REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# luj

18.03.2015 10:45

Nie ma dróg, ale będą lodowiska.

# Nowodworzanka

18.03.2015 10:48

#luj napisał(a) 18.03.2015 10:45
Nie ma dróg, ale będą lodowiska.

Lepsze lodowiska dla naprawdę dużej grupy mieszkańców niż kolejne "3 pokoje z kuchnią" dla garstki zainteresowanych

# abrakadabra

18.03.2015 14:07

Lepszy byłby basen, bo można z niego korzystać przez cały rok, a nie tylko sezonowo.

REKLAMA

# Zadowolona

18.03.2015 22:22

Oj, Nowodworzanka zazdrosna o sukces 3 pokoi. Oj nieładnie, nieładnie. A zorganizować sobie, a jak nie to ganiać do BOKu, bo blisko.

# z_Odkrytej

19.03.2015 08:05

#abrakadabra napisał(a) 18.03.2015 14:07
Lepszy byłby basen, bo można z niego korzystać przez cały rok, a nie tylko sezonowo.

oj tak. Przydałby się basen. Ale to wyższy koszt i raczej nie do zrealizowania w ramach budżetu partycypacyjnego...

 robertk

20.03.2015 11:27

Jestem autorem projektu lodowiska przy Kobiałce. To pomysł, który wyszedł od okolicznych mieszkańców i dzieci. Dla nas lodowisko na Strumykowej jest jak w innym mieście, daleko i za granicami, bez dojazdu bezpośrednią komunikacja miejską. Zresztą, cała Zielona Białołęka to taki zakątek bez samodzielności: pływalnia w Stanisławowie (gmina Nieporęt), lodowisko najbliższe na Targówku, dobrze, że są własne tereny rekreacyjne i place zabaw, choć już ścieżek rowerowych raczej brak.
Nasz pomysł tym się różni od projektu przy szkole na Podróżniczej, że tamten przewiduje wynajęcie lodowiska na jeden sezon, a mój projekt jest na zakup "na zawsze". Więc w efekcie, chociaż droższy na starcie, w perspektywie lat będzie bardziej efektywny.
Zachęcam do oglądania wszystkich projektów i komentowania na stronie internetowej UM Warszawa.
Pozdrawiam
Robert Kamionowski

REKLAMA

 emillka

29.03.2015 16:07

Ja jestem zawsze za takimi miejscami. Wiadomo, świetna okazja do wypoczynku, relaksu, do spotkania się ze znajomymi czy po prostu pobycia razem z dzieciakami. Trudno o lepsze pomysły. Szkoda, że u nas tak rzadko wychodzi się z inicjatywami tego rodzaju
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024