REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bemowianka

07.05.2015 10:26

czas pomyśleć też o gimnazjach, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku.
Szkoda, że przy szkole na Zachodzącego Słońca nie powstało gimnazjum

# TakTak

07.05.2015 11:14

A bo to wszystko wina tego pana co to rządził Bemowem przez pół roku, gdyby nie usunęli pana Dąbrowskiego i jego kolegów do niczego takiego by nie doszło...

# lideksynubeka

07.05.2015 19:26

W zasadzie artykuł potwierdza głoszoną przeze mnie od dawna tezę,że małorolnego chłopstwa nie powinno wpuszczać się do miasta.Bo tylko małorolne,zakompleksione swoim wiejskim pochodzeniem chłopstwo zagłosuje WBREW swoim interesom na Partię Obciachu(PO).
Obciachownia rządziła Bemowem prawie 8 lat i wynika z tego,że jej lokalny fuhrerek Dąbrowski nie wiedział ile wydał pozwoleń na budowę.Wobec tego nie wiedział,ilu przybędzie mieszkańców,ile będzie potrzebnych nowych szkół,przedszkoli,żłobków czy przychodni.
To z kolei potwierdza głoszoną przeze mnie od 2001 roku,że PO to partia idiotów skonstruowana dla idiotów.Żeby mieli swoją reprezentację.
Małorolni zaczadzeni propagandą nie interesowali się czy w ich dzielnicach buduje się szkoły.Ważne dla nich było,żeby Kaczor nie rządził,bo tak stało w TVN i GW.
No to teraz bachory małorolnych poczekają na otwarcie jedynego nowego przedszkola jeszcze 2 lata,a potem pójdą na 3 zmianę do szkoły.Oddalonej od wyśnionego apartamentu 40m2.

REKLAMA

# bemwaw

07.05.2015 22:30

Brak perspektywicznego myślenia u urzędasów + idiotyczna ustawa ograniczająca klasy do 25 uczniów to i będą trzy zmiany. Na to można sobie pozwolić ale jak są placówki i jeszcze o idiotyzmie urzędników świadczy źle zaprojektowana szkoła na Zachodzącego Słońca w której np. szatni śmierdzi bo nie ma albo nie jest włączona wentylacja a dostęp do niej jest przez jedną parę otworów drzwiowych o szerokości 90cm + wąski korytarz. Jakiś Inspektor BHP i Straż Poż. powinna się temu przyjrzeć bo w przypadku paniki dzieciaki się stratują. O kadrze zwłaszcza tej najniższej w ogóle nie warto wspominać. Leśnym dziadkom na ochronie z piwnymi brzuchami nie chce się furtek na boiska otwierać bo lepiej TV pooglądać a w szatni dla 3 letnich malców rano często nieposprzątane z piachu i przebierają się w syfie. Bardzo nędzne zarządzanie, ale wiadomo -państwowe.

# Porucznik

08.05.2015 12:38

> Słoneczna Szkoła przyjmie uczniów z pocałowaniem ręki - dodaje wiceburmistrz Jakub Gręziak
Panie burmistrzu, proszę powiedzieć komu i co mam pocałować aby moje dziecko które już chodzi do zerówki szkole 357, w niej zostało? Czy uważa Pan dzieci z Thommego za lepsze, czy jak, że mogą się dostać w ominięcie procesu rekrutacji, a moje dziecko po roku zostanie wyrzucone bo mieszka ulicę dalej od rejonu szkoły? Albo wskaże Pan ustawę gdzie jest zapisane że przydział dzieciaków zależy od pańskiego "widzimisia"?
Chętnie skorzystam też z pomocy prawników, którzy pomogą zwalczyć ten niezdrowy układ w systemie bemowskiej oświaty
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA