REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uwaga do psiarzy i psiar z Białołęki.

# Peter2

15.07.2005 00:12

Uprasza sie psiarzy i psiary z trawników ulicznych i osiedlowych aby jak dupę( odwłok) psu po sraniu wyciera to niech ten papier nie zostawia na trawniku tylko zabierze albo zje na miejscu.
Najlepiej razem z kupą. Czysto będzie after.
Pozdrawiam pieski.

# Mieszkaniec

15.07.2005 08:45

Jak ja lubię ten temat!
Zaraz głos zabiorą ci, którzy posiadają takie pieski, które tylko robią do sedesów i korzystają każdorazowo z bidetów, nie szczekają po 22.00, czytają właściwe gazety i nie oglądają teledurniejów.

# Majk

15.07.2005 21:56

Ale faktycznie. Nie ma już łąki nie zasranej gówienkami o trawnikach osiedlowych nie wspomnę.
Dziwi mnie tylko ta moda na trzymanie psów w wielkich blokach .Toz to męczarnia dla psów. Chyba że oni z tymi psami ... tegez no tam tego... no wiecie.. "kochają" inaczej?

REKLAMA

# B.

16.07.2005 02:49

Co więcej - mieszkanka małe, a moda na bydlaki zapanowała. Jamnika już nie uświadczysz. Co wiecej puszczają to to wbrew prawu bez smyczy i kagańca, ruzca się to to na człowieka, a jak zwrócisz uwagę to zbluzgają albo i rzucą w Ciebie czymś! Jednego razu wezwałem aż policję, ale rączki umyli Szanowni Panowie, przyjechali, pogadali, burda na całej ulicy, wreszcie odesłali mnie do dzielnicowego, bo oni nie mogą nic sami, biedaczkowie...

# Mirex

18.07.2005 10:49

Policja cię gdzieś odesłała?
Zawsze w takich przypadkach pytaj o dane słuzbowe takiego "milicjanta" co lubi spychować. Ma taki "psi" obowiązać podać.
Zwykle od razu wtedy sie dogaduje i jednak interweniuje jak należy.

# równiacha

19.07.2005 12:52

Macie nieźle nasrane w głowie.
Oprócz tego nudni jesteście.

REKLAMA

# triggger

24.07.2005 23:19

To daj kasę na to żeby miejsce do srania dla psów zrobili i będziesz miał święty spokój. Wg. mnie lepiej jest żeby z psem iść np. nad Wisłe na pole niż żeby srał na chodniku na osiedlu. Jak se chcecsz się wylegiwać to idź na balkon albo na specjalnie wyznaczone do tego miejsce.

# ring

27.07.2005 15:37

hej, triggger, miasto dla ludzi nie dla zwierząt. Przyjdę i nasram ci na wycieraczkę i na forum napiszę - jak chcesz mieć czystą wycieraczkę to ją trzymaj w domu, hę?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe