REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Śpimy krócej

# Piotrek z Odkrytej

29.03.2003 23:03

Niestety trzeba przesunąć zegarki dzisiaj w nocy do przodu. Aaaaa kotki dwa, dobranooooc. Pozdrowienia dla śpiochów i nie tylko. Największym śpiochem jakiego znam jest kot Garfield. Czy Wy także lubicie sie wylegiwać w niedzielę rano ?

# agas

30.03.2003 19:50

Ja jestem wielkim śpiochem. Lubię sobie poleniuchować, ale niestety moje kochane dzieciaczki.... one czy piątek czy świątek wstają ok. 7 rano.

# Basia

01.04.2003 08:38

A ja ze względu na to że słonko pokazuje się wcześniej zaczęłam chodzić na basen. Było super. Oprócz mnie jeszcze tylko 1 chłopak.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

01.04.2003 10:20

No, no, proszę bardzo. Tu nie ma żadnych podtekstów, naprawdę. Jestem pełen podziwu dla inicjatywy i chęci, tak trzymać.

# Basia

01.04.2003 11:14

Aż głupio nie korzystać z basenu, który widzi sie przez okno :)

 ania

03.04.2003 15:08

Basiu
Czy mówisz o basenie w gosie? Bo chciałam sie zapytac o koszty, czy rankiem jest taniej i jak rano trzeba isc, żeby nie trafić na uczniów? Pozdrawiam

REKLAMA

# Basia

04.04.2003 09:34

Karnet który mam to miesięczny 2xtyg. i kosztuje 35zł. Tyle samo kosztuje miesięczny 1xtyg. Na 6 i 6:30 do dyspozycji jest cały basen. Na 7 i 7:30 tylko 2 tory (chociaż w poprzedni wtorek był cały), ale jak pisałam we wtorek oprócz mnie była 1 osoba, a w czwartek jeszcze dwie. W czwartek na 7:30 nikt nie przyszedł. Potem są szkoły i nie wiem kiedy zaczyna się znowu pływanie rekreacyjne (coś koło 16). Zresztą ceny wszystkich karnetów mają wydrukowane na małych karteczkach, jak pójdziesz tam to Ci dadzą. Wiem też że karnet miesięczny 1xtydz. pon-pt 6:8 i sob. niedz kosztuje 20zł. Zresztą z tego co się orintuję na stronie naszej dzielnicy jest cennik (przynajmniej do niedawna był).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break