REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Wera

17.09.2019 10:40

Do autobusu wsiadają również pijani bezdomni, jechałam z wózkiem z małym dzieckiem, bezdomny po zahamowaniu prawie upadl na wózek. Wysiadlam, tyle że ja zapłaciłam za bilet a pijany bezdomny NIE

# Rybka

17.09.2019 12:43

Na diabła utrzymywać urząd takiego rzecznika praw obywatelskich? Czy zasady współżycia społecznego mają chronić tylko osoby dysfunkcyjne?

# piotr66

17.09.2019 15:48

Niech nawalelni bezdomni wbijają do biura Bodnara, będzie Wam tam dobrze.

REKLAMA

# Węchu

17.09.2019 22:38

"...z taką sytuacją spotkał się każdy, kto regularnie korzysta z komunikacji miejskiej..." - Nieprawda, redaktorze. Ja korzystam z komunikacji nieregularnie, a też spotykam się z taką sytuacją.
Czy rzecznik Bodnar zamierza zaskarżyć do sądu również przepisy, pozwalające ochroniarzowi wywalić nawalonego śmierdziela z Bodnarowego biura?

# qvertz

18.09.2019 09:40

"Jeśli zaś ktoś odmawia zapłaty za przejazd albo jest uciążliwy, można go wyprosić z pojazdu... o ile nie narusza to zasad współżycia społecznego". Umowa przejazdu ma pewnie jakieś punkty, które opisują prawa i obowiązki stron (przewoźnika i pasażerów). Pasażer ma prawa i obowiązki wobec przewoźnika. Np. zapłacić za bilet i zachowywać się oraz wyglądać tak, by nie przeszkadzało to innym pasażerom. Jeśli ktoś nie chce lub nie może zastosować się do warunków takiej umowy - to po prostu nie jedzie. Skoro jednak rzecznik twierdzi, że jest to nieoczywiste, więc pewnie będą na tym zarabiali sprytni prawnicy.

# zbiorkom

18.09.2019 11:03

Przecież taki uciążliwy w zapachu delikwent nie ma biletu i to upoważnia do wyproszenia go z miejskiej komunikacji.
Dlaczego czysty pasażer ma płacić za bilet a BRUDNY ŚMIERDZĄCY może jeździć za darmo?
Kloszard nie dostanie nawet mandatu.

REKLAMA

# symforjan

18.09.2019 17:15

Wystarczy się "nawalić" jak świnia, wysmarować fekaliami i spokojnie jechać do roboty dosypiając na tylnym siedzeniu. Zaprawdę godne to człowieka. Proponuję Panu rzecznikowi żeby zrezygnował ze swojego autka na rzecz podróży środkami komunikacji miejskiej. A i jeszcze przypominam, ze to wszystko działa z naszych podatków więc kto powinien o tym decydować?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break