REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Stoły,szafy, komody na wymiar

 Michał29

04.07.2019 09:14

Miałem remont w mieszkaniu. Meble na wymiar robiła firma lagart.pl Jestem zadowolony, bo pracę wykonali solidnie. Każdy mebel jest projektowany przez doświadczonego projektanta i wykonany przez profesjonalnego stolarza. Rzetelnie traktują każde zlecenie, od szaf wnękowych po meble do salonu, do kuchni, a także biurowe i na taras. Meble robią z różnego rodzaju drewna, paneli ściennych, z palet, wszystko zależy od potrzeby i wyboru Klienta. Wykonują też prace wykończeniowe w domach i mieszkaniach, a wszystko w przystępnych cenach. Zespół z wysokimi kwalifikacjami. Polecam.

 ZiziKam

04.07.2019 14:50, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 04.07.2019 14:50

Meble na wymiar kupiłam tylko raz - okazało się, że robił je wykwalifikowany hydraulik. Teaz ludzie tak wędrują między zawodami, że trudno o fachowca z prawdziwego zdarzenia dlatego od lat kupuję meble na https://www.mirjan24.pl/, jeszcze żadnych rozczarowań nie było, a wręcz odwrotnie jestem bardzo zadowolona.

# Arek Pesko

14.08.2019 09:17

Też miałem remont w mieszkaniu i do pomocy https://megaprzeprowadzki.pl/, pomogli mi ogarnąć pudełka ze starego mieszkania, pakunki i nowe meble, które też musiałem później przewieźć ze sklepu. Do tej pory jestem pod wrażeniem, w jak wielu rzeczach może pomóc jedna ekipa.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe