REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# olllllo

27.05.2011 11:32

lol

# smutno

19.10.2011 14:42

Niech Bóg ma pana Tomasza Służewskiego w opiece!

# M.B.

21.11.2011 16:07

Minęło ponad pół roku, ale wciąż trudno uwierzyć w to, że Tomek nie żyje. Brakuje Go.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.12.2011 16:17

Mlody w sumie facet i popatrzcie?! ... nie doczekal tramwaju.
To bardzo przykre, burmistrz, wiesz?

# info

29.03.2012 22:01

25.04.2012, godz. 19.30 Wieczór poświęcony pamięci reżysera Tomasza Służewskiego
- spektakl "Przy drzwiach zamkniętych"
- Zespół Teatru 13, reż. Tomasz Służewski.
Aktorzy przypomną sztukę, o której reżyser mawiał: "Jest to dla mnie jedno z najważniejszych przedstawień. Mój światopogląd jest zbliżony do Sartre'a, a sam dramat "Przy drzwiach zamkniętych" jest mi bardzo bliski". Dlatego jeszcze raz usłyszymy, jak w Zespole Teatru 13 pada najsłynniejsze zdanie i kwintesencja filozofii Sartre'a: "Żadnych palenisk nie trzeba. Piekło to są inni".
Akcja sztuki rozgrywa się z piekle. Bohaterowie - dwie kobiety i mężczyzna, po śmierci trafiają do dziwnego pokoju. Skazani na wieczność w swoim towarzystwie, bezskutecznie starają się ukryć mroczne sekrety własnej przeszłości. Wspólna obecność z czasem staje się udręką...
Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc.
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1, tel. 22 614-66-56.

# Bogdan S.

01.04.2012 21:29

Tomek był oddany kulturze. Był wspaniałym człowiekiem. Razem pracowaliśmy dla Pragi Północ później dla Bródna i Zacisza.

REKLAMA

# Robert Kowalczyk

16.05.2015 10:08

Pojawiłem się kiedyś na castingu. I zostałem przyjęty. Tomku, dziękuję Ci, dzięki Tobie zagrałem kilka fajnych ról, a po powrocie do miasta rodzinnego założyłem swój własny teatr. Nieraz łapię się go robię "po Służewsku". Tomku do zobaczenia już wkrótce

# Robert Kowalczyk

16.05.2015 10:25

Tomku, pamiętam
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe