REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Tor Żerań FSO, ryk silników i palenia gum.

# cezarek13

15.11.2015 19:38

Witam.Mieszkam na Bródnie i jestem przerażony sąsiedztwem wyżej wymienionego toru.Zastanawiam się kto dał pozwolenie na takie imprezy motoryzacyjne w centrum miasta.Ryczące silniki słychać w mieszkaniu przy zamkniętych oknach od rana do północy.Nawet nie chcę myśleć jak to będzie wiosną i latem kiedy będą otwarte okna.Tym bardziej że Tor się rozwija i imprez przybywa : https://www.facebook.com/TorZeranFso/ Jutro jadę na Policję złożyć wniosek o zakłócenie spokoju publicznego a następnie do Wydziału Ochrony Środowiska .Mieszkańcom którym też przeszkadza ten hałas radzę zrobić tak samo.Jeżeli nic nie zrobimy to będziemy skazani na ten hałas do końca życia.

# Bródno

17.11.2015 14:07

Niestety takie są uroki miasta, ciszy trzeba szukać gdzie indziej.

# wieśmak

17.11.2015 15:16

Co innego naturalny hałas miejski, a co innego samochody których silniki i opony słychać w promieniu kilometra.

REKLAMA

# Brd

17.11.2015 15:44

Proponuje stopery oraz leczenie na głowę. Niech się dobrze bawią, na torze, chyba że wolisz żeby pod blokiem Ci takie rajdy urządzali?

# Oburzony

17.11.2015 18:43

Niech tam szaleja a nie na ulicach tez mieszkam blisko ale przynajmniej spokojny jestem o dziecko ktore wraca ze szkoly

# Christine

17.11.2015 23:57

Z odległości kilometra? - Te ryki ja słyszę bardzo dobrze z odległości ponad 2 km. - W sumie dobrze, że tam sobie jeżdżą, ale w tygodniu mogliby skończyć przed 22:00.

REKLAMA

# Cezarek13

18.11.2015 07:16

Właśnie się dowiedziałem że w mieszkaniu powinienem chodzić w stoperach albo wyprowadzić się na wieś .Podajcie jeszcze numer konta to będę wam robił przelewy na paliwko.

# Artur

19.11.2015 08:52

Cezarek, powiem krótko. SŁOMA Z BUTÓW i wypad na swoją wieś jak sie nie pooba.
Tor na Zeraniu istnieje od wczenych lat 50-tych a w czaie dzialania FSO działał przez 24 godziny/dobę, jezeli nie byl używany przez kierowców, sprawdzających samochody schodzące z taśmy to przezez kierowców testowych, testujących tłumiki, ogumienie , silniki.
Sprowadzi się taki słoik do Warszawy i szuka ciszy.. No niektórym ludziom już na łby padło...

# Robert

19.11.2015 14:32

#Artur napisał(a) 19.11.2015 08:52
Cezarek, powiem krótko. SŁOMA Z BUTÓW i wypad na swoją wieś jak sie nie pooba.
Tor na Zeraniu istnieje od wczenych lat 50-tych a w czaie dzialania FSO działał przez 24 godziny/dobę, jezeli nie byl używany przez kierowców, sprawdzających samochody schodzące z taśmy to przezez kierowców testowych, testujących tłumiki, ogumienie , silniki.
Sprowadzi się taki słoik do Warszawy i szuka ciszy.. No niektórym ludziom już na łby padło...
Trzeba być samemu burakiem w słoiku w by sięgać po takie argumenty i doradzać ludziom stopery.
Sam byś gościu nie chciał mieszkać przy takim ryczącym i śmierdzącym gumą miejscu, pojeździsz, posmrodzisz i wrócisz do cichego domu i się wkurzysz jak ci w bloku sąsiad odpali muzę po 22 to szlag cię trafi - wtedy też taki będziesz wielkomiejski i wyluzowany ???.
Dlaczego maniacy wyścigów mogą to tylko robić w weekendy ??? dlaczego nie mogą tego robić w normalniejszych godzinach a nie uszczęśliwiać okolicę paleniem gum/driftem do późnych godzin nocnych w weekendy ??? Nie można tego ucywilizować trochę ????
Co do FSO - to osiedle było tu prawie 20 lat wcześniej niż FSO i tor... a kierowcy testowali auta ale nigdy ale to nigdy nie było takiego hałasu i tyle palonej gumy.

REKLAMA

# Irek

19.11.2015 14:34

#Artur napisał(a) 19.11.2015 08:52
Cezarek, powiem krótko. SŁOMA Z BUTÓW i wypad na swoją wieś jak sie nie pooba.
Tor na Zeraniu istnieje od wczenych lat 50-tych a w czaie dzialania FSO działał przez 24 godziny/dobę, jezeli nie byl używany przez kierowców, sprawdzających samochody schodzące z taśmy to przezez kierowców testowych, testujących tłumiki, ogumienie , silniki.
Sprowadzi się taki słoik do Warszawy i szuka ciszy.. No niektórym ludziom już na łby padło...
Skąd takie bajki o torze FSO wyczytałeś - jakieś legendy w puszczy ci pobratymcy szeptali ???
24h na dobę był otwarty a kierowcy driftowali polonezami i dużymi fiatami - no weź nie rozwalaj mnie - bredzisz by postawić na swoim

# asd

26.06.2016 19:56

Zgadzam się - hałas słychać nawet na Kępie Potockiej i to jest jawna kpina, a argumenty o "słoikach" wyjeżdżaniu na wieś bo "tu jest miasto" i tym podobne są śmiechu warte i nie ma sensu z nimi dyskutować, bo to nie argumenty tylko zwykłe śmieci.
Liga walki z hałasem: http://www.lwzh.org.pl/

# Karolina 70

27.06.2016 17:40

Dla relaksu zapraszam w okolice lotniska na Bemowie gdy do w/w atrakcji dochodzi weekendowy megafon. Tor za 9-tką był fabrycznym torem prób nowych modeli i ujeżdżania seryjnych,wypuszczanych świat od M20 poczynając do końca. Do testów silników i części były hamownie i kabiny później na terenie OBR Waszyngtona. Kawał pięknej historii z typowo postkomuszym zakończeniem. FSO nie ma ale dyrekcja podobno w komplecie czeka na kolejne wyzwania.

REKLAMA

# Karolina 70+

27.06.2016 17:41

Dla relaksu zapraszam w okolice lotniska na Bemowie gdy do w/w atrakcji dochodzi weekendowy megafon. Tor za 9-tką był fabrycznym torem prób nowych modeli i ujeżdżania seryjnych,wypuszczanych świat od M20 poczynając do końca. Do testów silników i części były hamownie i kabiny później na terenie OBR Waszyngtona. Kawał pięknej historii z typowo postkomuszym zakończeniem. FSO nie ma ale dyrekcja podobno w komplecie czeka na kolejne wyzwania.

# MaricnB

13.08.2016 14:12

Te hałasy to jakaś masakra. Ktos wie jak tego gowna sie pozbyc? W masie sila nie moze garstka motomaniakow terroryzowac pol miasta.

# W-arszawiak

13.08.2016 22:06

Czy ktoś ma wiedzę, jak się konkretnie za ten hałas wziąć? Mój pra pra dziadek sprowadził się do Warszawy w XVIIIw. więc argumenty o słoikach itp. darujcie, bo 99% z was jest krócej w Wa-wie niż moja rodzina.
Zarówno na Żoliborzu jak i na Targówku/Bródnie słychać tor FSO NIESAMOWICIE. Zaczęło się kilka lat temu, ale jest coraz gorzej. Ja również sam tuninguję swoje auta, ale trzeba być zakutym łbem i debilem, żeby argumentować, żeby ktoś, kto mieszka od dziesiątków lat w jakimś miejscu nagle miał zacząć z przyjemnością słuchać RYKU aut tak głośnego, jakby auta jeździły tuż obok po ulicy. Albo wyprowadzał się z ulubionego miasta? Trzeba mieć przeżarty od marychy i % łęb, żeby pier%%%ć takie bzdury. Sam się wyprowadź, bo to ty i tobie podobni zaczęliście tu przeszkadzać.
Jak sformalizować wniosek do miasta o postawienie ekranów dźwiękoszczelnych?
Nie jestem przeciwny torom, wyścigom itp. Jestem też przeciw bezmyślnie budowanym osiedlom w Lublinie czy Poznaniu tuż przy torze, a potem narzekaniu na hałas. Z torem FSO jest na odwrót. Nie może być tak, że tysiące ludzi mieszkający na osiedlach istniejących dłużej niż tor FSO albo nigdy nie doświadczających takich hałasów z tytułu jego działalności nagle zaczynają być terroryzowani hałasem przez grupkę debili, których jedynym argumentem jest kolejny terrorystyczny chwyt: Bo jak nie to będziemy wam smrodzić i hałasować na ulicy.
Jesteście terrorystami niczym nie różniącymi się od IS i im podobnym. Chcecie robić, co wam się podoba i macie gdzieś innych. Bawi cie to prostaku? Oby miasto zrozumiało, że was jest garstka. A pozostali to nie tylko emeryci, sam jestem młodą oosbą. A poza tym emeryci też mają prawo do spokoju tam, gdzie mieszkają od 50 lat
Więc jak taki wniosek sformalizować?

REKLAMA

# bleee

14.08.2016 17:46

W okolicach łabiszyńskiej też słychać ich doskonale. Ile to decybeli ??Wczoraj była impreza Warsaw Night Racing: Drag & Drift Challenge #2. Takie tory to raczej poza miastem powinny być. Jak stać ich na pałowanie silników na jazde w kółko macieju na najwyższych obrotach to może i 15km za Warszawe by podjechali. Ale tu trzeba dziękować HGW za wydanie pozwoleń itd. W końcu ona Targówka nie lubi bo w wyborach samorządowych tutaj przegrała jej partia więc jakaś zemsta musi być

# CgW

18.09.2016 17:45

l19-letnia pasażerka motocykla zginęła na torze na Żeraniu. 17.09.2016

# Jaro

08.12.2016 13:29

Jak czytam te dziecinne argumenty to śmiać się chce - owszem tor faktycznie istnieje od lat 50- tych z tym że testowane tam samochody miały fabryczne wydechy i nikt nie palił tam "gum". Odbywały się tam zwykłe testowe przejazdy a nie rżnięcie do odcięcia zapłonu na sportowych lub modyfikowanych układach wydechowych. Pisząc ten tekst siedzę przy zamkniętych oknach z uwagi na niską temperaturę i słyszę wycie przy ulicy Rembielińskiej na Bródnie.

REKLAMA

# lek

22.05.2017 00:58

Szczesliwy koniec tego burdelu na 4 kolkach, chalas smrod itd, paszla won na wioche

# cezarek13

23.05.2017 09:48

Zamykam temat :))
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024