REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Tania pożyczka gotówkowa

# sknerus24COMpl

16.01.2017 07:39

Wiek pożyczkobiorcy: 18-75 lat
Kwota pożyczki : 100-50000
Czas oczekiwana na przelew : nawet 15 minut
Zgoda współmałżonka : nie wymagana
Zaświadczenia o zarobkach : nie wymagane
Historia kredytowa : nie sprawdzamy
Sprawdź bezpłatnie ile Ci pożyczymy.
www.sknerus24.com.pl

# sanki

23.01.2017 23:50

Jakie dokumenty należy ukazać aby uzyskać pożyczkę w wonga?

# upers

27.01.2017 08:40

Wszystko zależy od tego, o jakich środkach mówimy, ale jeśli kwota to 5k, to radzę próbować przez Mikro Rata - mają wyjątkowo dobre warunki, bo dają takie kwoty od razu na starcie, z okresem spłaty przez 2 lata. Rata niska, najlepiej odpalcie sobie symulator na stronie, wyliczy wam konkretnie ratę. I wcale wielkiej różnicy w stosunku do kredytu nie będzie.

REKLAMA

 oewonga

30.01.2017 16:30

Witam! Sanki w wonga.com nie wymagamy żadnych zaświadczeń, np. o zarobkach. Jednak, gdy wypełniasz wniosek przez Internet na stronie wonga.pl musisz podać nam niektóre dane: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji). Dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=tustolica.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

# Polon787

08.04.2017 17:34

Jeżeli szukasz miejsca gdzie udzielą Ci pożyczki pozabankowej to szczerze mogę polecić abyś sprawdził http://www.poznaniak.pl/bezpieczne-i-tanie-pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci-bez-bik-257843 tutaj mają dobre warunki, niskie oprocentowanie i też udzielają pożyczek na na prawdę spore sumy.

# mch

10.12.2017 22:54

Myślę, ze lepszym rozwiązaniem od chwilówek są pożyczki prywatne, które można uzyskać przez portal https://concash.pl/. Ich największym atutem jest fakt, że są najzwyczajniej tańsze i można je rozłożyć na dłuższy okres czasu.

REKLAMA

# przykre to

11.12.2017 09:18

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

# gioto

26.12.2017 18:14

Na szczęście są jeszcze banki które mają pożyczają za bezcen. Raiffeisen oferuje 4 tys bezprocentowej pożyczki na 2 lata. Minimum formalności wystarczy dowód.

# Syfsyf

26.12.2017 20:26

Nie polecam nikomu

REKLAMA

 michalko

27.12.2017 09:01

Ja znalazłem fajną http://matchbanker.pl, która za darmo dobiera pożyczkodawców do osobistej sytuacji, w momencie miałem listę pożyczek dla mnie z przejrzystymi zasadami.

# przykre too

27.12.2017 13:19

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# Konfestacjan

02.03.2018 15:46

Pożyczki pozabankowe nadal mają bardzo zła reputację ale prawda jest taka, że zarówno poprzedni jak i obecny rząd bardzo usankcjonował ten rynek i super wysokie oprocentowanie zwyczajnie wyparowywało. Firmy mają maksymalne RRSO i muszą się go trzymać. Osobiście polecam szukanie firm pożyczkowych w porównywarkach i zestawieniach jak przykładowe http://citysniper.pl/ i wybór najlepszej oferty. Co oznacza najlepsza? W moim przypadku jest to darmowa pożyczka na 30 bądź 60 dni. Pożyczasz i spłacasz bez kosztów.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA