REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Spacer po Warszawie vol.2

# chodząca depresja :-)

13.12.2005 14:23

Jakaś kobieta po sześćdziesiątce łapie mnie za rękaw i szarpie. Też chce wejść. Odpycham ją butem. Prawo dżungli. Ruszamy. Na szczęście do Porajów i tak już nikt nie wsiądzie. Z trudem oddycham przyciśnięty do drzwi oponą od roweru górskiego. Od niedawna przecież można przewozić rowery w autobusach. Wreszcie po godzinie wjeżdżamy na trasę AK. Na dłoni, która wystaje z plątaniny ciał i podpiera się o jedną z rurek widzę zegarek. Jest 21:20. Całe szczęście, że jeżdżę do domu tylko w piątki. Cały tydzień wynajmuję mieszkanie w centrum bo moje nerwy takiej codziennej walki długo by nie wytrzymały. Kątem oka i przez zaparowane szyby niewiele widzę ale przecież godzinę zajmuje dojazd do Osiedla Potok więc pewnie tam jesteśmy. Na punktualność ZTM-u można liczyć. Robi się coraz goręcej. Nie mogę rozpiąć kurtki i grubej bluzy, która ciąży na mnie jak zbroja. Pot spływa mi między łopatkami. Ktoś zionie na mnie imieninowym czosnkiem, ktoś inny przetrawiony tytoniem. Zaczyna mi się kręcić w głowie. Czy dam radę? Do Obrazkowej jeszcze z półtorej godziny. Matko! Kolorowe plamy przed oczami nie dają mi spokoju. Patrzę jak wirują...
Budzę się na leżaku w delikatnym cieniu brzozy. Z trudem się podnoszę. Ależ mnie zmęczył ten sen. Uff. Jest rok 2018 i od dwóch lat jest most Północny a po za tym zabroniono jeżdżenia samochodami prywatnymi po Warszawie więc korki znacząco się zmniejszyły. Zresztą.... Co mnie to obchodzi mam 42 lata i od dwóch jestem na emeryturze. Byłem w depresji od kilkunastu lat, byłem znerwicowany, byłem pasażerem...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.12.2005 15:31

Jedziemy z Toba...
''Jakaś kobieta po sześćdziesiątce łapie mnie za rękaw i szarpie'' - tu kobiety chwataja...he, he... poczytaj w innych watkach, wyciagnij wnioski i nie tylko.
''Odpycham ją butem'' - jesli uslyszysz slowo ''cham" , to bedzie o tobie ...
'' przyciśnięty do drzwi oponą od roweru górskiego. Od niedawna przecież można przewozić rowery w autobusach'' - na leczenie zapisac sie mozesz razem z Kolega Gosciem. On tez od paru dni ma nowego fiola - rowerzysci. Nie lubi...i juz.
'' Na szczęście do Porajów i tak już nikt nie wsiądzie '' - to jest Kolego autobus obslugujacy Legionowo, Nasielsk, Pultusk, Serock, Sierpc, Raciaz i zatrzyma sie przy Ekspresowej...spokojnie. Zlapiesz oddech. Tarchomin ma komunikacje przy okazji !
'' Na dłoni, która wystaje z plątaniny ciał i podpiera się o jedną z rurek widzę zegarek'' - ale pokusa co ! Zaje....byscie pewnie, gdybyscie mogli reka ruszyc...co ?
''Robi się coraz goręcej. Nie mogę rozpiąć kurtki i grubej bluzy, która ciąży na mnie jak zbroja'' - odczuwasz dyskomfort ? Z powodu kurtki !? Pot To pomysl o kobietach w stanikach , w ktorych bardziej cierpia ... niz ty w tej swojej lichej kurtczynie, chinskiej podrobce o wdziecznej nazwie Atitas !
'' Ktoś zionie na mnie imieninowym czosnkiem, ktoś inny przetrawiony tytoniem '' - i ciesz sie,ze tylko to czujesz. Mowila Matka wczesniej: jedzie Legionowo, Nasielsk, Pultusk...
'' Budzę się na leżaku w delikatnym cieniu brzozy '' - ... ale masz faza, ty cpunie !
'' Jest rok 2018 i od dwóch lat jest most Północny a po za tym zabroniono jeżdżenia samochodami prywatnymi po Warszawie więc korki znacząco się zmniejszyły'' - i jak cie trzyma. Skad bierzesz towar, powiedz ?
'' mam 42 lata i od dwóch jestem na emeryturze '' - Etatowy pracownik Rakowieckiej , czy TW ... hm ?

# galopująca depresja

13.12.2005 15:37

bileter z kina Atlantic

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.12.2005 15:42

Ach... .... to dlatego nie dojadacie kanapek !

# chodząca depresja :-)

14.12.2005 08:22

tak sobie myślę dlaczego matka odnajdujesz elementy biograficzne w tej pisaninie? przecież to opis ogólny zachowania się pasażerów e-4
nie przesadzaj i nie próbuj teorii dorobić :-)
pozdrawiam

 Matka_Sławka_z_Gdańska

14.12.2005 12:01

Przede wszystkim .... Czlowiek !

REKLAMA

# jestem

14.12.2005 15:33

Mamusiu, proszę, odpocznij..............

# chodząca depresja :-)

15.12.2005 08:41

twoja wypowiedź matka z godziny 12:01 "Przede wszystkim .... Czlowiek !" powiedz mi, wytłumacz do czego miała się odnosić, jestem prostym mieszkańcem białołęki i nie rozumiem tego zdania, naprawdę, odkryj głęboko ukryty jak dla mnie, sens swoich słów, postaraj się mi wytłumaczyć mi te słowa i nie sil się przy tym na zawoalowane, górnolotne teksty
po za tym, matka jest adminem na tym forum, bo jeśli nie to na pewno dawno ktoś by mu zablokował IP, no chyba, że po w drodze ze zmiany na kasie w Biedronce cały czas odwiedza inną kafejkę internetową

# gosc

16.12.2005 14:41

Matko, opona przyciśnięta do biodra, to prawie tak blisko jak i pedał, a jakże mniej boli. Weź to pod uwagę.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.12.2005 20:10

Kiedys, ale wcale nie tak dawno podobnie do Was Chodzaca Depresja, pisal Malkontent. Chodzi o psychiczny klimat wypowiedzi... o nic wiecej. Wiec sie nie grzej z rozkoszy, dobrze ?...
Poza tym chyba chcemy Ci... ha, ha... ''cóś'' :) powiedziec:
wiesz....
To jest świetny pomysł !
Swietny...

# chodząca depresja :-)

30.12.2005 10:12

Co jest świetnym pomysłem? ta twoja zmiana miejsca - codzień inna kafejka? czy świetnym pomysłem było najęcie się przez ciebie do pracy jako admin?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA