REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Eee

27.01.2022 12:29

Wola niestety nie jest już Wolą . Powstają konstrukcje budowlane , które zabierają cały urok tego miejsca. Przydała by się przestrzeń zielona nawet niewielka ale zawsze można powiedzieć , że szkoda kasy ....no właśnie teraz to tylko kasa....Mieszkania raczej dla singli bo placów zabaw brak tylko same bloki....

# kort

27.01.2022 14:31

Szkoda, że nie do końca pierzei. Kwartały powinny być w takich lokalizacjach zabudowane, szkoda tkanki miejskiej. Oprócz tego oczywiście miejskie duże parki to konieczność, ale tutaj akurat trzeba zrównoważyć zabudowę biurową nową zabudową mieszkaniową. Słuszny kierunek. Budynek z kamienną elewacją też jak najbardziej na plus, wygląda bardzo elegancko i nie jest nawydziwiany. Jak do zabudowy pierzejowej to idealnie w tym miejscu, a narożnik powinien wrócić też w kształcie nawiązującym do przedwojennej kamienicy.

# wilniuk

27.01.2022 17:37

kamien na elewacji zawsze mi sie podoba.

REKLAMA

# Kolo

30.01.2022 01:01

Właśnie, szkoda że nie została przy okazji domknieta pierzeja. Wygląda to trochę tak jakby krawiec krajal i nie dokroil bo mu materii nie starczyło. Mam nadzieję że będzie to kiedyś dobudowane bo taki trochę chaos

# Kocur

30.01.2022 05:57

Entuzjastów Woli zapraszam na spacer dookoła blaszanego muru między Chmielną, a Złotą. Głosujcie tak k... dalej

# Kocur

30.01.2022 06:04

A przy okazji, w ramach najlepszych tradycji getta na skuśkę nie przejdziesz, bo pewna wspólnota postanowiła się zamknąć dla ruchu przechodniów. i UJ im w D....

REKLAMA

# kokololo

30.01.2022 09:46

#Kocur napisał(a) 30.01.2022 06:04
A przy okazji, w ramach najlepszych tradycji getta na skuśkę nie przejdziesz, bo pewna wspólnota postanowiła się zamknąć dla ruchu przechodniów. i UJ im w D....

Pisz zrozumialej, bo nikt nie rozumie tego bełkotu.

# Wuj

06.02.2022 15:07

Budować, zagęszczać. Warszawiacy powinni mieszkać w mieście a nie na paskach po Skierniewicami.

# Karol44

18.02.2022 09:33

Powstanie kolejny koszmarek dla słoikowni. To ja już wolałem tę zapyziałą kamienicę, przynajmniej była oryginalna, warszawska.

REKLAMA

# Wuj Rafal

21.12.2022 10:22

Dzisiaj ciężarówki wywożą ziemię z terenu budowy i niestety pracownicy nie czyszczą kół pojazdow przed wyjazdem, efektem tego jest ul. Żelazna pokryta warswą błota... czy naprawdę nie da się ogarnąć budowy tak, aby wszyscy mogli się cieszyć powstawaniem nowego budynku?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy