REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Stanley czy Unior? Które klucze wybrać?

# Romek87473

24.09.2018 22:36

Witam. Planuję zakup nowych kluczy, a właściwie zestawów i w sklepie widziałem kilka modeli różnych firm, które najbardziej ciekawie wyglądały te od Stanleya i Uniora. teraz nie wiem na które się zdecydować i może ktoś co miał doczynienia z tymi markami podpowie na które lepiej postawić? za rozsądne info będę dozgonnie wdzięczny. pozdrawiam.

# Romeczek

27.09.2018 11:43

Co do Stanleya to się nie wypowiem, nie miałem z tą firmą absolutnie doczynienia, jednak na Uniorze trochę pracowałem i bardzo chwalę sobie tego słoweńskiego producenta. Bardzo dobra jakość narzędzi, dzięki czemu jest to inwestycja na dłuuugie lata :) Mam nadzieję ,że pomogłem. Pozdrawiam.

# zibi763

28.09.2018 00:10

obie firmy są w porządku i są o niebo lepsze od tych marketowych szajsów z Obi, czy Juli. ile kosztują to nie mam zielonego pojęcia, bo kupowałem je kiedyś, ale w niemczech. myslę, ze jak kupisz dowolną z tych marek, to będziesz zadowolony. Chociaż... może unior jest nieco ładniejszy.

REKLAMA

# Edek R

28.09.2018 12:54

Te z firmy Unior ja już takie posiadam i jestem zachwycony. Cena jest może wyższa ale warto kupić coś co wytrzyma długo i nie będzie byle jakie, polecam

# bekavac

28.09.2018 14:31

a mi te z uniora rozpadły się po 2 miesiącach, także z mojej strony absolutnie nie polecam
Unior to szror
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA