REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

stomatolog dla dwulatka

# anula

20.09.2004 12:35

cześc,
Czy Ktoś może mi polecić lekarza stomatologa z odpowiednim podejściem do dzieci? Moja dwuletnia córeczka ukruszyła sobie "jedynkę" , w związku z tym konieczna jest "taka" wizyta. Może wasze dzieciaczki mają juz za sobą takie doświadczenia? Będę wdzięczna za informację. Acha, mieszkam przy Myśliborskiej.

# superdentysta

20.09.2004 17:03

Proszę odwiedzić www.superdentysta.com.pl .
lekdent Artur Pietrzyk

# jureg

22.09.2004 13:38

Polecamy z autopsji Pania Doktór z gabinetu przy Erazma z Zakroczymia - parter lewy-narozny w budynku, gdzie Dom Handlowy Tarch. vis a vis boiska szkolnego.
Ma podejscie i cierpliwosc!

REKLAMA

# piotrek

24.09.2004 19:25

6438012
drogo, ale po 8 latach nie mam ani jednej porawki, dr. jest skatalogowany w międzynarodowej encyklopedii zdrowia-ireneusz machnikowski.
gabinet u niego niczym nie przypomina klinki stomat.

# Vladymir

25.09.2004 22:25

Tylko Pefectdent na Topolowej, naprzeciwko pętli autobusowej, fotel z telewizorem, film Kubus Puchatek plus miła obsługa zrobią swoje, moje dzieci otwierały paszczę bez namawiania, a ceny nie drenuja kieszeni na wylot. Kolory plom do uzgodnienia z dzieckiem, oczywiście.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe