REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Stomatolog godny polecenia

18.01.2016 19:00 #Arika89
Gdzie na Bemowie leczycie swoje zęby? Zależy mi na znalezieniu takiego gabinetu dentystycznego, jaki prowadzi stomatolog Radom . Przede wszystkim chciałabym, aby we wskazanych przez Was miejscach możliwe było zrobienie różnorodnych zabiegów, zaczynając od prostego usuwania kamienia, a kończąc na chirurgii stomatologicznej. Poza tym idealną byłaby sytuacja, gdyby dentyści przyjmowali także dzieci i mieli do nich dobre podejście, bo ze swoją córeczką też muszę się udać na kontrolę ząbków. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
20.01.2016 08:56 #bemowianka
polecam Dental Medi Center, świetna endodoncja i chirurgia. Poleciłam już kilku osobom z rodziny i wszyscy zadowoleni,
18.02.2019 14:01 #selenag
Polecam Ci Niebo Dent na Bemowie. Myślę, że stomatolog Bemowo, zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby :)
Różnorodne zabiegi, zaczynając od prostego usuwania kamienia, a kończąc na chirurgii stomatologicznej. Poza tym dentyści przyjmują także dzieci i mają do nich dobre podejście.
19.02.2019 23:11 #tekiro
a ja ich nie polecam , drogo i usługa bardzo kiepska.
Poprawiałem w innym gabinecie
26.08.2019 14:14 #szotmary
w klinice Demeter na Żoliborzu mają dobrych specjalistów
REKLAMA
19.02.2020 20:11 #Rizza
Ja swoje zęby wyleczyłam w Centrum Demed. Moim zdaniem dobrze i fachowo podchodzą do pacjenta. Szczerze to jestem zadowolona z takiej opieki stomatologicznej.
20.02.2020 12:21 #Elsa
Ja chodzę do Eurodental w Warszawie i jestem zadowolona z ich usług. Świetna obsługa, ciekawa oferta i nowoczesny sprzęt. Dla mnie to podstawa.
22.02.2020 21:23 #brocka
Fabdent jest godny polecenia. Mają na pokładzie najlepszych specjalistów, można u nich kompleksowo zająć się zębami. Świetni lekarze, nowoczesny sprzęt, najnowsze metody leczenia - to wszystko ma wpływ na komfort pacjenta podczas wizyty. Na https://www.fabdent.pl/ można sprawdzić całą ich ofertę.
24.02.2020 11:22 millionreasons
Ja zawsze sprawdzam opinie o lekarzach.
26.02.2020 07:50 #Werka17
Ja polecam Lux Med. Mam u nich pakiet stomatologiczny i bardzo jestem zadowolona z ich dentystów. Mają szybkie terminy a to ważne dla mnie.
REKLAMA
21.03.2020 15:56 #agnieszkaww
Polecam klinikę Dent SM i dr Jakubowskiego :) Na stronie kliniki http://dentsm.pl/ są wszystkie informacje. Ja chodzę do nich od dawna, personel doświadczony i w pełni profesjonalny, gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i bezbolesne oraz bezstresowe wizyty :)
20.04.2020 20:49 #ankaaaa
A ortodonta? Ja planuję założyć sobie aparat i szukam dobrego ortodonty... Lokalizacja bez znaczenia, dojadę, byle specjalista był top of the top. Póki co zainteresowała mnie oferta Rock Your Smile, z uwagi na to jak prowadzą leczenie (w oparciu o umowę, gdzie wszystko jest z góry znane - koszt, czas leczenia itp.), mają świetne opinie, to też duża zachęta. Ktoś z Was może tam leczył swoje ząbki?
28.04.2020 11:32 #igor.ptaszynski
Jeśli chodzi o dobrego dentystę to polecam dr Łukasza Mieńczuka jako stomatolog warszawa na prawdę się sprawdza :)

91/2706 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA