REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 tarantula01

20.09.2015 02:29

Tramwaj to w obecnej sytuacji, zdecydowane ułatwienie. Ponadto http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3tw/tarch-winn150916budowa_tw.jpg TW ogłoszą przetarg na przedłużenie linii tramwajowej do pętli Nowodwory.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

20.09.2015 02:29

Tramwaj to w obecnej sytuacji, zdecydowane ułatwienie. Ponadto http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3tw/tarch-winn150916budowa_tw.jpg TW ogłoszą przetarg na przedłużenie linii tramwajowej do pętli Nowodwory.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Michal

20.09.2015 07:20

Panie Tumasz a za poltora miesiąca na następne Pana zapytanie w tej sprawie. ZTM odpisze Panu , ze planują oglosic przetatg np. w listopadzie 2016 r - który to raz jest przesuwany termin - 3 czy 4 - czy ZTM ma jakies plany - czy terminy to jakies ich widzimisię. Tak się bawi panska partia PO z mieszkancami

REKLAMA

# gość

20.09.2015 08:08

Dlatego idąc tropem Michala powtarzam to co napisałem w wątku zatytułowanym "ZTM zrobił niespodziankę. Znamy trasy 511, 518 i 326" (na wpis kaj "kaj napisał(a) 13.09.2015 23:17 robi to m.in Pan Tumasz, zazwyczaj bardzo skutecznie), że to tylko jego (radnego W.T. z PO-gospPOdarności) propaganda i naiwniaków jemu sprzyjającym a skuteczność działania bliska zeru.

# Nickolas

20.09.2015 16:48

Wszystko oczywiście zależy z jakiej patrzymy perspektywy. Jak to mówią na bezrybiu i rak ryba.
Jak się trochę wytnie komunikacji miejskiej to każda linia powstająca później jest ogromnym sukcesem.
Nasza władza dzielnicowa oczywiście bardzo chętnie pochwali się sukcesem sprytnie przemilczając porażki. Pan nasz radny to, jak widzę, szybko się uczyć propagandowego postępowania w mediach. Tu oczywiście gratulacje.
Cały ten tramwaj i przerośnięty most prowadzący donikąd jest bezsensowną inwestycją mającą w założeniach wyciszyć nastroje społeczne po niedotrzymanych obietnicach budowy prawdziwej komunikacji metropolitalnej.
Kolejne decyzje mają na celu wyłącznie uprawdopodobnienie zasadności powstania tego bubla inwestycyjnego.
Pan nasz radny wczuł się chyba w rolę i zbytnio przesiąkł zwyczajami partyjnymi z jaśnie nam miłościwie panującego ugrupowania.
Niestety wszystko to kosztem obywateli. Finansowanie tramwaju niestety odbija się na pozostałych liniach. Tak więc mamy tramwaj. Na razie jeden. Chodzi do niego pieszo z całej dzielnicy ulicami bez chodników.
Ważne, że jest sukces i można o nim głośno pisać.

 tarantula01

21.09.2015 06:47

@Michal
Może TW tak odpisze, może nie. Poza tym jaka "panska partia PO"?
@gość
Na swoje twierdzenia nie masz żadnego argumentu, ja za to mam argumenty na swojej stronie przemawiające za moją skutecznością.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

21.09.2015 06:47

@Michal
Może TW tak odpisze, może nie. Poza tym jaka "panska partia PO"?
@gość
Na swoje twierdzenia nie masz żadnego argumentu, ja za to mam argumenty na swojej stronie przemawiające za moją skutecznością.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# gość

21.09.2015 08:40

tarantula01 napisał(a) 21.09.2015 06:47
ja za to mam argumenty na swojej stronie przemawiające za moją skutecznością.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
"samochwała w kącie stała" i się tylko przechwalała.

# gość

21.09.2015 12:34

Kto płodzi takich frustratów?

REKLAMA

# z Dabrówki

21.09.2015 14:39

Ten gość, to jakiś pociotek PO.

# nie_słoik

21.09.2015 17:50

Tramwaj do Nowodworów miałbyć w tym roku i nie będzie, Górka też miała być i nie będzie.......nie ma czasu czy kasy??? Brak kasy??? Stanąć w godzinach szczytu dyskretnie na Odkrytej i łapać kierowców co jeżdzą między progami po podwójnej ciągłej ( 200 zł ) do tego jak skręcają od strony Pasłęckiej do Biedronki po podwójnej ciągłej ( 200 zł ) i w ciągu godziny to można zarobić nawet 5 tyś zł!!!! RÓBMY ZDJĘCIA I WYSYŁAJMY DO STRAŻY MIEJSKIEJ I POLICJI!!!!! BURACTWO TRZEBA TĘPIĆ!!!!!

# słoik płacący podatki

21.09.2015 19:03

#z Dabrówki napisał(a) 21.09.2015 14:39
Ten gość, to jakiś pociotek PO.
masz rację, W.T. jest z gosPOdarności. takie facet ma korzenie. uPOlityczniony "słusznie". stąd jego wyPOciny, których skuteczność równa zeru pochłania tylko wiele kilogramów papierów. Michal ma stuprocentową słuszność pisząc :
#Michal napisał(a) 20.09.2015 07:20
Panie Tumasz a za poltora miesiąca na następne Pana zapytanie w tej sprawie...Tak się bawi panska partia PO z mieszkancami

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break