REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

studia logistyczne

 Garu

24.10.2017 19:23

Rozważam studia logistyka na wsb.pl . Ma ktoś może jakieś zdanie wyrobione o samej uczelni, albo ogólnie o kierunkach związanych z logistyką/transportem/spedycją? Przyznam, że dopiero zaczynam rozważania na temat kierunków, ale te wymienione na pewno byłyby zgodne z moimi zainteresowaniami.

 natanka

01.02.2018 00:04

przemyśl czy po tych kierunkach znajdziesz pracę, czy będzie Cie ona satysfakcjonowała, https://ibd.pl/ polecam Ci tutaj sobie zajrzeć też mają ciekawą ofertę. Na plus jest to że chcesz w ogóle studiować, życzę dobrego wyboru.

# syf syf

01.02.2018 12:40

syf syf

REKLAMA

# Mourek22

05.02.2018 12:11

Ja polecam zapoznać się z tą stroną naukawroclaww.soup.io jest tutaj sporo ciekawych informacji czym kierowac się w trakcie wyborów studiów, chyba najlepsza opcja.

# to syf jest

05.02.2018 15:21

baran

# kuciak

29.05.2021 11:42

Skoro uważasz, że to jest dla Ciebie, to dlaczego nie. Ja sama również uważam, że mogę skończyć dobrze studia, stąd właśnie sprawdzam takie miejsca jak https://ficomum.org/ . Posiadanie własnego gabinetu np.: osteopatii zawsze mnie interesowało i nie wyobrażam sobie dziś się na coś takiego nie kierować. To na pewno będzie dla mnie i nie dam sobie zabrać marzeń, ot co.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA