REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Lolo

25.11.2021 08:33

Jednak cześć kobiet powinna siedzieć cicho w kuchni i tłuc schabowe.

# radeksson

25.11.2021 09:52

Dosłownie wczoraj jadąc tamtędy 116 pomyślałem, jak to się stało, że jeszcze żaden wykorzeniony z własnej historii i tradycji "nowy człowiek" jeszcze się nie przy******lił do tej nazwy XD

# Leon

25.11.2021 11:13

Lewactwo to jakaś choroba wyżerająca mózg. Ludzie zupełnie z pustymi łbami. Teraz juz jestem na 100% pewien że nigdy na nic takiego nie zagłosuję. W USA mieli rację że tępili komunistów w zarodku.

REKLAMA

# radeekson

25.11.2021 11:24

#Leon napisał(a) 25.11.2021 11:13
Lewactwo to jakaś choroba wyżerająca mózg. Ludzie zupełnie z pustymi łbami. Teraz juz jestem na 100% pewien że nigdy na nic takiego nie zagłosuję. W USA mieli rację że tępili komunistów w zarodku.

Ale Sopalska-Rybak nie jest lewaczką, tylko liberałką. Co ciekawe, sama jeździ na wózku i prowadzi stowarzyszenie KULAWA Warszawa. Na moje to słowo "kulawy" jest bardziej obraźliwe niż nieobraźliwy "inwalida", co nie?

# POlonofoby

25.11.2021 12:51

Czyli jaką nazwę ta rada kobiet z problemami osobowościowymi chce zaproponować nazwę?!? Czyżby Plac walki LGBTQ i babć polskich o skrobankę? Polacy tego PO/KO ma po dziurki w nosie i należy ich jak najszybciej zdelegalizować i winnych demolowania Polski ostro osadzić.

# Eryk monogamista

25.11.2021 13:21

#POlonofoby napisał(a) 25.11.2021 12:51
Czyli jaką nazwę ta rada kobiet z problemami osobowościowymi chce zaproponować nazwę?!? Czyżby Plac walki LGBTQ i babć polskich o skrobankę? Polacy tego PO/KO ma po dziurki w nosie i należy ich jak najszybciej zdelegalizować i winnych demolowania Polski ostro osadzić.

Chcesz "ostro osadzić" Sasina, Suskiego, Ziobrę, Przyłębską, Terleckiego, Kaczyńskiego, Kurskiego, Rau, Witek, Niedzielskiego, Kowalczyka, Kowalskiego, Jakiego, kurator Nowak, Pawłowicz, Piotrowicza? Bez obaw, już niedługo.

REKLAMA

# Dżazira

25.11.2021 17:48

Trzeba od Łukaszenki wydzierżawić Berezę Kartuską i tam zorganizować obóz odosobnienia dla działaczy PO/KO. Niech komary ich zeżrą...

# ktos

25.11.2021 19:58

Temat zastępczy. Po co pochylać się nad nieukami i idiot@mi. A przepraszam idiotk@mi. Ale że wśród nich jest Środa i firmuje to swoim nazwiskiem to już jakiś kosmos i totalna porażka ewolucji...

# M. H.

26.11.2021 08:58

STOPERAN! Na intelektualne rozwolnienie...

REKLAMA

 hieronim

26.11.2021 10:02

To rzeczywiście absurd. Coś kiedyś zostało wymyślone, a teraz ktoś ma do tego jakieś ale, bo nazwa mu nie pasuje. Taka jest właśnie dzisiejsza poprawność polityczna. To trochę tak, jak z osobami czarnoskórymi. Jak biały nazwie go czarnym, to jest straszny problem. A co ciekawe osoby czarnoskóre między sobą się jeszcze gorzej określają

# radeksson

26.11.2021 10:39

hieronim napisał 26.11.2021 10:02
To rzeczywiście absurd. Coś kiedyś zostało wymyślone, a teraz ktoś ma do tego jakieś ale, bo nazwa mu nie pasuje. Taka jest właśnie dzisiejsza poprawność polityczna. To trochę tak, jak z osobami czarnoskórymi. Jak biały nazwie go czarnym, to jest straszny problem. A co ciekawe osoby czarnoskóre między sobą się jeszcze gorzej określają

Ma pan nieaktualne dane. Słowo "czarny" jest dziś jak najbardziej poprawne, wręcz uprzejme. Wystarczy spytać kogoś, kto ma czarną skórę, a żyje w Polsce, jak sobie życzy być nazywany. Na tym polega tak naprawdę kłopot ze słowem "murzyn". Ono kiedyś było neutralne, ale rasiści tak usilnie stosowali go w charakterze obelgi, że neutralne być przestało..
A tutaj problem jest inny: pani Sopalska-Rybak cierpi na przypadłość typową dla wielu współczesnych ludzi, mianowicie sądzi, że nazwa placu odnosi się DO NIEJ. A to pamiątka po inwalidach wojennych z 1WŚ :)

# Matka Polka

26.11.2021 10:47

Słowo INWALIDA nie jest obraźliwe, tak samo jak niepełnosprawny. To raczej słowotwór typu "z niepełnosprawnościami" jest sztuczny, niejasny a wprowadzany na siłę budzi sprzeciw a nawet śmiech. Języka nie da się zmienić na podstawie czyjegoś widzimisię. Język ewoluuje, ale na pewno nie nakazami, że od dziś nie mówimy "inwalida", bo ktoś sobie wydumał, że to słowo obraźliwe.

REKLAMA

# wap

26.11.2021 13:32

Nie no te paniusie są niesamowite. Najpierw chcą rondo zabrać Dmowskiemu i dać sobie , a teraz chcą następne zabrać ludziom okaleczonym podczas wojny i znowu pewnie sobie przywłaszczyć. Może by tak zajęły się czymś na czym odrobinę się znają a nie kompromitowały Matki Polki.

# Anzelm

26.11.2021 13:47

#Leon napisał(a) 25.11.2021 11:13
Lewactwo to jakaś choroba wyżerająca mózg. Ludzie zupełnie z pustymi łbami. Teraz juz jestem na 100% pewien że nigdy na nic takiego nie zagłosuję. W USA mieli rację że tępili komunistów w zarodku.

To nie jest problem "lewactwa" tylko polaczków bo w Polsce nie ma partii prawicowych, PiS jest neobolszewicki, a konfederacja faszystowska, ale Polacy są w 95% kretynami tórzy na niczym się nie znają.

# PKU

26.11.2021 15:37

Jako inwalida uważam, że durniejszej rzeczy dawno nie słyszałem.

REKLAMA

# scottie72

26.11.2021 17:17

Proponuję od razu złożyć petycję do władz Paryża, żeby "Les Invalides" usunęli, bo komuś już naprawdę tu odbiło.

# Klekot

26.11.2021 17:53

#wap napisał(a) 26.11.2021 13:32
Może by tak zajęły się czymś na czym odrobinę się znają Polki.
Jeżeli zwykłych schabowych nie umieją przyrządzić, to nie wiem czym mogłyby sie zająć...

# zw1

27.11.2021 11:36

Pani profesor niedługo może uznać, że jej nazwisko jest dla niej obraźliwe. Nie jest przecież fuszarą tylko perfekcjonistką.

REKLAMA

# Wieloryb

27.11.2021 23:21

[quote #Eryk monogamista
Chcesz "ostro osadzić" Sasina, Suskiego, Ziobrę, Przyłębską, Terleckiego, Kaczyńskiego, Kurskiego, Rau, Witek, Niedzielskiego, Kowalczyka, Kowalskiego, Jakiego, kurator Nowak, Pawłowicz, Piotrowicza? Bez obaw, już niedługo.
[quote]
Akurat wymienione osoby Polski nie demolują. Najwyżej nieskutecznie i niekonsekwentnie przeciwstawiają się demolce przez neokomunistów i obcą agenturę z Tuskiem i Trzaskowskim na czele.

# Eryk monogamista

29.11.2021 09:45

#Wieloryb napisał(a) 27.11.2021 23:21

Akurat wymienione osoby Polski nie demolują. Najwyżej nieskutecznie i niekonsekwentnie przeciwstawiają się demolce przez neokomunistów i obcą agenturę z Tuskiem i Trzaskowskim na czele.

Hahaha, humorek, widzę, dopisuje. Dobroczyńczy naszej Ojczyzny! Zapomniałem o Obajtku, ten to najbardziej.
Zapamiętaj sobie, koziołku m., jedyny, człowiekiem z godnością w ten bandzie jest Marian Banaś.

# wefwefwef

18.01.2023 19:46

Pani Sopalska-Rybak... A gdzie feminatywy? Przecież to kobieta, więc powinno być Sopalska-Rybaczka, ewentualnie Sopalska-Ryba.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024