REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# olllllo

27.05.2011 11:32

lol

# smutno

19.10.2011 14:42

Niech Bóg ma pana Tomasza Służewskiego w opiece!

# M.B.

21.11.2011 16:07

Minęło ponad pół roku, ale wciąż trudno uwierzyć w to, że Tomek nie żyje. Brakuje Go.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.12.2011 16:17

Mlody w sumie facet i popatrzcie?! ... nie doczekal tramwaju.
To bardzo przykre, burmistrz, wiesz?

# info

29.03.2012 22:01

25.04.2012, godz. 19.30 Wieczór poświęcony pamięci reżysera Tomasza Służewskiego
- spektakl "Przy drzwiach zamkniętych"
- Zespół Teatru 13, reż. Tomasz Służewski.
Aktorzy przypomną sztukę, o której reżyser mawiał: "Jest to dla mnie jedno z najważniejszych przedstawień. Mój światopogląd jest zbliżony do Sartre'a, a sam dramat "Przy drzwiach zamkniętych" jest mi bardzo bliski". Dlatego jeszcze raz usłyszymy, jak w Zespole Teatru 13 pada najsłynniejsze zdanie i kwintesencja filozofii Sartre'a: "Żadnych palenisk nie trzeba. Piekło to są inni".
Akcja sztuki rozgrywa się z piekle. Bohaterowie - dwie kobiety i mężczyzna, po śmierci trafiają do dziwnego pokoju. Skazani na wieczność w swoim towarzystwie, bezskutecznie starają się ukryć mroczne sekrety własnej przeszłości. Wspólna obecność z czasem staje się udręką...
Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc.
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1, tel. 22 614-66-56.

# Bogdan S.

01.04.2012 21:29

Tomek był oddany kulturze. Był wspaniałym człowiekiem. Razem pracowaliśmy dla Pragi Północ później dla Bródna i Zacisza.

REKLAMA

# Robert Kowalczyk

16.05.2015 10:08

Pojawiłem się kiedyś na castingu. I zostałem przyjęty. Tomku, dziękuję Ci, dzięki Tobie zagrałem kilka fajnych ról, a po powrocie do miasta rodzinnego założyłem swój własny teatr. Nieraz łapię się go robię "po Służewsku". Tomku do zobaczenia już wkrótce

# Robert Kowalczyk

16.05.2015 10:25

Tomku, pamiętam
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA