REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Stomatolog - odbudowa protetyczna na inplantach

19.09.2016 10:06 Xxxccvv
Hej, znacie jakiegos fachowca w dziedzinie stomatologii, ktory zna sie na swoim fachu jak malo kto? Bo potrzebuje doktora do odbudowy protetycznej (na inplantach). Niestety nie jest latwo znalezc kogos jednoczesnie fachowego i taniego, dlatego licze na jakies wskazowki od Was...
20.09.2016 05:16 OlooFajaFaja
Tutaj możesz spróbować: http://www.dentalestetic.com.pl/. Mój ojciec tam się leczy i bardzo sobie chwali. Zapisz się do lekarki Kornafel. Ona zna się dobrze na stomatologii i tych wszystkich zabiegach. A podobno nie jest też zbyt drogo, ale to sobie już sam musisz ocenić
20.09.2016 18:38 #marcela80
Spróbuj w Odencie na Żoliborzu. Mi tam uratowano zęba, mimo że w innym miejscu powiedziano, ze już tylko wyrwanie na mnie czeka.
21.09.2016 14:21 Xxxccvv
dzieki wielkie Oloo i #marcela. Zadzwonie w oba miejsce, porownam wszystko i cos wybiore. Super, wielkie dzieki za pomoc! :)
21.09.2016 20:25 wisenka6
Znam takiego fachowca :) doktor Elżbieta Suchora-Jasińska, przyjmuje w Ober Clinic na Chałubińskiego. To 3 stomatolog u jakiego się leczyłam do tej pory, na pewno z własnej woli na nikogo jej nie zamienię :) Świetny fachowiec, leczy sprawnie i bezboleśnie, co ważne wiele uwagi poświęca estetycznemu wykończeniu, mam kilka plomb "na wierzchu" których zupełnie nie widać.
REKLAMA
23.09.2016 16:56 #minka23
To ja polecam dr Jakubowską z kliniki Dent-SM. Jeśli chodzi o protetykę, to jest naprawdę świetna. A z kolei dr Jakubowski zajmuje się implantami, więc myślę, że wszystko załatwisz w jednym miejscu :)
17.07.2019 12:12 #SaraSz
W klinice Demeter znają się dobrze na protetyce. Podsyłam ich stronę: http://demeter.com.pl/
17.07.2019 14:35 melkasoo
Co sądzicie o takiej dobudowie - jest trwała?
17.07.2019 20:35 #krzyś345
Świetnych fachowców z tego zakresu znajdziesz w klinice Fabdent na Bemowie, http://fabdent.pl - poczytaj sobie na ich stronie. Myślę, że będziesz usatysfakcjonowany/a z leczenia w ich wydaniu. Ja robiłam u nich implanty i z efektu jestem naprawdę bardzo zadowolona :)
25.07.2019 21:54 Thea
Ja od dziecka mam fobię, jeśli chodzi o dentystę, bo kiedyś leczenie nie było tak przyjemne.
Teraz stosuje się nowoczesne metody leczenia, jak w klinice WELL NOW http://wellnow.pl/pl/ , a doświadczenie stomatologów jest spore. Poza tym dają gwarancję, więc podchodzą bardzo profesjonalnie do leczenia.
14.08.2019 08:43 #kaszmir
Może warto zaufać gabinetowi https://yesdent.pl z Wrocławia w tej kwestii?
18.08.2019 19:03 #mysz67
Szczerze polecam gabinet DENT SM na Bemowie, http://dentsm.pl Pan dr Jakubowski to świetny specjalista od implantów, tak samo jak pani dr Jakubowska od spraw protetycznych :) Świetny duet! Polecam sobie poczytać na ich stronie, tam jest komplet informacji.
19.08.2019 14:35 #zagadlo
na Pradze jest świetna klinika DEMETER i lekarz protetyk Grzegorz Wiktorowski

965/4090 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Malowanie, układanie paneli podł., gładzie, ocieplenia poddaszy Krzysztof 531-777-306

Finanse
 Pozyczka niebankowa Pozyczki bez zaliczka na fakture Jesli nie otrzymales finansowania ze swojego banku, ta oferta jest dla Ciebie. Pozyczke prywatna wydajemy na odsetki, niezbyt wysokie, oczywiscie, nizsze niz parabanki. Pozyczki prywatne jako dowód bez roszczenia na wekslu. Pozyczki niebankowe bez uzycia rowerów, natychmiastowe wyplaty na konto lub udzial. W razie potrzeby dam ci reke, nawet jesli masz komornika. Osoby bezrobotne lub pracujace na tzw. "Czarnym" moga otrzymac kredyty na rachunek zysków i strat. Nie jestem posrednikiem. Pozyczka udzielona ze srodków prywatnych nie stanowi zadnej parabank. Email: capitalfinans74@gmail.com

Nauka
 J.polski, nauczycielka 786-830-080

Usługi motoryzacyjne
 oferta pożyczki między poważną osobą a bardzo odpowiedzialnym w ciągu 72 godzin. ivette.skribek@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA