REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Sprawiedliwość kościelna.

# braciszek

13.02.2006 09:29

Zbadamy inwigilację ksiezy ,ale z troską tak rzekł rzecznik krakowskiej archidiecezji ksiądz Robert Nęcek.Urban kiedyś powiedział że trzeba było zamknąć listę donosicieli takie było ich mrowie.I to nie byle jakich w swej swiadomości.Po studiach ,bez rodzin ,i tylko oddanych Panu.Co z konfesjonału to do raportu.Tak jak Hejno -ojciec zresztą.Finał sprawy to chyba taki .Nie było żadnego ,tylko jeden cos gadał ale to był gaduła .HA<HA<HA<....

# Marian

14.02.2006 08:20

Bo na kościelną listę zostaną wybrani donosiciele z łona kościoła. Nie wszyscy dostatecznie się zasłużyli. Kościół ostoją UB/SB ???

# piotrek

17.02.2006 21:00

oglądaliście ostatnia część "good father"-jest tak jak na filmie...........rozgrzewką niech będzie ojciec prowadzący....qrwa typowa mafia...........boże gdzie ja żyję, czy typowy polak po maturze nie widzi, żew to jest qrwa kościelna mafia wraz z Pisem..ludzie o twórzcie oczy i niech spierdalaja typy tupy rydzyk, bo to gorzej niz świeta inkwizycja...
p.s. 11 lat byłem ministrantem w św. jadwidze...i wiecej widzę niż przecietny katolik przebywający raz w tygodniu na sumie najczęściej, dlatego mówię ludzie otwórzcie szeroko oczy.....ten bandyta rydzyk nie ma nic wspólego z kościołem, on krada starsze kobiety, które myślą, że jak wpłacą temu bandycie na konto ostatnie swoje grosiki to pójdą do nieba(mimi, iz niejedna z nich skrobała się , a potem głośno krzyczała pod posesją rydzyka przeciwko aborcji...ale cóż nie można jak juz wcześniej wspomniałem łączyć mnądrości z inteligencją..........i tak radio maryja swoje zrobi w czasie wyborów, a cymański znowu opowie, że radio maryja to najświętsze miejsce w pomrocznej, ludzie jaki to naprawdę SYF ....................przemilczywany przez większość społeczeństwa, bo co? na księdza powiesz cos złego?, cała wieś cię wyklnie, więc qrwa gdzie my żyjemy w białołece czy na zabobonnej wsi.......uff.....dajcie m karabin!!!!!!

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

17.02.2006 21:32

Typowa mafia.... ha, ha, ha.... ale bedzie k....a skandal !
Krzysiek...
Gdzie jest Moderator !
Gdzie A-d-m-i-ni-s-t-r-a-c-j-a !
Ha, ha, ha ....
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe