REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Rowerzysta

26.04.2012 20:22

Przez naszą stronę na Facebooku uczymy języka greckiego - dodaje dyrektor MOSiR-u.
Teraz już zaczynam rozumieć, dlaczego tak trudno jest dogadać się po polsku w sprawie rowerów z wypożyczalni MOSiR.

# Astropulos

27.04.2012 07:31

Strona Aktywne Legionowo nie ma tłumaczenia na język grecki, a inne języki są.
Nie znam innego języka i jak mam wypożyczyć rower w wypożyczalni?.
Jestem miliarderem greckim i jeżeli mój pieniądz śmierdzi MOSiRowi to od razu tak mówcie, bo chętnych nie brakuje.
Kto u was rządzi?

# Chętny

27.04.2012 09:43

#Astropulos napisał(a) 27.04.2012 07:31
Strona Aktywne Legionowo nie ma tłumaczenia na język grecki, a inne języki są.
Nie znam innego języka i jak mam wypożyczyć rower w wypożyczalni?.
Jestem miliarderem greckim i jeżeli mój pieniądz śmierdzi MOSiRowi to od razu tak mówcie, bo chętnych nie brakuje.
Kto u was rządzi?
Szanowny Panie Astropulos jestem jednym z tych chętnych, których ma Pan na myśli. W przypadku problemów językowych w naszym pięknym mieście jest strona legionowo.pl dostępna też w języku wprawdzie chińskim, ale za to uproszczonym. Ja wiem że chiński, nawet uproszczony to nie grecki, ale macie takie podobne litery, że może to być lepsze niż nic.
Odpowiadając na pytanie kto rządzi.
W naszym mieście, może Szanowny Pan spotkać takich ludzi, którzy odpowiedzą, że rządzi KOLOS. Pan nie wierzy tym ludziom, bo oni wiedzą, że Wasze KOLOS znaczy tyle, co nasze DU....
Serdecznie zapraszam do nas i polecam swoje usługi, a za cash to dopiero Pan zobaczy, jaki ja jestem zdolny i obrotny.

REKLAMA

# Patriota lokalny

27.04.2012 11:06

Hasło powitalne "Smogorzewski nie Afrodyta, a Hellenów powita" jest znakomite, ale dla całego miasta i 50 tysięcy legionowskich gardeł zrobi swoje.
Uważam jednak, że każda instytucja miejska w Legionowie powinna mieć też swoje hasło powitalne.
W ramach konkursu zgłaszam hasło powitalne dla MOSiR: Gutkowski nie Hermafrodyta, a Hellenów też wita.

# michał

27.04.2012 13:02

a moze
"Witamy bankrutów"

# Anka

27.04.2012 15:13

Szastanie pieniędzmi, obciach i błazenada!

REKLAMA

# Morka

28.04.2012 08:44

#Astropulos napisał(a) 27.04.2012 07:31
Strona Aktywne Legionowo nie ma tłumaczenia na język grecki, a inne języki są.
Nie znam innego języka i jak mam wypożyczyć rower w wypożyczalni?.
Jestem miliarderem greckim i jeżeli mój pieniądz śmierdzi MOSiRowi to od razu tak mówcie, bo chętnych nie brakuje.
Kto u was rządzi?
Strony internetowe miasta są tłumaczone darmo przez translator Google i rzeczywiście nie są podpięte na tłumaczenie na język grecki. Przy kosztach, jakie ponoszone są na przygotowania do przyjęcia reprezentacji i turystów z Grecji to zwykłe lekceważenie obowiązków i niechlujstwo marketingowe.

# marcel

28.04.2012 11:08

#Morka napisał(a) 28.04.2012 08:44

Strony internetowe miasta są tłumaczone darmo przez translator Google i rzeczywiście nie są podpięte na tłumaczenie na język grecki. Przy kosztach, jakie ponoszone są na przygotowania do przyjęcia reprezentacji i turystów z Grecji to zwykłe lekceważenie obowiązków i niechlujstwo marketingowe.

A może po prostu CELOWE i PRZEMYŚLANE działania, gdyż przyjazd reprezentacji Grecji nie jest równoznaczny z przyjazdem greckich kibiców - w większości bankrutów?

# Biz

28.04.2012 12:43

Na stronie Urzędu jest baza teleadresowa instytucji, firm, komunikacji, placówek kultury itd. na terenie miasta. Brakiem tłumaczenia na grecki, odcinają kibiców z Grecji od podstawowych informacji o mieście w ich języku i podkładają nogę lokalnemu biznesowi.
Tak wygląda w rzeczywistości promocja miasta, a dokładnie antypromocja.

REKLAMA

# Abryl

28.04.2012 17:46

Z hasła powitalnego Smogorzewski nie Afrodyta, a Hellenów powita wynika, że reklamowany jest prezydent, a nie miasto. Bo gdyby było reklamowane miasto, a nie prezydent to hasło by było Legionowo nie Afrodyta, a Hellenów powita i szydło wyszło z worka.

# Solon

29.04.2012 07:50

#Abryl napisał(a) 28.04.2012 17:46
Z hasła powitalnego Smogorzewski nie Afrodyta, a Hellenów powita wynika, że reklamowany jest prezydent, a nie miasto. Bo gdyby było reklamowane miasto, a nie prezydent to hasło by było Legionowo nie Afrodyta, a Hellenów powita i szydło wyszło z worka.
Grecja uważana jest za kolebkę demokracji i hasło powitalne "Smogorzewski nie Afrodyta, a Hellenów powita" znakomicie nawiązuje do tradycji i historii Hellenów. Znana z historii zasada sprawowania rządów "Państwo to ja" została świetnie przeniesiona do warunków lokalnych: : "Miasto to ja".

# moherowy ninja

03.05.2012 03:15

Na szybko kilka propozycji:
"Romek wita i o kasę pyta".
"Nie pij wody, portfel trzymaj, Romek kasę szybko wyda".
"Smogorzewski celebryta - "Legionowo Grecję wita".
"Heleni przyjechali, kasę z miasta nam wydali".
" Ole,ole ,ole - Romek mieszkańcy nie dadzą się".
Wszelkie prawa zastrzeżone.

REKLAMA

# moherowy ninja

03.05.2012 03:16

Na szybko kilka propozycji:
"Romek wita i o kasę pyta".
"Nie pij wody, portfel trzymaj, Romek kasę szybko wyda".
"Smogorzewski celebryta - "Legionowo Grecję wita".
"Heleni przyjechali, kasę z miasta nam wydali".
" Ole,ole ,ole - Romek mieszkańcy nie dadzą się".
Wszelkie prawa zastrzeżone.

# marcel

03.05.2012 11:59

tak... rzeczywiście szydło wyszło z worka... to spisek REDAKCJI, która taki TYTUŁ wymyśliła dla ARTYKUŁU! Czy naprawdę myslisz że to oficjalne hasło na które WCIĄŻ trwa konkurs??? Czytanie ze zrozumieniem się kłania?
#Abryl napisał(a) 28.04.2012 17:46
Z hasła powitalnego Smogorzewski nie Afrodyta, a Hellenów powita wynika, że reklamowany jest prezydent, a nie miasto. Bo gdyby było reklamowane miasto, a nie prezydent to hasło by było Legionowo nie Afrodyta, a Hellenów powita i szydło wyszło z worka.

# Zeus

03.05.2012 14:14

Link do hymnu Legionowa na EURO 2012: http://youtube.com/watch?v=A5ph6SvMI94

REKLAMA

# Jolka

03.05.2012 17:18

#Abryl napisał(a) 28.04.2012 17:46
Z hasła powitalnego Smogorzewski nie Afrodyta, a Hellenów powita wynika, że reklamowany jest prezydent, a nie miasto. Bo gdyby było reklamowane miasto, a nie prezydent to hasło by było Legionowo nie Afrodyta, a Hellenów powita i szydło wyszło z worka.
Zmarnowali historyczną szansę na promocję miasta!

# Romek

03.05.2012 18:55

Unia bojkotuje Ukrainę to i u nas trzeba zbojkotować przywitanie reprezentacji Grecji pod takim hasłem powitalnym. Chociaż z jednym całkowicie się zgadzam, bo rzeczywiście Smogorzewski to nie Afrodyta.

# pol

03.05.2012 19:11

Widzę, \że nienawiść zaślepia i wyłącza myślenie u PISiorów... od kiedy to jest haslo powitalne Greków??? To jest tytuł artykułu morony!

REKLAMA

# Koko spoko

03.05.2012 20:20

#Romek napisał(a) 03.05.2012 18:55
Unia bojkotuje Ukrainę to i u nas trzeba zbojkotować przywitanie reprezentacji Grecji pod takim hasłem powitalnym. Chociaż z jednym całkowicie się zgadzam, bo rzeczywiście Smogorzewski to nie Afrodyta.
Popieram taki protest tylko uważam, że trzeba od początku do sprawy podejść bardzo poważnie i dobrze wszystko zorganizować żeby w telewizji nas pokazali i gazety pisały. Unia bojkotuje Ukrainę bo tą Tymoszenko w więzieniu zamknęli i u nas trzeba wykombinować coś podobnego. Można nazbierać na straż miejską różnych haków, żeby wyszło że i u nas w Legionowie łamane są prawa człowieka, bo wtedy Unia nas też poprze i zrobi się z tego cała chryja.

# Spoko

03.05.2012 21:09

Na przywitanie drużyny Grec
#Romek napisał(a) 03.05.2012 18:55
Unia bojkotuje Ukrainę to i u nas trzeba zbojkotować przywitanie reprezentacji Grecji pod takim hasłem powitalnym. Chociaż z jednym całkowicie się zgadzam, bo rzeczywiście Smogorzewski to nie Afrodyta.
Na przywitanie drużyny Grecji można wysłać delegację z flagami Grecji powieszonymi do "góry nogami" z krzyżem na dole i długimi pasami na górze, żeby wiedzieli że u nas wszystko na łbie stoi.
Link do flagi i trzeba tylko odwrotnie powiesić http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Flag_of_Greece.svg&filetimestamp=20110111201759

# Szprycha

04.05.2012 07:24

Wystraszyli się bojkotu i wydłużyli termin i do 11 maja można składać hasła dodatkowe. Ale trzeba przygotowywać się do bojkotu, bo prawa człowieka są najważniejsze. Dowiedziałem się że Legionowo ma umowę o przyjaźni i współpracy z ukraińskim miastem Kowel i do haseł protestacyjnych trzeba dołączyć żądanie zerwania tej umowy z tym reżimem, bo i tam mogą trzymać ludzi w więzieniu i łamać prawa człowieka.

# Julian

04.05.2012 10:06

Rada Miejska Kowla - miasto partnerskie Legionowa - w 2010 roku nadała honorowe obywatelstwo miasta Kowla Stepanowi Banderze.
Współtworzona przez Banderę frakcja OUN-B ponosi odpowiedzialność za zorganizowane ludobójstwo polskiej ludności cywilnej na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej, którego ofiarą padło co najmniej 100 tys. osób.
Już w czerwcu 1941 r. członkowie OUN-B podczas wkraczania do Małopolski Wschodniej zabili kilkuset Polaków, m.in. we Lwowie rozstrzelali 100 polskich studentów - prawdopodobnie w zemście za postawę Orląt Lwowskich.
Jakie stanowisko w tej sprawie zajęła Rada Miasta Legionowo w ramach partnerstwa z Radą Miejską Kowla?
Link http://pl.wikipedia.org/wiki/Kowel

# moherowy ninja

04.05.2012 18:49

Kolega zgłasza propozycję
" Romuś Greka nam udaje Legionowo wyprzedaje".

# moherowy ninja

05.05.2012 01:00

Przesyłam nową propozycję
"Koko koko koko koko, Romek długi robi spoko".

# Tosiek

06.05.2012 17:26

Rzecznik Prasowy UM w dniu 2 maja poinformował: "Prezydent Roman Smogorzewski zajął drugie miejsce w plebiscycie na najbardziej medialnego prezydenta na Mazowszu :)) Wspaniały prezent na przypadające jutro 40. urodziny".
Według kół dobrze poinformowanych planowany jest start Pana Prezydenta w turnieju: Mister mokrego podkoszulka.
Oczekiwane jest druzgocące zwycięstwo.

# moherowy ninja

09.05.2012 13:39

Kolejna propozycja
Długi greckie nam nie straszne - Romek czuwa robi własne.

# nolte

25.04.2014 00:07

co wy u licha piszecie o tym pacanie Gutkowskim, nie dość że jak mówił to mu piana z pyska leciała , umiał się tylko chwalić i rozpieprzać nie swoje pieniądze, ale co tu się dziwić ,jak go Smogorzewski zrobuł dyrektorem 3 lata po tym jak skończył studia... i nie ktoś mi powie ,że to nie był układ, co panie prezydenciku? A teraz ludziska, ten fachowiec jest wiceprezesem Mazow. Okręgowego Zw. Piłki Ręcznej od spraw, nie uwierzycie !!!! Finansowych ????!!! życzymy bezpiecznej kasy !
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe