REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Marian

01.07.2021 11:18

Ja za swoje miejsce parkingowe zapłaciłem 20k.
Głosowaliście na Czaska to kupować parkingi.
W stolicy nie miejsca dla biedynych dziadów.
Stolica musi być ładna jak Czaskoski

# Mario44

01.07.2021 12:12

Ja za swoje miejsce parkingowe też zapłaciłem 20k. A dodatkowo co miesiąc czynsz 150 zeta, więc niby czemu inni mają mieć parkowanie za darmo?
Głosować na Czaska, on was przesiądzie z fury na rower. Będzie tanio i eko;)

# Madbutcher

01.07.2021 12:22

Jak przeczytałem "Lasota", to taka historyjka mi się przypomniała.
Jakiś czas temu (będzie kilka, jak nie kilkanaście lat) dziennikarze pewnego szanowanego warszawskiego portalu informacyjnego (oddział regionalny pewnej telewizji, znanej również jako Tusk Vision Network) otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Julianowskiej w Piasecznie wylał miejscowy potoczek, a władze lokalne nie reagują. Dziennikarzom (mediaworkerom raczej) umknął fakt, że to w Piasecznie i zaczęli szukać na mapie Warszawy. "Julianowska, Julianowska... a, to w dzielnicy Targówek". No i dawaj do rzecznika Targówka, pana Lasoty i mówią, że wylało przy Julianowskiej, a władza nic nie robi. A pan Lasota na to, że "tak, tak, zobaczymy, co tam wylało, zajmiemy się tematem i w ogóle ". Kompletnie umknął mu fakt, że na Julianowskiej w Warszawie to się może najwyżej piwo komuś z butelki wylać, bo tam nic nie płynie :)

REKLAMA

# Matt0

01.07.2021 14:27

Parkowanie w wawie to totalna dzicz, czas to naprawić.

# izalatwioneOLE

01.07.2021 15:06

miejsca garażowe czy parkingowe powinny opłacać mandatami owce bezmyślnie parkujące, a te rozjeżdżające zieleń miejską potrójną stawkę
teraz jest tak poczekajmy na otwarcie metra nagle pojawi się tu strefa parkingowa i będzie można parkować już za prawne środki płatnicze, to taki wstęp do dalszej rozgrywki...

# mario76

03.07.2021 11:23

Samochodoza jest wszędzie, bezmózdzy rodzice podwożą do szkoły dzieci mieszkające blok dalej. Później dziecko kaleka, na wf nie ćwiczy bo rodzice zwolnili, żeby sie nie przemęczyło. Parkowanie wszędzie z usprawiedliwieniem, że "ja na chwilę, ja MUSZĘ dziecko pod szkołę podwieźć" Jakby mogli, to by do szkoły, sklepu wjechali... Niektórzy zdziczeli juz do tego stopnia, że wyjeżdżaja samochodem z garazu podziemnego, żeby pojechać do piekarni 100 metrów dalej po bułki, samochodoza... Tak też mam samochód, ale używam go tylko w koniecznośći, a moje dzieci (jak ja 30 lat temu) chodżą na własnych nogach do szkoły i dobrze nam z tym.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024