REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uwaga do psiarzy i psiar z Białołęki.

# Peter2

15.07.2005 00:12

Uprasza sie psiarzy i psiary z trawników ulicznych i osiedlowych aby jak dupę( odwłok) psu po sraniu wyciera to niech ten papier nie zostawia na trawniku tylko zabierze albo zje na miejscu.
Najlepiej razem z kupą. Czysto będzie after.
Pozdrawiam pieski.

# Mieszkaniec

15.07.2005 08:45

Jak ja lubię ten temat!
Zaraz głos zabiorą ci, którzy posiadają takie pieski, które tylko robią do sedesów i korzystają każdorazowo z bidetów, nie szczekają po 22.00, czytają właściwe gazety i nie oglądają teledurniejów.

# Majk

15.07.2005 21:56

Ale faktycznie. Nie ma już łąki nie zasranej gówienkami o trawnikach osiedlowych nie wspomnę.
Dziwi mnie tylko ta moda na trzymanie psów w wielkich blokach .Toz to męczarnia dla psów. Chyba że oni z tymi psami ... tegez no tam tego... no wiecie.. "kochają" inaczej?

REKLAMA

# B.

16.07.2005 02:49

Co więcej - mieszkanka małe, a moda na bydlaki zapanowała. Jamnika już nie uświadczysz. Co wiecej puszczają to to wbrew prawu bez smyczy i kagańca, ruzca się to to na człowieka, a jak zwrócisz uwagę to zbluzgają albo i rzucą w Ciebie czymś! Jednego razu wezwałem aż policję, ale rączki umyli Szanowni Panowie, przyjechali, pogadali, burda na całej ulicy, wreszcie odesłali mnie do dzielnicowego, bo oni nie mogą nic sami, biedaczkowie...

# Mirex

18.07.2005 10:49

Policja cię gdzieś odesłała?
Zawsze w takich przypadkach pytaj o dane słuzbowe takiego "milicjanta" co lubi spychować. Ma taki "psi" obowiązać podać.
Zwykle od razu wtedy sie dogaduje i jednak interweniuje jak należy.

# równiacha

19.07.2005 12:52

Macie nieźle nasrane w głowie.
Oprócz tego nudni jesteście.

REKLAMA

# triggger

24.07.2005 23:19

To daj kasę na to żeby miejsce do srania dla psów zrobili i będziesz miał święty spokój. Wg. mnie lepiej jest żeby z psem iść np. nad Wisłe na pole niż żeby srał na chodniku na osiedlu. Jak se chcecsz się wylegiwać to idź na balkon albo na specjalnie wyznaczone do tego miejsce.

# ring

27.07.2005 15:37

hej, triggger, miasto dla ludzi nie dla zwierząt. Przyjdę i nasram ci na wycieraczkę i na forum napiszę - jak chcesz mieć czystą wycieraczkę to ją trzymaj w domu, hę?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe