REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Crt

21.09.2021 16:43

Każdy ma prawo kierować swoje usługi do wybranej grupy klientów. Pytanie czy znajdzie się na tyle liczna grupa osób zaszczepionych, która będzie popierać tę formę segregacji sanitarnej. Myślę że Polacy jednak zachowują zdrowy rozsądek i ta knajpa w niedługim czasie padnie.

# Bilbo

21.09.2021 17:00

I bardzo dobrze Pan K. Marcinkiewicz przewidział to

# POlonofoby demoluja Polskę

21.09.2021 17:04

POwodzenia głupki. Tylko nie narzekać na PiS, że nie daje dotacji, jak hrabiance Jandzie na teatr, bo się należy

REKLAMA

# Przedstawiciel Medyczny

21.09.2021 17:59

Jeśli to prawda to na pewno ani ja ani moi klienci nie będą zapraszani do tego Der Elephant.
Sory ale nie będę robić z siebie idioty prosząc swoich klientów o okazanie paszportow!

# Mmm

21.09.2021 19:10

Brawo, wreszcie miejsce gdzie będzie można w miarę bezpiecznie zjeść kolację. Całkowicie popieram.

# nad

21.09.2021 20:00

ale którą dawką, trzecią? czwartą? piątą?... trzydziestą siódmą?... Tempa propaganda

REKLAMA

# Yogi

21.09.2021 20:02

Czy Paszport Polsatu wystarczy?

# IKKU

21.09.2021 20:13

Przeciez mozna im wytoczyc sprawe za takie cos :) To jest kompletnie niezgodne z prawem. Jeszcze zarzadac przykladnej kary, zeby odstraszyc nasladowcow

# czlowiek bez praw

21.09.2021 22:09

Pies ich gonil. Mam nadzieje, ze sorawdzaja jeszcze zoltaczke i wynik testu na HIV. Ciekawe tez czy UODO uzna potrzebe przetwarzania danych osobowych wrazliwych. Ale moment... przeca w tych panstewku polandii UODO jest od obstawiania stolkow i pierdzenia, a nie egzekwowania prawa.

REKLAMA

# kasicka

22.09.2021 14:48

mam nadzieje ze maseczki i dezynfekcja beda wymagane, jak wiadomo szczepionki to zdecydowanie za malo

# hgfd

22.09.2021 16:52

Interesująca treść wnosząca wiele nowej wiedzy https://fitzdrowie.pl

# lech

23.09.2021 07:34

Życzenia rychłego upadku dla covidiańskiej restauracji !!

REKLAMA

# WrednyKocur

24.09.2021 12:13

W USA właściciel sieci włoskich restauracji wkurzył się na faszystowską segregację łamiącą konstytucję i z przekory nie obsługują osób zaszczepionych i w maskach. Co się okazało? Klienci walą drzwiami i oknami. :D
Skoro ktoś się zaszczepił, to co za różnica dla niego, czy osoba obok jest zaszczepiona, czy nie jest? Co mnie obchodzi, że wrzaskun w przedszkolu nie jest zaszczepiony, jeśli mój jest? Gdzie tu logika? Aaaa tak... fani autorytaryzmu znajdą każdy sposób by kontrolować ludzi.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break