REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Arpa61

20.10.2021 14:13

Kilka lat temu miałem przykrość skorzystać z usług tego szpitala. O wiele lepszą opiekę miałem po drodze w karetce. Ale i tak to jest RAJ w porównaniu ze SZPITALNYM ODDZIAŁEM RATUNKOWYM Szpitala wolskiego. Tam to dopiero jest rzeźnia ludzi... Nauczony doświadczeniem wolę zjeść 10-15 pyralgin, coś nasennego i ból odespać. Jak mam zdechnąć, to we własnym czystym łóżku, a nie w zaduchu i wśród bezduszności "służby zdrowia".

# Lekarz

21.10.2021 04:05

Nie bylo frekwencji??a KTO o tym wiedzial??Cala dobe siedzimy w wiadomsociach na wszystkich portalach i NIE widzielismy zadnej wzmianki o jakims budzecie obywatelskim.
A co do samego budzetu : 600 000 zl,gdy PiS wydaje neizliczone setki milionow i miliardy na sprawy chocby takie jak pomysly niejakiego Bakiewicza; dostal 1,7 a potem jeszcze 4,5 miliona .
Ile dostawal niejaki Altheimer za swoej smieciowe kreacje.
Do kogo te pretensje,ze nikt sie nei zglaszal.

# Arpa61

21.10.2021 08:59

#Lekarz napisał(a) 21.10.2021 04:05
Nie bylo frekwencji??a KTO o tym wiedzial??Cala dobe siedzimy w wiadomsociach na wszystkich portalach i NIE widzielismy zadnej wzmianki o jakims budzecie obywatelskim.
A co do samego budzetu : 600 000 zl,gdy PiS wydaje neizliczone setki milionow i miliardy na sprawy chocby takie jak pomysly niejakiego Bakiewicza; dostal 1,7 a potem jeszcze 4,5 miliona .
Ile dostawal niejaki Altheimer za swoej smieciowe kreacje.
Do kogo te pretensje,ze nikt sie nei zglaszal.
Z ciebie "lekarz", jak z koziej sempiterny saksofon. Język typowego menela w pierwszym pokoleniu w mieście i takiego, który jedno co podziwia to niemieckie. Żałosne jest to MY. Sobie przypisujesz pluralis maiesticus? A jakim to prawem lumpeninteligencie z PZPR-łaski?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy