REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Marian

13.05.2024 13:55

"estetyczne płyty o wymiarach 50 x 50 cm" - a za komuny to były be i wymieniali na kostkę

# Kolo

14.05.2024 07:47

Wreszcie ulica będzie wyglądała jak ulica, a nie jak slums (tak jak było przed remontem). Może też wreszcie będzie trochę porządku z tym parkowaniem, bo ilość tego złomu była zatrważająca. Co niektórzy jakby mogli, to by tymi gruchotami wjechali na dach budynków. Mam nadzieję, że straż miejska będzie egzekwować organizację ruchu i parkowania oraz odholowywac. Jest tylko jedna uwaga aby od razu montować ogrodzenia skwerow, elementów zieleni etc bo inaczej rozjada to w ciągu tygodnia lub zrobia z tego szalet dla psów. Bez ogrodzenia każdy element zieleni będzie natychmiast zdewastowany przez psy lub samochody. To tylko taka uwaga techniczne na zasadzie postulatu (szkoda żeby praca i pieniądze publiczne były zmarnowane przez zniszczenie nasadzen). I jeszcze jedno pytanie, po kiego grzyba ktoś zaprojektował na części tej ulicy trylinke. Toż to szybko ulegnie degradacji i powoduje hałas dla okolicznych budynków. Czy nie można było tego normalnie wyasfaltowac?

# Zwykły mieszkaniec

14.05.2024 09:16

Fatalnie że likwidują miejsca parkingowe, można było spokojnie zakupy zrobić w okrąglaku, a dla kogo będzie ta ogrodzona zieleń ?? Teraz można na leżaki koło hutnika posiedzieć

REKLAMA

# Mieszkaniec Bielan

14.05.2024 11:11

Będzie jak na Sokratesa , ładnie ale nie praktycznie , trzeba zwiększać a nie zmniejszać miejsca parkingowe , po co walczyć z mieszkańcami ?? To chyba dla ich komfortu te remonty powinny być , i chyba można pomyśleć o klientach okraglaka , oni czasem chcieliby podjechać do sklepów czy knajpy i zaparkować jak ludzie i jak było dawniej , i tyle

# Kolo

14.05.2024 18:59

A niby jaki nasz duży market w okraglaku, że musisz po przysłowiowe bułki samochodem jeździć? Trzeba wreszcie zacząć porządkować przestrzeń publiczna i ograniczać ilość tego złomu. Może trochę ruchu dla zdrowia i urody. Wyjdzie wszystkim tylko na dobre. Poza tym miasto nie jest od tego żeby gwarantować każdemu w nieograniczonej ilosci miejsca parkingowe. Generalnie zajęcie przestrzeń i publicznej powinno być płatne i to na tyle dużo, żeby przed zakupem gruchota ludzie się 100 razy zastanowili. Po co w miejscu gdzie jest świetna komunikacja tyle tych gratow. Nijak nie mogę tego zrozumieć. Jakby mogli to by do klatek schodowych wjezdzali.

# Normalny realista

15.05.2024 06:12

Jak rozumiem przeszkadza Ci jakiś gruxhot ale las słupków zamiast niego będzie już OK? Remont odetnie kupców okraglaka od świata jak na Sokratesa, pogadaj z najemcami tam, po remoncie tragedia bo nie ma gdzie zaparkować, wiele osób np wracają z pracy zatrzymywalo się przy okrąglaku na zakupy to normalne , kwiaciarnia ,pizza, spożywczaki, teraz z tym koniec, do uzbrojenia podjeżdża dużo klientów , a jak odbierzesz pizzę ? Odbijesz się od słupka , ale.popatrzysz sobie na ogrodzoną zieleń i to wg Ciebie lepiej ?? Powinno być lepiej dla ludzi a będzie sporo gorzej , tyle w temacie

REKLAMA

# Człowiek z wrzeciono

15.05.2024 17:58

Pan /Pani Koło to pewnie miłośnik spacerów , nie ma samochodu i nie lubi ludzi , i niestety te remonty są dla takich ludzi a nie dla 99% normalnych , szkoda że władzy dzielnicy brakuje zdrowego rozsądku, NIE dla likwidacji nawet 1 miejsca parkingowego

# Franek Wrzeciono

15.05.2024 18:04

na razie to ten remont jest dla tej ekipy co robi wszedzie syf i jest udręką dla mieszkańców i kupców , wszedzie pył, piach, kurz, tumany śmieci , wszędzie porozwalali a robi paru gości w jednym miejscu , a burdel jest na całej doryckiej i cała ulica zamknieta , paranoja , a jeszcze potym fantastycznym remoncie zniknie jak zwykle ostatnio w wawie sporo miejsc parkingowych, brawo Rafał i brawo burmistrz Grzegorz , super się bawicie kosztem mieszkańców

# Kolo

15.05.2024 18:12

Nie da się zlikwidować czegoś, czego nie ma. To po pierwsze. Po drugie mam samochód oraz garaz który kupiłem za 45 tysięcy za swoje pieniądze i nie oczekuje od nikogo niczego za darmo. To po drugie. Z samochodu korzystam stosunkowo rzadko, zasadniczo wtedy kiedy jest taka bezwzględna potrzeba (A nie po bułki czy przysłowiowe zapalki). To po trzecie. Pracuje z racji zawodu w 3 miejscach (różnych i oddalonych od siebie) i doskonale daje radę nie korzystając na codzień z samochodu (choć w jednej pracy mogę mieć podziemne miejsce postojowe, a w dwóch pozostałych miejsce do parkowania). To po czwarte. Samochód jest przydatny, ale trzeba umieć z niego korzystać i wtedy kiedy potrzeba, a nie traktować jako pierwszy i podstawowy środek transportu. To po piąte. To jest wyłącznie kwestia nawyków (złych nawykow), a nie obiektywnej potrzeby (tak w 80 proc. przypadków). To po szóste. Lubię ludzi (byle inteligentnych), jestem szczupły, nie mam ohydnego otuszczonego brzucha, jestem sprawny, gdzie mogę to chodzę, ale głównie korzystam z transportu publicznego (pracując w 3 miejscach). I da się. To po siódme. Tak, wolę słupki niż zastawione blachosmrodami chodniki (chodnik to nie parking). To po ósme. Tak, uważam że za korzystanie z przestrzeni publicznej każdy powinien płacić, przy czym parkowanie pojazdu to korzystanie z przestrzeni publicznej. To po dziewiąte. Mam nadzieję, że zaspokoilem ciekawość i przecialem wszelkie ewentualne spekulacje.

REKLAMA

# Człowiek z wrzeciono

16.05.2024 22:01

Koło, winni się tłumaczą , pracuj sobie w tych 3 miejscach a daj ludziom żyć na wrzeciono i nie wypisuj farmazonów , widać że mało jesteś na osiedlu , wiadomo pracujesz cały czas ha ha
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe