REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Panjan

14.01.2021 13:02

To oznacza, że szkoła będzie gotowa po 2030 r. Brawo władze miasta i dzielnicy.

# Jelonkowy

14.01.2021 13:32

A szkoły jak nie było tak nie ma i prędko nie będzie. Co roku deweloperzy oddają setki mieszkań na Chrzanowie, a miasto jak zwykle zostało zaskoczone. Kto by pomyślał, że skoro są mieszkańcy to będzie potrzebna również szkoła. Szok.

# jkk

14.01.2021 14:50

17 sierpnia ub. roku w komentarzu do artykułu o klątwie nad szkołą przy Szeligowskiej napisałem, że ma ta szkoła szansę powstać za 10 lat. Nie widać cienia nadziei aby coś się w tej sprawie zmieniło. Sugerowałem wielokrotnie aby zbudować szkołę tam gdzie jest największa ilość dziatwy mogącej z tej szkoły korzystać i gdzie znajduje się odpowiednia do tego celu działka, czyli wskazywałem na lokalizację przy Batalionów Chłopskich. Władze dzielnicy wybrały inną opcję, rozbudowę szkoły przy Szobera. O ile sobie dobrze przypominam, to pieniądze które miały się na ten cel pojawić były iluzją. Szansy poprawy sytuacji w najbliższych latach jakoś nie widać.

REKLAMA

# late

14.01.2021 21:21

Chciałem tylko nadmienić, że na kanalizację czeka również Piastów Śląskich. W taj chwili jest budowa parkingu i ścieżki rowerowej, a o kanalizacji nic nie słychać

# Kris

19.01.2021 15:08

50 metrów od planowanej szkoły powstaje osiedle, dziwne żeby nie miało kanalizacji, wody czy CO.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA