsiada do autobusu:-))
(wiecej dowiesz się na stronie www.ztm.waw.pl)
Mnie akurat dorwali w 510 nie spodziewałbym się że to "kanary" bo takie stare zgredy ale sobie poradziłem.
Jak uniknąc kary w wysokości 120 zł za przejazd bez biletu??
1. możesz dać mu dyskretnie 20 zł,
2. możesz w/g przepisów zapłacic mniejszą karę jeśli zapłacisz w ciagu !!!kilku dni!!,
3.możesz powiedzieć że nie masz dokumentów:
a) z pokorą porozmawiać tak żeby kanar zrozumiał że wstydzisz sie i odczuwasz skruchę :-)
b) przedstawić trudną sytuację rodzinną( niepracujesz lub tato utrzymuje rodzinę za tyle i tyle),
Reakcja kanara:
1. puści cię jak mu odpowiednio opowiesz mu dlaczego nie kasujesz biletów.
2. jak bedzie uparty i chamski zadzwoni po Policje ( jak mu się nie śpieszy oraz jest skropulatny)
- wtedy musisz zdać się a swój spryt i odpowiednie przygotowanie biegowe->> po prostu uciekaj
Dlaczego niepłacimy za bilety??
- bo nas nie stać,
- mamy inne wydatki,
-bilety sa zadrogie a warunki podrózy okropne,
- lub inne......
W KONCOWYM MOIM RAPORCIE PRAGNĘ PODZIEKOWAC MOIM MIESZKAŃCOM TARCHOMINA ORAZ WCIĄZ NAPŁYWAJĄCYCH Z CAŁEGO KRAJU DZIEKUJĘ!!!!!!! TO DZIEKI WAM Z RANA MOGE JEŹDZIĆ NA GAPĘ GDY JEST CIASNO MUCHA NIE SIADA TO ZNACZY KANAR NIE WSIADA HEHEHEHHE
Pewnie pytacie dlaczego nie płacę?? A bo nie!!!! Politycy, ministrowie wszyscy okradają nawet ksiadz jankowski z gdanska za co kupił taką furę????? wiadomo kradł nachalnie a ja jeżdze kulturalnie miłego dnia życze

# zibii

08.10.2004 09:27

cześć poliglota wiesz na ile okradasz Warszawską ko0munikację? jesteś studentem to płacisz dajmy 40 zł miesięcznie no nie to
40zł x 12 miesięcy = 480 zł
w ciagu 5 lat= 2400 zł!!!!!!!!
To niezłe oszczednosci masz heheh ja to autem jeżdze ale w pracy mam darmową kawę i herbate dajmy ze herbata kosztuje 1 zł
to w ciagu miesiaca oszczedzam 30-31zł
w ciagu 5 lat 1800 zł heheeh a jakbym robił jak ty to 4 200 oszczednosci eheheh a jakbym chodził na degustację i w domu nie jadł to ulalalla pozdro tak trzymaj młody

# martynaW

08.10.2004 09:30

zapomnieliście doliczyć abonamentu, opłacić za psa jesli macie w domu!!! zrezygnowac z parkingu i mycia sie w domu a u sasiada lub na dole w suszarni to sa oszczednosci panowie nie chodzic do kina itp przechodzicie w skarjnosci

REKLAMA

# płatnik

08.10.2004 11:16

a ja płacę za bilet 66 PLN co 30 dni i nie dość tego dojeżdżam samochodem na gaz z płud, istny Park & Ride :-))))), a za bilet też chętnie bym nie płacił ze względu na autobusy Solaris, Man i inne w kórych nie ma klimatyzacji i nie ma jak się przecisnąć między siedzeniami :-)))), a w ogóle to płacę jeszcze klimatyczne w czynszu
a ty zibii to skąd bierzesz hebratę po 1 PLN??? to jakiś dobry sort , daj namiary to możę się zatrudnię u ciebie, herba gratis to nie byle co, a po za tym to ja nie oszczędzam na niczym, zawsze biorę wszystko z najwyższej półki :-)))))

# Marginalia_Filozoficzne

08.10.2004 12:28

... po wynikach wyborow na Bialolece widac, co to dla Ciebie znaczy Najwyzsza Polka. Albo lubisz sie wypinac w pochyleniu ... hmm, albo jestes Karlem z Julinka . I stad ten cyrk

# płatnik

08.10.2004 13:05

szkoda że nie ma znaczka [ziewanie] bo to jedyne co mi przychodzi na myśl jak cię czytam :)

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

08.10.2004 13:30

... pozwolimy sobie przekleic Twoja uwage do Sekcji Forum nt Forum, Dzial Emotikonki. To wszystko, co mozemy w tej chwili zrobic.

# płatnik znudzony

08.10.2004 15:20

ok [ziewanie]

# sssses

08.10.2004 15:20

eeeeeeeeee

REKLAMA

# Vladymir

08.10.2004 22:20

Kiedyś kanary w zatloczonym tramwaju chodzili ludziom po glowach w... bamboszach, pamiętacie "Misia" Barei ?
A tak na poważnie: co za debil skalkulował ceny biletów na komunikacje podmiejską, które są, po przekroczeniu strefy miejskiej droższe o 300 % /tak, tak, to nie jest pomylka, doświadczyłem tego/ od ceny podstawowej, tj 2.40 ? To powoduje, że wszyscy jezdżą samochodami, bo to sie bardziej opłaca. Gdybym nawet jezdził do Legionowa czołgiem, który pali 20 l/km najdroższej benzyny 98, to i tak wyjdzie taniej, bo polowe biletu ZTM. Pogratulować kiepeły, biurwy z Bankowego !!!

# Rysio.Ochucki

08.10.2004 23:01

Vladymir... To zmiennicy byli. Bo wiesz za miasto to tramwaje tymbardziej nie polecą... Bo tulejki się palą

# Webster

09.10.2004 16:49

Hmmm skutecznie sobie podobno poradzono z problemem kanarów na Targówku, słyszałem, że kiedyś kanary przyjechali autobusem a odjechali karetką. Od tamtej pory podobno jest spokój.

REKLAMA

# aza

09.10.2004 17:08

Vladymir - z tytulu pracy w innym miescie przysluguje Tobie dodatek socjalny na bilet - bodajze 19 zlotych :D
pzdrowionka

# karol

10.10.2004 00:51

A w jakiej konkretnie scenie tego "Misia" Barei chodzili w bamboszach ?

# personalny_Łukasik

10.10.2004 08:02

Zasadniczo konkretnie to chodziło o pierwszy odcinek "Zmienników" i vice versa...

REKLAMA

# Vladymir

10.10.2004 21:09

Oj, rzeczywiscie, wszystko mi się dokładnie popiórkało... to nie był zaden MIs, tylko Zmiennicy, motorniczym tramwaju był niejaki Piórecki, któremu spaliły się tulejki w lożyskach i musiał ludzi z wozu wyrzucić, a tu wpada kanar i bilety sprawdza. Na to Piórecki: tłok dzis taki, że szpilki nie wciśniesz. A kanar: w takim razie poproszę bambosze. Cześć AZa, nie tylko dodatek przysługuje, ale też zwiekszona suma tzw kosztów uzyskania przychodu, czy cos takiego. Nie są to jednak kwoty powalające z nóg i w żaden sposób nie rekompensują cen biletów ZTM w strefie podmiejskiej. Więc jeżdżę samochodem, bo taniej, chociaż mógłbym autobusem, bo blisko. Gdzie tu logika ? trza pytać w ZTM.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy