REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# joj

09.10.2020 15:58

To się karwa weźcie za robotę, a nie pilnowanie willi i pomników!

# Marian

09.10.2020 16:00

Nie czytałem większej bzdury. Pisowska policja zajmuje sie tylko ściganiem opozycji a nie złodziei. Po to mam kamery w domu żeby od razu publikować przestępstwo. Tego wymaga zdrowy rozsądek. Jak złodziejowi to przeszkadza to niech się zgłosi.

# Marian

09.10.2020 16:08

Policja jedynie co zrobi to umorzy sprawę i tyle.
Policja działa na polityczne zamówienia PIS. To realizują od ręki.
Np zatrzymanie aktywistki LGBT za pomazanie ściany. Ale co ich obchodzi że złodziej ukradł mi rower.

REKLAMA

# Obywatel

10.10.2020 15:21

Ukradli mi kola z auta z pod domu. Za kilka dni przyszlo umorzenie. 2 godz na komisariacie i pisanie 4 stron kwitow na darmo.

# Policjant

10.10.2020 16:08

Ha, ha, ha - ciekawe co jeszcze wymyślą przedstawiciele PiS-owskiej policji. Zabraniamy publikowania wizerunku złodzieja - ciekawe na jakiej podstawie prawnej? Złodziej może nas pozwać do sądu za publikację jego wizerunku - musiałby być tak samo "inteligentny" jak rzeczniczka policji, aby ujawnić swoje dane w pozwie sądowym. W mojej ocenie pani rzecznik policji zamiast opowiadać głodne kawałki niech idzie pilnować pomników PiS-owskich.

# Sprawiedliwość

12.10.2020 14:46

A czy można samodzielnie obciąć rękę takiemu złodziejowi? Bo policja, nie dość że nie świadczy takich usług, to jeszcze będzie się odgrażać że zamierza ścigać ewentualnego kończynoobcinacza.

REKLAMA

# Rick anchez

14.10.2020 10:44

A jak przyjdziesz na komendę złożyć zawiadomienie to znudzony oficer dyżurny będzie niezadowolony, że zawracasz mu gitarę. Następnie kolejny granatowy, który w pokoiku będzie przyjmował zeznanie da jasno do zrozumienia, że to sprawa nie do rozwiązania i po kilku miesiącach - cyk polecony z umorzeniem postępowania.

# niechcebycpolakiem

28.11.2020 13:05

Chory, zwyrodniały, przemocowy, drapieżczy, schamiały, wulgarny kraj. Nienawidzenie tego państwa to logiczna konsekwencja życia w nim.

# Jaro

04.09.2021 17:13

Włamali się i okradli mi budowę wyrwali kable ze tynków zrobili złodzieje ogromne straty Znalazłem biuro detektywistyczne Tajfun Group z Wrocławia ogarneli sprawę błyskawiczne okazało się ze złodzieje nie pierwszą budowe okradli.

REKLAMA

# Albert76

26.09.2021 01:38

Kradzieżami pracowniczymi, nadużywaniem L4 przez pracowników zajmuje się m.in. Detektyw Wrocław http://detektyw-wroclaw.com. Polecam.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break