REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Tani sklep ze zdrową żywnością?

 iwonka2812

12.09.2017 20:44

Witam, poszukuję sklepu ze zdrową żywnością (w miarę taniego), w którym kupie np. spirulinę. Dużo o niej przeczytałam dobrego i chciałam sprawdzić czy na prawdę jest tyle warta https://naturaonline.pl/spirulina/
Zależy mi tylko na sklepie, który jest tani bo byłam w jednym i jedno opakowanie kosztowało około 90 złotych... A wiem, że są tańsze bo w sieci można znaleźć już nawet za połowę ceny. Wolała bym jednak na miejscu kupić bo chciałam zapytać o kilka innych rzeczy sprzedawcę :)

# marian687

18.09.2017 11:13

Popijam lepszy alkohol raz na dwa tygodnie. Mam taki rytuał własny, żeby się zrelaksować. Przyznam, że robię drinki na bazie cytryny z miętą od marki Ogródek Dziadunia, trochę wódki smakowej, odrobina syropu korzennego i wychodzi prawdziwe cudeńko i nie uderza za mocno w głowę. Mam kilka słoiczków. Serwowałem takie drinki kilku znajomym, bo nie wiedzieli, że cytryna może tak smakować ;) Jedno z moich lepszych odkryć w poprzednie wakacje.

# tramwaj22

18.09.2017 11:31

to syf straszny, ni epolecam

REKLAMA

 słonecznik

23.12.2017 22:36

Zdrowa żywność ważne aby nie była nadmiernie https://issuu.com/pasteryzacja lub przesterylizowana na etapie jej wytwarzania. Dopiero wtedy ma zachowane wartości odżywcze, witaminy.

# Pusta Ewelina

24.12.2017 10:09

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

 lewanka

27.12.2017 13:37

Spirulinę uważam za swoje odkrycie w 2017 roku. Dopuszczam myśle, że to autosugestia, ale uważam, że jest świetna. Dzięki niej zdecydowanie lepiej mi się myśli, a wyniki krwi, które zawsze były na pograniczu anemii mam teraz bardzo dobre. Lekarka zapomniała o problemach z suplementacją żelaza, które u mnie zawsze kiepsko się wchłaniało.

REKLAMA

# syf syyyyyf

27.12.2017 14:11

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

 Olaaa90

28.12.2017 08:49

Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: https://lepszytrener.pl/dietetyka
Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski.

# bardzo przykre

28.12.2017 09:43

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

REKLAMA

# Patrycja

26.05.2020 11:30

Warto zajrzeć na https://galeriaherbat.pl/, są już bardzo długo na rynku, zawsze bezproblemowo, szybka wysyłka, bo jeszcze tego samego dnia.

# Anonim

23.09.2020 11:05

Ja zamawiam catering dietetyczny Wygodnadieta.pl w całkiem spoko cenie. Wejdź sobie na ich stronę i zobacz może coś i Tobie podpasuje, ale naprawdę polecam. Pyszne syte posiłki a deserki pyszne:)

# Anonim

29.11.2020 15:45

jeśli chodzi o zdrową żywność to jak dla mnie rządzi catering od Wygodnadieta.pl Przede wszystkim zdrowe pożywne jedzonko na cały dzień.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break