REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Szkoła policealna Warszawa

# Agnieszka11

08.07.2019 15:06

Chciałbym zacząć naukę w jakieś szkole medycznej, wiem że o studia będzie ciężko bo duża konkurencja i duże wymagania, ale może chociaż zawód technika? Wiecie o jakieś dobrej policealnej szkole medycznej?

# Kamilllkaaa

29.07.2019 10:23

Pracuje jako asystent osoby niepełnosprawnej i jeśli chcecie zostać taką osobą możecie to zrobić dzięki nauce w szkole policealnej. Jak przygotowywałem się do pracy w szkole Collegium w Warszawie. Mają siedzibę na ulicy Stawki, dobry dojazd niedaleko Metra Dworzec Gdański.

# ericka99

30.07.2019 16:34

A może zamiast szkoły medycznej kurs opiekunki osoby starszej, nauka języka obcego tutaj: https://eskk.pl/kursy-jezykowe i wyjazd za granicę ( a tam dalsza edukacja)? Dużo lepsze szanse na start cię czekają wtedy.

REKLAMA

# Anina

31.10.2019 18:24

Długo nie wiedziałam co ze sobą począć w życiu. Koleżanka namówiła mnie na szkołę policealną i kierunek manicure i pedicure. No i się okazało czym chcę się zajmować. Zajęcia rewelacja, mnóstwo praktyki. Potraktowałam to serio i dalej poszłam na kurs ze zdobień, potem drugi. I dziś pracuję w salonie i uwielbiam to co robię. Można powiedzieć, że robiłam w życiu duży progres ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe