REKLAMA

marywilska 7 dni w tygodniu 1marywilska 7 dni w tygodniu 2marywilska 7 dni w tygodniu 0
Forum › Wola

REKLAMA

zoliborz swieta 2025 2zoliborz swieta 2025 0

# Tomasz

14.05.2015 12:25

Jakoś ja w tym miejscu nie widzę pieszych, to można powiedzieć jest odludzie dla ruchu pieszego.
Mój blog:
http://film-korporacyjny.com.pl

# ze szwedzkich górek

15.05.2015 16:17

Dawniej tramwaje (linie 10 i 34) jeździły po torach na ulicy Kasprzaka i Nowo-Bema (obecnie Prymasa Tysiąclecia) i Wolską.
Jeszcze dawniej od Wolskiej była odnoga tramwajowa na ulicy Bema.
Ponieważ brak miejsca na Prymasa Tysiąclecia nie pozwala obecnie na torowisko tramwajowe można kompromisowo po odbudowaniu trakcji przeprowadzić tramwaje ulicami Kasprzaka i Bema do Wolskiej.

# żelazna

19.05.2015 11:33

"tramwajarze wybrali opcję, w której tramwaje z Wolskiej i Kasprzaka będą zjeżdżać do istniejącego już tunelu, w którym znajdą się przystanki Reduta Wolska (pasażerowie dojdą do nich przejściami podziemnymi, które wyposażone zostaną w rampy dla wózków)."
No dzięki... Przejścia podziemne to przekleństwo dla pasażerów starszych, z bagażami i wózkami; mają uzasadnienie tylko w centrum. Dalej od niego - im mniej ich tym lepiej.
=> zeszwedzkichgórek
"Ponieważ brak miejsca na Prymasa Tysiąclecia nie pozwala obecnie na torowisko tramwajowe można kompromisowo po odbudowaniu trakcji przeprowadzić tramwaje ulicami Kasprzaka i Bema do Wolskiej. "
Na Bema zdecydowanie za ciasno. Kiedyś faktycznie jeździły tamtędy tramwaje, nawet była prowizoryczna pętla przy Wolskiej ale nie było tam właściwie ruchu samochodowego.
Po prostu: puścić tramwaj od Kasprzaka przez ul. Ordona do Wolskiej a zostawić wszystko przy Reducie tak jak jest.

REKLAMA

marywilska karuzela 2marywilska karuzela 0

# Michu

23.05.2015 11:39

Pamiętam, że gdy budowano estakadę Trasy Prymasa w latach 80-tych mówiono, iż filary wiaduktów zostały zaprojektowane tak, aby można było tamtędy przywrócić ruch tramwajów od Kasprzaka do Wolskiej. Teraz okazuje się, że tam nie ma miejsca na tramwaje. Poprowadzenie torów w wykopie i podziemny przystanek z systemem ramp dla niepełnosprawnych to zupełnie zbędny ogromny koszt, tym bardziej, że pasażerowie pojawiają się tam dwa razy do roku. No i dodatkowe zamieszanie w układzie drogowym. Paranoja?
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

cmp 09-2025 3cmp 09-2025 0
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

bemowo 1bemowo 2bemowo 0

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

bck joga 2bck joga 0

REKLAMA

marywilska niedziele 2marywilska niedziele 0

REKLAMA

bck hip hop 3bck hip hop 0

REKLAMA

marywilska pakowanie 1marywilska pakowanie 2marywilska pakowanie 0

REKLAMA

biedronka 042 3

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida 10-25 3olowkowa kraina swiatowida 10-25 0

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 1san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0