REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki stomatolog przy Lotnisku Chopina?

 anielka13

14.11.2019 10:16

Witam,
Szukam dobrego stomatologa w pobliżu lotniska Chopina w Warszawie. Niedawno temu przeprowadziłam się w te okolice. Wcześniej mieszkałam na Żoliborzu, tam miałam swoją ukochaną klinikę Demeter i świetnego dentystę. Teraz chciałabym się zorientować czy mogę znaleźć coś równie dobrego, a bliżej. Trochę dużo czasu zajęłoby by mi przedostanie się tam, a aktualnie mam kilka zębów do wyleczenia i wizyty potrzebne będą często. Ktoś z Was wie o jakimś dobrym, dostępnym dentyście w mojej okolicy?

# krys45

14.11.2019 21:16

Przy samym lotnisku nie polecę, ale mogę polecić Fabdent na Bemowie, https://www.fabdent.pl/ Mają świetnych lekarzy, nowoczesny sprzęt, wizyty u nich są pozbawione bólu czy stresu. Mimo przeprowadzki na drugi koniec Warszawy jeżdżę właśnie tam na przeglądy czy leczenie, jeśli sytuacja tego wymaga, bo warto :) A umówmy się, do dentysty nie jeździ się co tydzień, jak trzeba to można podjechać raz na jakiś czas :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA