REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Ktoś

03.11.2020 10:03

Niektórzy mieszkańcy bloku potrafią dzwonić do lokali usługowych z informacja iż są ich klientami i tym samym proszą o otworzenie szlabanu. Tylko 2 lokale mają domofon, pozostało muszą wychodzić z lokalu iść ok 20/30m i otworzyć bo pilot który otrzymali nie ma zasięgu. Jest to utrudniające zwłaszcza ,że nie zawsze można wyjść np podczas badania zwierzaka ( weterynarz ) Czy parzenia kawy (kawiarnia )
Powinno być to lepiej zorganizowane bo lokale tez
Płaca za wynajem. Mieszkańcy sami parkują na parkingu za szlabanem jak by im mało miejsc było , to chociaż niech sobie sami otwierają !!!

# Bronek Talar

03.11.2020 10:49

SP nr 35 ???

# Mieszka

03.11.2020 11:51

Ktos# jak się nie umie korzystać z domofonu to trzeba latać z pilotem. Ja nie latam.
Ponadto redakcja nawet nie potrafi konkretnie podać numerów szkoły i budynku tylko troluja temat z Facebooka żenada poziom spada na psy.

REKLAMA

# Babcia parkingowa

03.11.2020 17:09

Ale przebija się jedno;mnie się kużwa należy darmowe parkowanie,bo mnie się kużwa należy.A należy mi się,bo ma być darmowe. I taki delikwent potrafi stanąć na trawniku,pod furtką,na środku chodnika,zablokować wjazd do garażu,bo mu się należy parkowanie za darmo. Nawet na cudzym terenie on musi parkować za darmo. Czas darmowego parkowania kończy się niemniej. Coraz więcej zarządców terenów odgradza sięod parkującej dziczy niszczącej chodniki,trawniki i blokującej przejazd

# tatko

03.11.2020 20:24

A teraz kurierzy ,rodzice dzieci z podstawówki , dostawcy i mały biały samochodzik laboratorium chyba od weterynarza parkuje na trawniku ulicy Conrada i niszczy zieleń albo blokuje wjazd na ogrodzony teren .A wszystko to przez jeden szlaban .

# Korzeniowski

04.11.2020 12:48

Ta grupa Jesteśmy z Chomiczówki należąca do Samorząd Chomiczówka czyli partii Razem dla Bielan to jakaś wylęgarnia troli. Prywatny teren to sobie ogrodzili. Jak jeden z drugim patafian zaparkował jak święta krowa to nie dziwię się, że zainstalowali szlaban. Chyba nawet byli mili i najpierw znaki wprowadzili ale na idiotów jaśnie panów nie ma innej metody jak szlaban i słupki. Także macie co chcieliście. Trzeba było parkować poludzku. Zgadzam się z mieszkańcami a ujadają głównie fani darmowych parkingów i miejsc postojowych ale już zapłacić 30 zł miesięcznie to nie łaska.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy