REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

szafki metalowe?

15.03.2016 23:11 at.hak
Szukałem podobnego tematu który mógłbym przejrzeć, ale nie znalazłem takowego na tym forum. Jeżeli coś przeoczyłem, to prosiłbym o podlinkowanie.
Otóż zrobiłem mały research i widzę, że w mojej okolicy brakuje siłowni. Nie chodzi mi tu o wielkie miejsce w którym ludzie przychodzą się lansować, tylko sala z konkretnymi urządzeniami, cenię sobie luźną atmosferę. Wiem, że jest tu takie zapotrzebowanie więc jestem pewny że zainteresowanie będzie spore. Mam juz na oku sprzęt, z likwidującej się siłowni na Targówku, wystarczy opłacić i przetransportować. Jednak szafki mieli w opłakanym stanie, daltego też wolę zainwestować w nowe. Pytanie gdzie dostanę dobre i bezpieczne szafki które możnaby zamontować w szatni? Z góry dzięki za odpowiedź
16.03.2016 19:18 MichałZabek
Szafki też mogą być używane, czy rozważasz zakup nowych? Jeśli chcesz używane to najpierw przejrzyj ogłoszenia lokalne, ewentualnie daj swoje ogłoszenie, że szukasz szafek do szatni. Z kolei jeśli chcesz nowe sztuki, to raczej nie kupuj w tak zwanych hurtowniach ze sprzętem na siłownię, tylko szukaj dostaw wprost od producenta, na pewno zaoszczędzisz trochę pieniędzy, a rozkręcając biznes trzeba dokładnie oglądać każdą złotówkę przed wydaniem. Szafki też są różne - zwykłe na kluczyk i te bardziej "wypasione" na zamek magnetyczny.
22.03.2016 10:07 Blanka
Zdecydowanie odradzam szafki używane. Często chodzę na siłownię i fitness i miejsce gdzie chowam swoje ubrania czy inne rzeczy nie może być zniszczone, a już po kilku latach niestety ale tak to wygląda. Wiele zależy od Twojej estetyki, bo szafki na zamówienie wykona dla Ciebie wiele firm tylko faktycznie trzeba zwrócić uwagę na cenę. A i nie każdy producent będzie chciał się zajmować jakimś małym zamówieniem. Cóż, pozostaje tylko przeszukiwać internet.
30.03.2016 16:21 Kuridno
Nie, no używane szafki i nowa siłownia...? Dziwne co najmniej zestawienie... jeśli szafki to tylko nowe i nie inne. W mojej firmie mamy stosunkowo nowe szafki, zamontowane coś około pół roku temu i są one bardzo funkcjonalne. Firma z neta, jeśli chcesz, mogę szefostwa zapytać o namiary. A siłownia to bardzo dobry pomysł jest, szczególnie teraz, na wiosnę:-)
02.10.2017 09:32 #areksocha
Zadowolony jestem z szafek kupowanych ze sklepu Limesto
02.10.2017 09:36 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..
15.10.2017 21:04 #michal
kolejne forum trole psuja. w dodatku takie które mają problem z uchodźcami. człowieku lecz się
16.10.2017 09:02 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .
15.12.2019 22:40 #Kusia331
Nie miałam potrzeby takich mebli kupować, ale z tego, co kojarzę tutaj maja metalowe szafki https://www.wyposazeniegaudia.pl/ W sumie dość ciekawy pomysł, bo na pewno są dość trwałe. Do firmy nadają się idealnie, w domu chyba niekoniecznie chciałabym takie mieć, chyba że do gabinetu.
31.01.2020 10:54 #adrian44
Ja też do tej pory nie kupowałem szafek metalowych, ale https: //www.regaly. biz/pol_ m_Regaly-metalowe-1731. html tak. I uważam,że to dobry wybór. Inwestycja na wiele lat.
REKLAMA
22.03.2020 13:02 #Flixer
Ja takie szafki metalowe kupowałem do własnego zakładu, ale myślę, że do wykorzystania np. w siłowni również sprawdzą się znakomicie. Szeroki wybór ma firma Brastech https://www.brastech.pl/oferta . Ich szafy są naprawdę solidnie wykonane, także myślę, że idealnie nadadzą się również w przypadku miejsc często użytkowanych.
29.04.2020 14:53 #Systemowy
Polecam szafki ubraniowe L. To klasyczne rozwiązanie w każdej siłowni.
31.05.2020 12:42 #Soniczka222
My rodzice kupowaliśmy do szkoły metalowe szafki szkolne z tego sklepuhttps://www.wyposazeniegaudia.pl// i powiem Wam, że są świetnie. Mieliśmy wcześniej drewniane i nie przetrwały długo, te za to są moim zdaniem wieczne.
31.05.2020 12:44 #Soniczka222
My rodzice kupowaliśmy do szkoły meble metalowe szafki szkolne z tego sklepu https://www.wyposazeniegaudia.pl/ i powiem Wam, że są świetnie. Mieliśmy wcześniej drewniane i nie przetrwały długo, te za to są moim zdaniem wieczne.
08.06.2020 16:45 #Dusia
Zgadzam się z przedmówcami - najlepsze będą metalowe szafki ubraniowe. Zamówisz je na stronie producenta www.alsanit.pl/oferta/szafki
22.01.2021 08:52 #A. Kwieciński
W pełni zgadzam się z przedmówcami - jedynie metalowe meble będą nas cieszyć przez długie lata. I zwracajmy uwagę, gdzie kupujemy! Oczywiście bezpośrednio w firmach, KTÓRE MEBLE PRODUKUJĄ! Po pierwsze: są fachowcami i znają się na tym, co robią, poza tym nie naliczą marż jak pośrednicy. Ostatnio kupiłem fantastyczne meble biurowe w Locobox - www.locobox.pl Dobrałem 3 szafy, 2 biurka i kilka krzeseł. Solidna robota: ergonomiczne, wytrzymałe, a co ważne: dostarczono mi wszystko na czas i dołożono gratisową nadstawkę. To fachowcy pierwszej wody i kochają to, co robią. Baaaardzo polecam :)
- Adam. K
24.01.2021 16:02 #janexx
Szafki metalowe to niezbędne wyposażenie szatni w szkołach, klubach fitness, pływalniach. Przydadzą się też w garażu i warsztacie np. na narzędzia. Jeśli chodzi o meble metalowe, bardzo popularne są też https: //www. e-regaly. pl/, które doskonale sprawdzają się jako wyposażenie garaży, warsztatów, piwnic, biur, archiwów.
25.01.2021 22:00 #petra
My zamawialiśmy biurowe meble metalowe z firmy http://www.10office.pl/. Szczerze polecam tę firmę, mają duży wybór, dobre ceny i sprawnie działają. U nas terminowo dostarczyli meble, pomogli nam też w montażu.

722/5192 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA