REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

szkoła na Van Goha

 Monisia 17 (to ja)

08.09.2005 17:06

jestem uczniem liceum ogólnokształcacego im Zbigniewa Herberta. Chciałam tylko powiedziec ze ta nowa szkoła to jest wielki nie wypał...1.nie da sie wytrzymac na lekcji poniewaz słonce nagrezwa sale...a kazda klasa to ma okna od samej podłogi do sufitu...w salach jest az 33stopni, ale to tylko w cieniu !! A ze nas pomieszali z gimnazjum to juz wogule wielka lipa...Mowiadz krotko stara szkoła na Fleminga była o wiele lepsza i bardziej funkcjonalna niz ta teraz

# wstawiony

08.09.2005 20:53

Nasza władza inwestuje w Ciebie, Monisiu, 30 milionów, z narażeniem stołków (zemsta Dziewulskiej) przenosi Twoją szkołę do nowych ogrzewanych energią słoneczną sal, a Ty tak się odpłacasz ortografią i interpunkcją. Wstyd przynosisz burmistrzowi i dyr. Mierzwie.

# Stefan

09.09.2005 05:42

No co narzekasz monisiu sale są duże i przestronne a pozatym pamiętaj szkoła na pewno nie jest nagrodą :)

REKLAMA

# nauczycielka

09.09.2005 12:39

Dobrze byłoby Monisiu gdybyś wspólnie z innymi uczennicami zaprosiła do Twej pięknej szkoły Smoczynskiego- burmistrza,Semetkowskiego-burmistrza, Ostrowskiego-burmistrza,radnych-typu Fronczak,projektantów (nieomylnych),mądrali ze Strabagu,Stańczyka-przewodniczącego (prawie posła )Mierzejewską (rozbawioną że im tak się udało )Gajewskiego -naczelnika (wraz z jego wesołą ferajną)i innymi których jako pedagog nie będę wymieniała potem powinniście wprowadzić ich do ogrzanej klasy i zamknąc tych drani za to że tak o was dbają.Szkoła cała (wraz z drugą)na korytarzu (w miejscu nie nasłonecznionym)powinna się modlić o pogodę słoneczną 40 stopniową dla tej klasy starych cwaniaków.Bóg powinien spełnić wasze dziecinne prośbydlatego że miejsce to poświęcił Leszek Sławój Głódż biskup i w dodatku generał.

# Haha

09.09.2005 18:28

Popieram Cie Nauczycielko.
Monisiu - ja wiem, że Matka Polfa Wszystkich Przyjmowała. Ale może niech Twoja ortografia nie wskazuje tego aż tak otwarcie :D
Chociaż burmistrzowie z ferajną już w szkole byli.... na otwarciu....

# dzikus

09.09.2005 20:12

To zasługa nowej p. dyrektor ktora tworzy taka ciepla amtmosfere.

REKLAMA

# rysio taxi driver

09.09.2005 21:09

jaka dyrektorka - taka szkoła. Z p. Małecką miałem pyrzgody jakieś 6 lat temu, wystarczy.

# kiko

11.09.2005 19:15

Nic głupszego niż zwalać na Małecką której w ręce włożono gorące kasztany.Zwykle tak bywa że kozła trzeba poszukać .Natomiast Rysiu sądze że względem Ciebie to się nie pomyliła.Na studia toś nie poszedł orle jeden.

# NN

12.09.2005 10:40

Przerabiają przecież lektury Zeromskiego w tej szkole? Uczniowie najdują się właśnie w tym przysłowiowym szklanym domu i czują jaki to poroniony pomysł. Nigdzie lepiej się nie nauczą.

REKLAMA

# Misio

14.09.2005 18:38

Ten bajzel to zasługa dzielnych inwestorów z Ratusza Tadka i Jurka.To prawdziwi fachowcy których hasłem naczelnym jest przecinac wstegi a po nas to zostać może popiół.Gdzie te palanty (Smoczyński,Sementkowski) byli kiedy zatwierdzano projekt ,gdzie te palanty były kiedy otwierano szkołe z niesprawną wentylacją,.Z jaką rozkoszą i brakiem odpowiedzialności obaj informuj że opóżnienie w przetargu na komputery to normalka ,a program szkolny leci sobie.Normalnościa jest brak telefonów w pierwszych dniach .Kiedy wreszcie ktoś w miescie zajmie się chłopczykami którzy za pieniadze podatników bawią się w najlepsze.Może jakiś dziennikarz telewizyjny powinien zainteresować się tym absurdem
Ile ci faceci jeszce tu spieprzą
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe